Pomagajte !!! Problem sa memorijskom 5800

  • Začetnik teme Začetnik teme HAD~
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

HAD~

Aktivan član
Poruka
1.946
pomagajte! juce sam bio kod druga i prebacivao sam nesto na komp preko usb,kada sam trebao da iskljucim isao sam na safe remove hardware ali nije zbog necega htelo da ga iskljuci pa sam morao da ga iscupam na suvo. kada sam usao na fonu u file manager,svi folderi su presli u .exe i nista ne mogu da vidim od fajlova osim muzike u plejeru. sto je gora stvar,komp mi ne prepoznaje fon,znaci ubacim ga i nista. uradio sam hard reset i opet isto. da li ce formatiranje pomoci ili nesto drugo? ko pomogne ima pivo :mrgreen:
 
probacu kod brata na pc,kasnije,ne smem sad da ga budim :D skidao sam i ovi i pc suite i nista. fon registruje da je ukljucen i pita me da li hocu mass storage,pc suite... ali komp nista. probao sam i install new hardware i prikaze ga u my comp ali kad otvorim nema nista. kada sam pokusao da preko ovi i pc suita,stalno mi je pisalo povezite telefon i ja ga 10000 puta iskljucim i ukljucim i opet nista
 

Back
Top