P
pa sve je zauzeto
Gost
Pomagajte ako boga znate.
Evo ovako imam PC 486 koji nema CD-ROM vec samo flopi disk i OS win NT 3.11
to je staro pitaj boga koliko. E sad u njemu imam neke podatke o robi
koje bih hteo da prebacim u PC koji imam kuci ali neznam kako u
dos-u da te podatke prebacim na disketu, a samo da vam kazem u win. nemam ni copy ni
paste (neznam kako ali ne postoji).E ajde sad da mi neko pomogne kako to da uradim
u dos-u ili ako ima neki drugi nacin.
Hvala.
Evo ovako imam PC 486 koji nema CD-ROM vec samo flopi disk i OS win NT 3.11
to je staro pitaj boga koliko. E sad u njemu imam neke podatke o robi
koje bih hteo da prebacim u PC koji imam kuci ali neznam kako u
dos-u da te podatke prebacim na disketu, a samo da vam kazem u win. nemam ni copy ni
paste (neznam kako ali ne postoji).E ajde sad da mi neko pomogne kako to da uradim
u dos-u ili ako ima neki drugi nacin.
Hvala.
FileManager
)povezi oba racunara kablom preko seriskog porta a DN (option configuration communication)podesis u zavisnosti com 1 ili com 2 i zadas u dos navigatoru da je onaj sa kog prebacujes master a onaj na koji prebacujes slave ,zatim sve pokreces tako sto ides na utilitis pa navigator link oba startuju povezu se i onda mozes na podeljenom ekranu DN da vidis onaj sa kog preuzimas i na koji lociras kreiras folder (tako ja bar radim) i sve sa jednog na drugi i imas copy i paste jer kroz DN je sve se radi tastaturom