Polovnjak do 5000 eura

salu na stranu,ali to je najgora cifra za auto.Mislis kao imas kintu,ali nemas.Moj ti je predlog peugeot 406,97-8godiste,ima finu opremicu,nije mnogo skup za odrzavanje,ali nije ni jeftin,a ako ces manji 206-ica.ajd,valjda sam pomogao.
 
hej, ne slušaj ove koji ti kažu da je to najgora cifra za kupovinu!!!
obično pokušavaju da te navuču na neki "njihov" auto koji toliko realno vredi ali za nešto skuplju lovu
ako ne veruješ proprati slične oglase. ali pazi cifra je tu nebitna - prati samo odgovore :)
moj ti je savet da pendžetiraš cipele, tj čizme i da kreneš po autopijacama
pa kako ispadne
pozz i SREĆNO
 
Ocu da kupim polovnjaka do 5000-5500 eura ne starijeg od 10 god. Pa me zanima koja kola bi se mogla kupiti za te pare.

Mislim da si odabrao najlošiju osobinu - da ne bude stariji od 10 godina. Kao prvo ima auta od 15 koja su u boljem stanju od nekog desetogodišnjaka, drugo ako i kupiš auto staro 10 godina nakon 3-4 imaš stari auto koji nemožeš udati. Bolje da napišeš, kolika je familija, koliko bi okvirno prelazio mjesečno km, da li je automobil i za posao, koliko misliš trošiti na održavanje i tako. Ja mislim da možeš naći solidan auto za te pare, doduše kod nas u RS su cijene nešto niže.
 

Back
Top