Polne bolesti!

dr:
Ja nemam nesto obicaj da se javljam na ovom forumu a jos manje da zapocinjem temu ali nakon sto sam iscitala temu koja se odnosi na upotrebu kondoma,shvatila sam da se sve vrti oko uzitka i trudnoce i side pa me evo interesuje za koliko polno prenosivih bolesti ste culi?Kad sve nabrojite ja cu vam reci koliko ih ima,za one koji misle da to nece na njih.Ajde da vas vidim.
P.S.Ne plasim nikoga,niti mi je to namera ali zanima me koliko ste obavesteni.Pozdrav!
Ne znam verovatno za sve koje postoje, pa neću ni da nabrajam, ali postoje mnogo gore bolesti, tim pre što su uglavnom sve one izlečive, osim AIDS-a.Opasni su jedino HPV virusi, tačnije jedna grupa tih virusa koja može izazvati kod žena rak grlića materice.
 
dr:
Ja nemam nesto obicaj da se javljam na ovom forumu a jos manje da zapocinjem temu ali nakon sto sam iscitala temu koja se odnosi na upotrebu kondoma,shvatila sam da se sve vrti oko uzitka i trudnoce i side pa me evo interesuje za koliko polno prenosivih bolesti ste culi?Kad sve nabrojite ja cu vam reci koliko ih ima,za one koji misle da to nece na njih.Ajde da vas vidim.
P.S.Ne plasim nikoga,niti mi je to namera ali zanima me koliko ste obavesteni.Pozdrav!
Ovakvu negativnu personu koja priziva zlo moji hajlenderi zovu zlokuk. :lol:
 
dr:
Ja nemam nesto obicaj da se javljam na ovom forumu a jos manje da zapocinjem temu ali nakon sto sam iscitala temu koja se odnosi na upotrebu kondoma,shvatila sam da se sve vrti oko uzitka i trudnoce i side pa me evo interesuje za koliko polno prenosivih bolesti ste culi?Kad sve nabrojite ja cu vam reci koliko ih ima,za one koji misle da to nece na njih.Ajde da vas vidim.
P.S.Ne plasim nikoga,niti mi je to namera ali zanima me koliko ste obavesteni.Pozdrav!
Pozdrav, zanima me.. Treba mi pomoc.. Imao sam analni seks sa svojom devojkom bez kondoma jedno 10-15min..nisam ni ejakulirao (Nismo duze jer smo bili prekinuti😂). Zanima me da li je moguce onda da neko nas da dobije neku polnu bolest iako nemamo ni ona ni ja nikakvu polnu bolest?
 

Back
Top