POLUDELA MI KOMSINICA !!!!!

zoran_pariz

Početnik
Poruka
12
dobrovece svima,
da se predstavim jer sam nov na ovaj forum

Zoran
Pariz
28
Ucitelj

Evo da vidim jeli neko tako nesto vec doziveo, komsinicu koja vidjam skoro svaki dan, koja je majka mom drugaru od jedan put kao da poludila i svaki put kad se sretnemo me tera nekako da dodjem kod nju po kafu ili po ko zna sta....

Sta ja tu da radim,osecam da od mene nesto cekam a ja od nju cekam nesto drugo (da se smiri lol) neznam sta je njoj ali nemogu ni da POMISLIM neku aventuru sa MAJKOM MOM DRUGARA!!!!!!!!! hej bre ljudi:roll:

Ako se nekom to desilo hvala za odgovor;)

Prijatno
Zoki
 
dobrovece svima,
da se predstavim jer sam nov na ovaj forum

Zoran
Pariz
28
Ucitelj

Evo da vidim jeli neko tako nesto vec doziveo, komsinicu koja vidjam skoro svaki dan, koja je majka mom drugaru od jedan put kao da poludila i svaki put kad se sretnemo me tera nekako da dodjem kod nju po kafu ili po ko zna sta....

Sta ja tu da radim,osecam da od mene nesto cekam a ja od nju cekam nesto drugo (da se smiri lol) neznam sta je njoj ali nemogu ni da POMISLIM neku aventuru sa MAJKOM MOM DRUGARA!!!!!!!!! hej bre ljudi:roll:

Ako se nekom to desilo hvala za odgovor;)

Prijatno
Zoki

E jesi folirant, ne znas padeze, a sve ostalo ispravo pises.:lol:
 
A uchitelj .. :lol:



Zoki .. pa zasto ne odes na tu kafu pa ces da proverish da li te zaista zvala samo na kafu, a ne da sad nesto nagadjash i predpostavljash. Nije valjda da ne mozesh da se odupres jednoj zeni ako krene da te navlachi na sex?


Ma i on *****, ako znaju cuvati tajne ne vidim nikakav problem u svemu tome. Osim ako nije plasljiv. Nego znas ko je zayeban u tim momentima, oni tipovi koji ne znaju sakrit to od drugihn ego se zaljube pa je gledaju non stop, a to drugi odmah skontaju.

Nije zenama lako.
 

Back
Top