"polni organ daješ na tacnu da bi hranila dete" Sanja Marinković ispreskakala Milicu Dabović: Kako da te gledaju kao majku

Sensei

Master
Moderator
Poruka
69.507
Voditeljka Sanja Marinković ugostila je bivšu košarkašicu Milicu Dabović, koja zarađuje golišavim slikama i snimcima na sajtu za odrasle Onlifans.

- U Srbiji šta god da radiš ne gleda se tvoja suština, da si majka - rekla je Milica.

- Ne mogu da te gledaju kao majku kad pokazuješ donji veš! Čekaj, polako - ubacila se voditeljka.

- Mi, žene, smo postale polni organ, to je najveća tuga. Ako ti treba polni organ da daš na tacni da bi hranila dete, dokle smo onda došli... - dodala je Sanja.

Autor: Kurir Stars
1712960306441.png

- Sve je slabiiji. Od toga nema više leba, kako sada da potrošim te pare što sam zaradila?! Da putujem, da uložim u neke dobre stvari. Tako da odoh na put da se odmorim pre rođendana, da završim knjigu - rekla je Milica Dabović za TV Prva.

- Kao prvo, nisam gola, ne može se tako brzo i zaraditi novac. Ljudi su očekivali da sam gola, i da ću se prodati za male pare. Svašta se pisalo, ali ja nijedan intervju nisam dala. Da sam se ja opustila i da sam kao Anđela Veštica, koja zna znanje, ja bih zaradila te pare, ali ne bih mogla da spavam mirno i ne bih sutra mogla da se pogledam u ogledalo - kaže Dabović.

1712960382103.png

Bre, Sanja dobila dete u Dubaiu preko kompjutera.....bio neki pad sistema pa tako se desilo..
Ko o cemu Srpkinja o postenju...

Bolje bi bilo da napokon nadjemo jednu , pa dve koje su prostitutke.....da bi onda shvatili da postoje i takve zene a da nisu sve casne Srpkinje...
ali zene to da nadju , ne muskarci....nije fora muskarci da ih nadju...nego zene ...
Malo je detinjasto da zene toliko evoluirale, postale svesne a da ne mogu da razlikuju koja je prostitutka koja daca, koja nemoralna a koja je moralna....nego su sve iste...

Poslednja izmena:
Bre, Sanja dobila dete u Dubaiu preko kompjutera.....bio neki pad sistema pa tako se desilo..
Ko o cemu Srpkinja o postenju...

Bolje bi bilo da napokon nadjemo jednu , pa dve koje su prostitutke.....da bi onda shvatili da postoje i takve zene a da nisu sve casne Srpkinje...
ali zene to da nadju , ne muskarci....nije fora muskarci da ih nadju...nego zene ...
Malo je detinjasto da zene toliko evoluirale, postale svesne a da ne mogu da razlikuju koja je prostitutka koja daca, koja nemoralna a koja je moralna....nego su sve iste...
Izgleda da je AI poceo da pravi decu.

Kakva je tačno razlika između Srpkinje i Kineskinje u tom kontekstu?
E sad , ti ne znas, takav si rodjen...
Za one koji znaju znaju da je sve do javne predstave....
Jedna od nasih srpskih javnih predstava je i ta tvoja , da je svuda u svetu kao sto je u Srbiji, ako je to lose...
Tako se stiti da to lose bude jos losije dok se onemogucava da se dobro obnovi...jer zaboga lose je jer je svetsko , nemoj dobro da je normalan zahtev..

Ne ulazim zasto ti licno to radis, nisi jedini pa verovatno imas svoje razloge...
Za neke stvari ljudi imaju potrebu da negiraju da je lose stanje, jer ne mogu da licno smognu snage da ga promene ili su tako vaspitani da ga ne menjaju , nego im je prihvatljivo...

Putanja koju su zene u Srbiji izabrale da relativizuju svako lose ponasanje najgorih medju sobom a da se ne pomaze ili pohvaljuje ono sto je najbolje, samo po sebi dovodi te istezene u poziciju zrtve samo svog zenskog korpusa, ali interesantno da se kasnije uvek to pripise da im muskarci rade...

Kineskinje imaju sigurno drugaciju tradiciju svojih muskih pa i musko zenskih pa i zenskih odnosa...
Bosanke imaju drugaciji prilaz , da ne idemo kod kineskinja, ali Kineskinje su dobar primer jer tamo nema trte mrte...imaju familijarnu obavezu prema zenama ali i zene prema familiji...

U Srbiji toga vise nema....ima samo zalopojki ovo mi smeta ovo mi smeta....
Otud i bezobrazluk Sanje Marinkovic koja navlaci toliko zena da se probijaju cime god treba, ako je tako lakse i ako mora, to zensko mora jer je lakse je milion puta vidjeno kao zalopojka, morala sam da dam profesoru da bih polozila inace je uzasno tezak predmet...
Jedan od primera...
Negiranje tamte za seks je srpska tradicija od pre 20 godina , kad se cak i poslovni zadatak primao u firmi uz uslov seks....25 godina..

Mi u srbiji sad gledamo novu vrstu zena, licemerne puritanke...
One su toliko cedne, bestidne zahtevne za odbranu svoje neodbranjive ali i nezasluzene cednosti , licemerne, ali su presle u puritanke po tom agresivnom stanju odbrane uz teoriju puritanska odbrana je najbolja odbrana...sto potice mozda od onog ko o cemu k o postenju i one druge napad je najbolja odbrana..

Da ne mislite da nije sve povezano...
Decu majke danas uce preko fora koje gledaju od nasih politicara.
Pa je i ovo neka mozda naucila od Malog ili od Vucica....Mali posten svi znate koliko....a malo po malo niko mu i ne sme da dirne u postenje koje emituje javno..

Recimo , zenska koja danas dobije raskid usled neverstva to ne kaze prevarila sam partnera pa smo raskinuli , nego pogresila sam ali ga jos uvek volim, ipak smo toliko vremena bili zajedno..

Sve su to eufemizmi savremenog govora....
Ali to sto neki muskarcici padaju na to pa se prave naivni ali su vrlo ratoborni u odbrani tih eufemizama , to je poseban pokret, nije mala cifra, i dobro se uklapaju u novu kulturu koja se radja, feminaciste muskarce...Nisu to , ali se odlicno uklapaju u tu novu kluturu od kojih prva generacija vec ima 30 i nesto godina...
Reklama za to je musko a zensko...

Back