POMAHNITALI MUŠKARAC IDE ULICOM I UDARA ŽENE Jezivo nasilje u centru Beograda usred bela dana

??
Како може да буде НАПАД ако се БРАНИШ!?
....
Друго, овај снимак је ЗЛОНАМЕРАН јер траје 15сек, а 3х се понавља једно те исто.
тј већ после 5сек је неко пришао макнуо овог несретника, али Срби се морају показати и горима него што јесмо стварно....а овај што снима је тек прича за себе....

ДЏ Жекс у екшн моду!
 
e da je u Nemacku, to musko ce zaglavi 2 godine u zatvor radi fizickog napada na nepoznato lice i nanosenje telesnih povreda istom.
Zatvorska kazna za tebe vazi i ako se branis a ovaj te napada jer je opet formulacija "fizicki napad na nepoznato lice i nanesenje telesnih povreda istom".
Ce vidis kad udjemo u EU dal ce sme da se branis ako te neko napada.
A to da udjes u europsku usraniju nista ne znaci, svaka zemlja ima i dalje svoje zakone. A puno zavisi i od mitologije sudstva neke zemlje. Italija je u eu pa sam kaznu za preticanje platio 321 ojro i ostao bez dozvole na dva i po meseca. I to su mi je bas oduzeli, pa sam morao u Trst po nju, s tim da sam vodio drugara da on dalje vozi taj mali deo puta do centra Trsta. Sreca da sam to napravio tako blizu, da je to bilo kod Ventimiglie isao bi ja do francuske granice po zezvolenie ( sto kazu poljaci ). A u Austriji isto to napravio i platio 40 ojra lik mi vrati dozvolu i vozi dalje. A jedna i druga drzava odavno u EU. Ma goni svu tu bandu.
 
Svakim danom sve više živimo američki.
Do juče su nam pričali kako oni a kako eto mi...
E jedino postoji otpor da se ne živi u montažnim kućama ili kamp prikolicama, to još nije SVECKI u mnogim pokondirenim tintarama.
ko nema korene i ne zna sta je vekovno ognjiste to jest kuca.
 
ko nema korene i ne zna sta je vekovno ognjiste to jest kuca.
Ne nego su Ameri praktični i pametni.
Ovde kod nas se dočepaju nekako jednoiposobnog eventualno dvosobnog stana pa krke dvoje troje dece.
I šta su uradili?
Uspeli?
Napravili su zlo medju decom na ostavinskoj.

Ovako, kupiš polovnu kamp prikolicu, napraviš sedmoro osmoro, za svako ti država kešira lovu,a kad odrastu a ti rineš polovna kamp prikolica se reciklira...

Tako naučiš decu da budu složna a ne da praviš najnoviju seljačku TV novelu...
Pun Beograd storija...
 
Sa ženama treba povremeno biti dobar kako bi se stvorilo uzajamno poverenje čak i kada je čvrsta ruka u pitanju. Žene to vole ali umereno. Jesu uglavnom lude ali ne potpuno. Ima ih i sumanutih ko i ovaj što ih mlati po ulici.

Kako je meni jedan inženjer objašnjavao: žena je kao šraf, ako je pretegneš šraf pukne. Ako je držiš labavo odvije se i otpadne. Rešenje je da ženu stalno dotežeš :D
ako ceo zivot mora da dotezes, ocigledno da ti sraf nije dobar.
 
Moze da bude i bolestan covek..
Postoji poremecaj rada nadbubrezne zlezde...poremecaj lucenja adrenalina..
Imamo mi u gradu jednu zenu koja tako jednostavno nicim izazvana krene da vice na
prolaznike...bolesna...ima papir, dakle ima opravdanje...

Дешава се наравно али је проблем што се то не лечи и што су такви људи на улици.
 
U Srbiji se tuca vise ne racuna, to ti je kao u prvom osnovne da vezbas slova....nikom nista....
Pogledaj nivo svesti ljudi u Srbiji....
Moralo je kad tad da ispliva svo to genijalno u mentalitetu naroda...
Rasteras ovih 8% koji prave izmaglicu pa se ne vidi kakav smo narod i onda sve postane vidljivije..
Ameriko cekaj nas....sad cemo i mi...

Немо тако брале! Је л’ имамо дуално образовање? Је л’ била реформа? Не подмећи клипове у точкове сада кад постоји пар проблемчића.
 
A to da udjes u europsku usraniju nista ne znaci, svaka zemlja ima i dalje svoje zakone. A puno zavisi i od mitologije sudstva neke zemlje. Italija je u eu pa sam kaznu za preticanje platio 321 ojro i ostao bez dozvole na dva i po meseca. I to su mi je bas oduzeli, pa sam morao u Trst po nju, s tim da sam vodio drugara da on dalje vozi taj mali deo puta do centra Trsta. Sreca da sam to napravio tako blizu, da je to bilo kod Ventimiglie isao bi ja do francuske granice po zezvolenie ( sto kazu poljaci ). A u Austriji isto to napravio i platio 40 ojra lik mi vrati dozvolu i vozi dalje. A jedna i druga drzava odavno u EU. Ma goni svu tu bandu.
ima velike razlike u tu EU.
Onomad, pred Zagreb, radovi na autoput, ja prevideo znak i dalje picim 130 , zaustavljaju me 2 policajca i kazu , dozvoljeno 30 kmh sto znaci , ode dozvola, sudija za prekrsaj , uz debelu kaznu. Vidim, pristojni fini ljudi, reko da probam, pa pitam kolko je kazna bez racun.......pajkan mrtav-ladan kaze" normalno platis 400 evra sa priznanicu , oduzimanje vozila i sudija za prekrsaj.........ili meni i kolegi bez priznanicu po sto evra i pazi dalje kako vozis".............
Samo stotinak km dalje prema severozapadu, u Austriji, vozim 200 kmh , brzo me pretice "civilni" Audi 6 i pajkan mi iz kola pokazuje da vozim iza njih................stajemo na jedan parking , pisu mi kaznu 75 evra , ja kod sebe nema kesovinu a oni kazu da idem za njima do prvog bankomata, da podignem pare i platim. Vozimo jedno 10-tak km, skrecemo u neko malo mesto, dizem pare i placam, dobijam priznanicu ............i onako, da opustim atmosferu pitam policajca kolko sati ima do Minhen a on me jos zay.ebava i kaze " vi, kako vozite, tamo ste za sat ipo,......"
Eto dva primera "demokratije" u EU.
Koju biste vi evropsku demokratiju izabrali........sa ili bez priznanice?
 
