Quantcast

Pomoć - Audi A4 2009 105kw

Burgija99

Početnik
Poruka
2
Audi A4 2009 105kw
Išao na put(750km) , dosao kući, posle 2 sata krenuo do radnje, upalio na prvu pomerio se nekih 2metra i auto se ugasi, stisnuo ključ auto vergla vergla vergla, ali neće da upali i tako par puta sam pokusao, reko mozda nema goriva, sipao sam nekih 15litara i malo vergla i upali.E sada, pokazivalo je goriva da ima crticu pre rezerverve, mozda je do onoga "pipka" sto meri gorivo, a možda je do nečega drugoga, pa me zanima mišljenje ljudi sto se vise razumeju od mene.Sutra dan nasuo sam ga punog i nije se isto desilo, prošao jedan dan.

GIDEON

Domaćin
Poruka
4.364
Najverovatnije ti je otisao plovak, koji je od plastike ali ima i neke zice koje se pojedu i krenu da salju los signal. Meni je radio do pola i tu se zaglavljivao. Skines zadnje sediste iza vozaca i tu se nalazi plovak, ali ti treba poseban alat da bi ga skinuo. Jedan majstor mi je trazio samo za deo 300 ojra , onda sam nasao nekog tipa u Kaludjerici koji je sve odradio za 150, ali je deo bio polovan.

georgejune

Starosedelac
Poruka
165.185
Meni zbog plina treba neka kolicina benzina da hladi,cetvrtina rezervoara da bude uvek kao reko serviser bivsem vlasniku,sad izgleda se pomerilo to nesto u njemu pa zezo na paljenju,slucajno sipao do pola rezervoara i provalio caku,ko zna sta bi se sve serviseri nalupali i naplatili da sam kreno kod njih

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.