Quantcast

Poludeo wirelles ruter!!!

bobahajduk

Početnik
Poruka
5
imam belkin wirelles g modem ruter koji koristim vec nekih 6-7 meseci,skoro su pocele cudne stvari da se desavaju,pa evo da objasnim problem: znaci ukljucim sve u struju kablovi namesteni i sve ok lampice se pale,malo trepti ADSL i prikaci se na net ubrzo..e sad ja sam preko laptopa povezan na wifi i sve jedno vreme radi ok dok na jedanput samo se konekcija blokira a wifi signal nestane(lampica indikator se iskljuci na modemu) e tada pokusam da ga preko kabla povezem a tu mi onda kaze 'limited or no connectivity' i kao nema signala,a lampice indikatori na modmu upaljene kao da je na netu vadim ga iz struje ponovo ukljucujem i tako u krug radi malo pa se zakoci..i da kad se zakoci ne mogu da udjem uopste na interfejs od modema nikakvi restarti i nista ne pomaze,samo vadjenje iz struje...takodje sam primetio da se malo greje,pa se sve mislim da nije to uzrok kocenja,da mu je crkao neki deo pa se pregreva,jer evo sad dok ovo pisem drzim ga na terasi de je ledeno i kao evo radi sta moze biti,da nije neko podesavanje u interfejsu mozda u pitanju?? recite mi sta da radim,u fazi sam da ga zavrljacim kroz prozor !!!...ps.belkin daje dozivotnu garanciju na njega ,humor :dash:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.