Poljubac

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Poljubac često igra presudnu ulogu u vezi. ,,Što se više ljudi ljube, sposobniji su da komuniciraju na romantičan način’’

Šta mislite o ovoj rečenici ?
 
pa ako se sa nekim ne uklapaš u poljupcu, još manje ćeš u sexu. prema tome... :manikir:

svakako, ali poljubac je nešto više od sex-a, ima muškaraca kojima je sex važniji od poljubca recimo, a to su uglavnom kres kombinacije, koje veze nemaju sa emocijama, no sa sirovim porivima i strastima za jendnu noć, a često za 3 minuta.
 
zavisi....ako neko voli da se ljubi, njemu će poljubac verovatno biti značajan za vezu...ali postoje i ljudi koji prosto ne vole da se cmaču, al to ne znači da ne vole svog partnera:D

ionako se ljubljenje svodi na minimum što si duže sa nekim...:mrgreen:
 
zavisi....ako neko voli da se ljubi, njemu će poljubac verovatno biti značajan za vezu...ali postoje i ljudi koji prosto ne vole da se cmaču, al to ne znači da ne vole svog partnera:D

ionako se ljubljenje svodi na minimum što si duže sa nekim...:mrgreen:

Pa da, ti koji se vise ljube manje kitu koriste.
 
šta znam...žene mnogo prave romantiku i fantaziju od ljubljenja...muškarcima je ljubljenje više uvod u dalja, konkretnija dešavanja: )


Ma najgore su one koje bi se sat vremena ljubile, a nikad torbat. To je isto kao kad bi vozio auto samo u prvoj i drugoj brzini. Saltaj sinkooooooooooooo ide to i brze. :lol:
 
šta znam...žene mnogo prave romantiku i fantaziju od ljubljenja...muškarcima je ljubljenje više uvod u dalja, konkretnija dešavanja: )
a i to zavisi...kada sprovedes 10 piva kroz zdrelo,ni majka te ne bi poljubila...tada ne mora...ako je romantika tokom celog dana zasto nije i kada si odvaljen kao prase...nema tu logike...to je neki zenski trip za isisavanje duse iz muskog tela...ti poljupci i te fore...
 
Hm, na koju foru se ta kita diže, ako ti poljubac tu ne pomogne ?
Dizalicom ?
Čak ni vijagra kažu ne funkcioniše dok se ne maziš ili ljubiš sa partnerkom.

Meni poljubac nikad kitu nije digao. Ako mi je zenska ok, digne mi se cim je vidim. A ako mi napravi neko sranje, ne dize mi se ni da gola hoda ispred mene.
 
šta znam...žene mnogo prave romantiku i fantaziju od ljubljenja...muškarcima je ljubljenje više uvod u dalja, konkretnija dešavanja: )

Baš tako, ja sam baš jedan od tih.
Poljubac i uzbudjenost istim, ima svoje uslove ?
Recimo, na to utiče mekota usana parnerke?
Meni usne koje su napunjene crvenim ružom onako bogato, toliko deluju odvratno, da nema šanse da mi se digne na takvo nešto, a niti da se ljubim sa takvom.
 
Baš tako, ja sam baš jedan od tih.
Poljubac i uzbudjenost istim, ima svoje uslove ?
Recimo, na to utiče mekota usana parnerke?
Meni usne koje su napunjene crvenim ružom onako bogato, toliko deluju odvratno, da nema šanse da mi se digne na takvo nešto, a niti da se ljubim sa takvom.

Ako je lepa devojka ,uglavnom i lep poljubac ....Inace moguce se uzbuditi poljubcem ,itekako ....
 
Baš tako, ja sam baš jedan od tih.
Poljubac i uzbudjenost istim, ima svoje uslove ?
Recimo, na to utiče mekota usana parnerke?
Meni usne koje su napunjene crvenim ružom onako bogato, toliko deluju odvratno, da nema šanse da mi se digne na takvo nešto, a niti da se ljubim sa takvom.


Ma to poljubis dva, tri puta kratko reda radi i vodis na torbanje. Cisto da se cura ne oseca zbunjenom. Nemoj biti naivan i da te zene vozaju. Znas imaju tipovi sa kojima se zene samo ljube i ovi drugi koji ih i istorbaju.
 

Back
Top