Polovna roba

  • Začetnik teme Decko iz Nemacke
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E sto je najgore nije se taj salio!!! Treba malo da porazgovarate sa decom nasih gasterbajtera koja su rodjena u Nemackoj (ili Austriji, Svici : ) i koja su ni tamo ni ovamo....razvucena izmedju liberalne Evrope i konzervativnog Balkana (kakvim ga pamte njihovi roditelji)....i videcete da to nije sala.... Nema tu pomoci...Al ce se baja napatiti dok ne nadje nevestu, iza sedam mora i sedam gora, negde na planini, sigurno postoji neka nedirnuta devojcica, rumenih obraza, ukoliko i nju nije naceo neki coban, mamicu im njihovu.... :shock:
 
Izvodljivo je to...(mislim apstinencija do braka) ali objasnite mi molim vas u cemu je POENTA toga...(jos gore,udas se za njega i nakon odredjenog vremena utvrdite da se jednostavno ne slazete u sex-u,ne mozete da zadovoljite jedno drugo...i sta onda...patite oboje...zbog morala koji je uzgred receno relativna stvar i razlikuje se od drustva do drustva)
Slazem se da himenoplastika nije u redu i da treba da se zakonom regulise..
 
Peta W.:
Decko iz Nemacke:
Dali biste ozenili devojku koja nije nevina tj. dali vas muci misao da je devojka sa kojom ste trenutno vec bila konzumirana od strane treceg lica (cetvrtog, petog...)? Sta mislite o himenoplastici i dali bi to trebalo zakonski regulisati posto se ocigledno radi o prevari potencijalnog bracnog druga?
:shock: :shock: :shock: :shock: :o
E,zbog ovakvih ljudi se razocaram u muski rod!!! :evil: :evil: :evil: :roll: :x
Uze mi riječ Peta,ne mogu vjerovati da još ima muškaraca koji ovako razmišljaju.
A naslov "polovna roba"je prava uvreda.Baš se pitam šta je kod tebe dječače iz Njemačke polovna roba????? :shock: :lol:
 
znaci strasno!
Ljudi moji nemojte da se cudite zato sto postoje ovakvi kreteni.A najvise ih je u Nemackoj(gde sam i ja).I bas zbog toga sam vec godinu dana sa jednim Marokancem koji je savremeniji od ovog naseg cobana.Znaci,ako nameravate da dodjete u Nemacku,ne nadajte se da cete da nadjete nekog normalnog pripadnika muskog pola iz nasih krajeva. :lol:
 
znaci strasno!
Ljudi moji nemojte da se cudite zato sto postoje ovakvi kreteni.A najvise ih je u Nemackoj(gde sam i ja).I bas zbog toga sam vec godinu dana sa jednim Marokancem koji je savremeniji od ovog naseg cobana.Znaci,ako nameravate da dodjete u Nemacku,ne nadajte se da cete da nadjete nekog normalnog pripadnika muskog pola iz nasih krajeva.


to se odnosi samo na one koji su rodjeni u nemackoj
 
kvazimodo:
Decko iz Nemacke:
Dali biste ozenili devojku koja nije nevina tj. dali vas muci misao da je devojka sa kojom ste trenutno vec bila konzumirana od strane treceg lica (cetvrtog, petog...)? Sta mislite o himenoplastici i dali bi to trebalo zakonski regulisati posto se ocigledno radi o prevari potencijalnog bracnog druga?

Decko iz Nemacke:
Recimo da jesam. Spavao sam samo sa Nemicama. Ne daj boze da tako nesto ucinim nasoj devojci pre braka!


Šta bi tebi u ovom slučaju trebalo operisati? :roll:
TI SI MOJ IDOLLLLLL BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Decko iz Nemacke:
Dali biste ozenili devojku koja nije nevina tj. dali vas muci misao da je devojka sa kojom ste trenutno vec bila konzumirana od strane treceg lica (cetvrtog, petog...)? Sta mislite o himenoplastici i dali bi to trebalo zakonski regulisati posto se ocigledno radi o prevari potencijalnog bracnog druga?

Prijatelju pa ti si poludeo.

Ja nevinu nikada ne bih ozenio, to sada nije uopste za pohvalu.
 
Za tipove: koooooooooooji ste vi licemeri. Pretvarate se tu, satro emancipacija, moderna shvatanja, svako sa svakim, a da vam riba kaze da je spavala sa deset tipova, 90% vas bi je sutnulo k'o istrosenu krpu! Da ne govorim o potencijalnoj zenidbi. Daj, bre ne se*ite!

Za nacete ribe: vas jos i shvatam, nije vam lako sto ste se podale, pa sada zagovarate taj put. Kao k'o *ebe nevinost i slicne fore. Ne kvarite nepokvarenu zensku decu jer ce vas stici kazna sa neba!

Za nevine i cestite devojke: cuvajte svoju nevinost za muza i samo tako cete sacuvati svoj i obraz svoje porodice.

Za neupucene: svrha seksa nije telesni uzitak vec nesto sto dovodi do najplemenitije stvari na svetu, a to je radjanje dece.
 
Za tipove: koooooooooooji ste vi licemeri. Pretvarate se tu, satro emancipacija, moderna shvatanja, svako sa svakim, a da vam riba kaze da je spavala sa deset tipova, 90% vas bi je sutnulo k'o istrosenu krpu! Da ne govorim o potencijalnoj zenidbi. Daj, bre ne se*ite!

Za nacete ribe: vas jos i shvatam, nije vam lako sto ste se podale, pa sada zagovarate taj put. Kao k'o *ebe nevinost i slicne fore. Ne kvarite nepokvarenu zensku decu jer ce vas stici kazna sa neba!

Za nevine i cestite devojke: cuvajte svoju nevinost za muza i samo tako cete sacuvati svoj i obraz svoje porodice.

Za neupucene: svrha seksa nije telesni uzitak vec nesto sto dovodi do najplemenitije stvari na svetu, a to je radjanje dece.

Pa ti si stvarno radikal!
 
Decko iz Nemacke:
Dali biste ozenili devojku koja nije nevina tj. dali vas muci misao da je devojka sa kojom ste trenutno vec bila konzumirana od strane treceg lica (cetvrtog, petog...)? Sta mislite o himenoplastici i dali bi to trebalo zakonski regulisati posto se ocigledno radi o prevari potencijalnog bracnog druga?

:shock: ti nazivaš devojku koja nije nevina - polovna roba???

:shock: i ljudi sad konzumiraju žene???

:shock: himenoplastika i prevara potencialnog bračnog druga???

u kojem delu nemačke još postoji kanibalizam a civilizacija još nije stigla ... možda na "bukva-baum" strasse druga grana?
 
Je l' hladno tamo gore na Durmitoru? ... Ili je ipak to civilizacija za tebe... Mozda Dinara?

Ti si ziv dokaz za moj dodatak Darvinovoj teoriji evolucije... Dinaroidni kromanjonac!

Takvima kao tebi bih zaista oduzeo pravo glasa... U svakom smislu!

PATHETIC!

P.S. begunac... odakle si ti pobegao? Iz zooloskog vrta? Muzeja praistorije? ... Ili mozda iz neke dusevne bolnice? ... Samo ti sanjaj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top