Pomaže li egzorcizam za smart telefone?

ДраганЖ

Ističe se
Poruka
2.964
I uvek kazem, ajfon nije svima za kurcenje, ti telefoni su durabilni, i mogu trajati godinama bez problema. Uistinu, skupi su, ali i sama vrednost im sporije opada nakon nekoliko godina.

Dobro, neko jednostavno ne voli njihov sistem, i postoje bolji androidi od tih telefona za manje para, ali je to trka zeca i kornjace.

Jedina neka bliza buduca kompeticija performansi moze biti huaweiov haromny os, i gugl pixel.

Ja sam 5s imao 4 god, i jednom sam mu zamenio bateriju. Onda sam se zaj*ao i uzeo note 9, koji je bio zec, ali posle odredjenog perioda (god ipo), poceli su da se javljaju problemi kao na telefonu od 100-200 evra.
Huawei Mate 10 lite три године код мене радио без грешке, (наравно кад сам напунио меморију морало је да очисти непотребно), потом годину ипо само повремено палио да видим да ли ради и сад је поново на употреби код супруге након што је слупала свој... Једино што му је батерија мало ослабила након скоро 5 година од како сам га купио...

čola-lola

Primećen član
Poruka
697
Ne lupetaj gluposti, svakoj aplikaciji ponaosob čistim keš i data ukoliko je to potrebno deinstaliram i ponovo instaliram. Problem je što kineski telefoni imaju lažno deklarisanu memoriju i kao takvi se prodaju na našem tržištu.

Nije ovo prvi kineski telefon sa kojim se susrećem i uvek ista priča - lažna memorija telefona koja se prikazuje u "other" folderu koji su kasnije prepravili u apps&data.
Vidi menjaj ga za IPhone 6S samo mu kupi drugu bateriju i nema problema.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.