HAD~
Aktivan član
- Poruka
- 1.946
pomagajte! juce sam bio kod druga i prebacivao sam nesto na komp preko usb,kada sam trebao da iskljucim isao sam na safe remove hardware ali nije zbog necega htelo da ga iskljuci pa sam morao da ga iscupam na suvo. kada sam usao na fonu u file manager,svi folderi su presli u .exe i nista ne mogu da vidim od fajlova osim muzike u plejeru. sto je gora stvar,komp mi ne prepoznaje fon,znaci ubacim ga i nista. uradio sam hard reset i opet isto. da li ce formatiranje pomoci ili nesto drugo? ko pomogne ima pivo 
