poljubac

blablalala

Početnik
Poruka
8
znam da cete reci da sam trebala ici na naki forum za tinejdzere,ali nisam zato,sta je tu je....Ovako..imam 16 godina i imala sam do sada tri decka.Kada trebam prvi put da se poljubim sa novim deckom uvek imam tremu i svaki prvi poljubac bude katastrofa.Ne znam na koji se nacin ljubi i ... ne dopadne mi se.Veceras treba da se nadjem sa deckom i trebali bi se poljubiti po prvi put,ali ja sam bas uplasena,sto vam je sigurno cudno jer sam se vec ljubila,ali i meni je cudno....Sta vi mislite kako da savladam tremu???Nadam se da vas nisam smorila:))hvala unapred
 
pa sta ti cekas da vidis kako se on ljubi, ljubi kako ti se ljubi, uostalom kake veze ima ako si smotana u pocetku, pa ti navali po drugi, pa treci put i tako nema na cemu prijatno :)))
 
operi zube i ako nesto ne stima zamoli ga da i on opere zube ... ako odbije da opere zube imas savrsen izgovor da se ne ljubis sa njim.
ako opere zube uradi ga na foru da moras kuci....

nema treme koju "unuce vinjaka" nece da razbije :D
 
A kako ti znas da ces se bas danas poljubiti s njim?;-)
Ne razmisljaj o tome,kada ti se priblizi i kada te poljubi,zazmuri i opusti se,ljubite se usnama na pocetku...a kada ukljucite i jezike u igru,radi ono sto ti odgovara...neka tvoj jezik dodiruje njegov,kruzi oko njegovog jezika,a mozes ga i sisati...Pravila ne postoje,zato se opusti i uzivaj!
 
znam da cete reci da sam trebala ici na naki forum za tinejdzere,ali nisam zato,sta je tu je....Ovako..imam 16 godina i imala sam do sada tri decka.Kada trebam prvi put da se poljubim sa novim deckom uvek imam tremu i svaki prvi poljubac bude katastrofa.Ne znam na koji se nacin ljubi i ... ne dopadne mi se.Veceras treba da se nadjem sa deckom i trebali bi se poljubiti po prvi put,ali ja sam bas uplasena,sto vam je sigurno cudno jer sam se vec ljubila,ali i meni je cudno....Sta vi mislite kako da savladam tremu???Nadam se da vas nisam smorila:))hvala unapred

nemoj da se ti prilagođavaš njegovom jeziku, nego neka se on prilagodi tvom jeziku...
...ili kombinujte tehnike...:per:

...i da...pošalji ga kući da za svaki slučaj opere zube, a ti ga čekaj kod drugarice...:per:
 
Ni meni ljubljenje nije bilo lepo sa nekoliko momaka... Sa njima je sve bilo ok-lepi, zgodni, zanimljivi, stvarno su mi se svidjali-ali od hemije ni minimalnog procenta, od leptirica ni traga ni glasa, mehanicki samo krenem i jedva cekam da stane. Kad upoznas nekog ko ce da ti izmakne tlo pod nogama, tad ces da osetis vatromet i cari pravog poljupca... Meni je prvi poljubac bukvalno bio ukraden-jedan decko me poljubio u mraku dok smo igrali zmurke, a ja sam sestri, ne znajuci da je on u blizini rekla da je to meni bilo kao da sam progutala zabu :rumenko:
 
Ni meni ljubljenje nije bilo lepo sa nekoliko momaka... Sa njima je sve bilo ok-lepi, zgodni, zanimljivi, stvarno su mi se svidjali-ali od hemije ni minimalnog procenta, od leptirica ni traga ni glasa, mehanicki samo krenem i jedva cekam da stane. Kad upoznas nekog ko ce da ti izmakne tlo pod nogama, tad ces da osetis vatromet i cari pravog poljupca... Meni je prvi poljubac bukvalno bio ukraden-jedan decko me poljubio u mraku dok smo igrali zmurke, a ja sam sestri, ne znajuci da je on u blizini rekla da je to meni bilo kao da sam progutala zabu :rumenko:

zato što jurite statistiku zbog drugarica...
 
Ni meni ljubljenje nije bilo lepo sa nekoliko momaka... Sa njima je sve bilo ok-lepi, zgodni, zanimljivi, stvarno su mi se svidjali-ali od hemije ni minimalnog procenta, od leptirica ni traga ni glasa, mehanicki samo krenem i jedva cekam da stane. Kad upoznas nekog ko ce da ti izmakne tlo pod nogama, tad ces da osetis vatromet i cari pravog poljupca...

e ali bas tacno! sve do 5. momka nisam volela da se ljubim francuski, a inace sam maza strasna, ali mi je to bilo bljak. kad sam se smuvala s tim petim, bila sam strasno zaljubljena u njega, ali on pre mene nije imao devojku, tako da smo spontano krenuli da se ljubimo ne znam ni ja kako ali bilo je prelepo od prvog poljupca. nazalost, sve ostalo nije bilo toliko lepo i vise nismo zajedno...
 
znam da cete reci da sam trebala ici na naki forum za tinejdzere,ali nisam zato,sta je tu je....Ovako..imam 16 godina i imala sam do sada tri decka.Kada trebam prvi put da se poljubim sa novim deckom uvek imam tremu i svaki prvi poljubac bude katastrofa.Ne znam na koji se nacin ljubi i ... ne dopadne mi se.Veceras treba da se nadjem sa deckom i trebali bi se poljubiti po prvi put,ali ja sam bas uplasena,sto vam je sigurno cudno jer sam se vec ljubila,ali i meni je cudno....Sta vi mislite kako da savladam tremu???Nadam se da vas nisam smorila:))hvala unapred

Bjaži bre na tinejdžerski forum maloletnice jedna...da ne dobiješ po guzi :zper:
 

Back
Top