U Srbiji se tuca vise ne racuna, to ti je kao u prvom osnovne da vezbas slova....nikom nista....
Pogledaj nivo svesti ljudi u Srbiji....
Moralo je kad tad da ispliva svo to genijalno u mentalitetu naroda...
Rasteras ovih 8% koji prave izmaglicu pa se ne vidi kakav smo narod i onda sve postane vidljivije..
Ameriko cekaj nas....sad cemo i mi...
Bogme moj burazer zbog tuče u parku (svi pijani i drogirani) zaglavio 3 godine zatvora. Nekom je tuča majka nekome maćeha :lol:
 
A to da udjes u europsku usraniju nista ne znaci, svaka zemlja ima i dalje svoje zakone. A puno zavisi i od mitologije sudstva neke zemlje. Italija je u eu pa sam kaznu za preticanje platio 321 ojro i ostao bez dozvole na dva i po meseca. I to su mi je bas oduzeli, pa sam morao u Trst po nju, s tim da sam vodio drugara da on dalje vozi taj mali deo puta do centra Trsta. Sreca da sam to napravio tako blizu, da je to bilo kod Ventimiglie isao bi ja do francuske granice po zezvolenie ( sto kazu poljaci ). A u Austriji isto to napravio i platio 40 ojra lik mi vrati dozvolu i vozi dalje. A jedna i druga drzava odavno u EU. Ma goni svu tu bandu.
Pa valjda ce treci put biti bolje
 
ima velike razlike u tu EU.
Onomad, pred Zagreb, radovi na autoput, ja prevideo znak i dalje picim 130 , zaustavljaju me 2 policajca i kazu , dozvoljeno 30 kmh sto znaci , ode dozvola, sudija za prekrsaj , uz debelu kaznu. Vidim, pristojni fini ljudi, reko da probam, pa pitam kolko je kazna bez racun.......pajkan mrtav-ladan kaze" normalno platis 400 evra sa priznanicu , oduzimanje vozila i sudija za prekrsaj.........ili meni i kolegi bez priznanicu po sto evra i pazi dalje kako vozis".............
Samo stotinak km dalje prema severozapadu, u Austriji, vozim 200 kmh , brzo me pretice "civilni" Audi 6 i pajkan mi iz kola pokazuje da vozim iza njih................stajemo na jedan parking , pisu mi kaznu 75 evra , ja kod sebe nema kesovinu a oni kazu da idem za njima do prvog bankomata, da podignem pare i platim. Vozimo jedno 10-tak km, skrecemo u neko malo mesto, dizem pare i placam, dobijam priznanicu ............i onako, da opustim atmosferu pitam policajca kolko sati ima do Minhen a on me jos zay.ebava i kaze " vi, kako vozite, tamo ste za sat ipo,......"
Eto dva primera "demokratije" u EU.
Koju biste vi evropsku demokratiju izabrali........sa ili bez priznanice?
Pa valjda ce cetvrti put biti bolje
 
e da je u Nemacku, to musko ce zaglavi 2 godine u zatvor radi fizickog napada na nepoznato lice i nanosenje telesnih povreda istom.
Zatvorska kazna za tebe vazi i ako se branis a ovaj te napada jer je opet formulacija "fizicki napad na nepoznato lice i nanesenje telesnih povreda istom".
Ce vidis kad udjemo u EU dal ce sme da se branis ako te neko napada.
Odakle ti ta glupost? Evo, mene lik napao u Hamburgu, izdevetao sam ga, i on je morao da mi plati stetu za povredjenu ruku, iako sam mu ja tom rukom slomio nos. Dobio sam 6000 evra odstete. 2018. godina.
 
Zahladnelo.
Covek trazi zatvorski smestaj do proleca.
Par meseci redovne hrane, krevet, suva posteljina. Lekarska nega.
Drugari...
6 mojih poznanika su probala to i zeznuli se....
Prvo nisam znao o tome, posle cujem zeznuli ih, odlozili im kaznu do leta
Tipovi inace zive na selu, sami....
Slamali staklo na trafici, za to se dobija od 3 do 6 meseci...
 
Напила се будала, нема полиције, чим наиђе неко мушко оплавиће га и мирна Бачка...јака вест...ексклузивност!
redovna pojava bila u basu 707. komsija radojko kada je popio celim putem je trazio batine.
taj svaki dan imao novu masnicu ili otvoretinu
 
??
Како може да буде НАПАД ако се БРАНИШ!?
....
Друго, овај снимак је ЗЛОНАМЕРАН јер траје 15сек, а 3х се понавља једно те исто.
тј већ после 5сек је неко пришао макнуо овог несретника, али Срби се морају показати и горима него што јесмо стварно....а овај што снима је тек прича за себе....
a koliko je trebao snimak da traje..3 sata pa da budete zadovoljni dpok gledate kako mlati žene i naravno da su prišli prolaznici
 

Back
Top