Pomahnitala devojka skinula kupaći i gađala ljude čašama: Masovna tuča

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.007

Image1.jpg



UŽASNI DETALJI I NOVI SNIMAK IZ LEDINA, TRANSSEKSUALNA OSOBA NAPRAVILA HAOS, PRETILA DA ĆE ZARAZITI LJUDE SIDOM

Portal 192 došao je do novih snimaka i detalja sinoćneg skandala na bazenu na Ledinama.

Kako kaže naš izvor koji je dobro upoznat sa događajem, devojka koja je skinula kupaći je trans osoba i ona je na bazenu bila sa 8 momaka homoseksualnog opredeljenja, koji su imali intimne odnose pred maloletnom decom.

Nekoliko momaka prišlo je da ih opomene da to ne rade, jer to krši tradicionalne vrednosti našeg naroda, a osoba sa snimka koja je gađala prisutne čašama počela je da provocira i da nudi seksualne usluge za 50 evra, a potom je počela da divlja.

Okupljeni gosti i zaposleni pokušali su da zaustave razjarenu osobu, a pri tome je jedan od gostiju zadobio potres mozga, pao je na stomak i izgubio svest.

Ta osoba nastavila je da pljuje spasioce na bazenu i da preti da će ih zaraziti sidom. Bila je sva krvava i počela je da pljuje ljude, ali i pripadnike MUP-a koji su došli na lice mesta
 
možeš da vidiš kubance, trans, homoseksualce, tuču, golotinju, seks...
Katastrofa
Ja sam se iznenadila,kad sam ih videla da rade,u novogradnjama na Ledinama .Pokušala da se sporazumem,čula da pričaju španski,i zaključila da su Kubanci .
Ledine ima da postanu alternativna scena

Gej Kubanci sade luk u Padinjaku? Jel sađenje luka neki gej eufemizam, nisam u toku?
U Padinjaku je zatvor
Tu završiš i saiš luk,kad nisi dobar.
 

Back
Top