poljubac

"....ne volim kad poljupci muskarca padaju po meni poput letnje kise: vlazno, mlako, nasumicno i bez cilja...ja sam zena za jedan poljubac, onaj od koga mi sa usana i srca potece crveno, onaj od koga se mogu najesti soli sopstvene krvi i napiti sopstvenih suza, a koji me ipak pomiluje najljubavnije..."

Zatvorite ochi, pustite masti na volju i secanjima "na izvolte" i opisite svoj najlepsi, svoj idealan poljubac.....

Poljubac mi budi želju za još...nečim. To je idealan.

"....ne volim kad poljupci muskarca padaju po meni poput letnje kise: vlazno, mlako, nasumicno i bez cilja...ja sam zena za jedan poljubac, onaj od koga mi sa usana i srca potece crveno, onaj od koga se mogu najesti soli sopstvene krvi i napiti sopstvenih suza, a koji me ipak pomiluje najljubavnije..."

Zatvorite ochi, pustite masti na volju i secanjima "na izvolte" i opisite svoj najlepsi, svoj idealan poljubac.....

Jbmti ovo si tako dobro opisala, da cu se sad u nedostatku poljubaca kroz trenutnu zivotnu situaciju :dash:

Inace stvarno sam imala srece primit puno "mmmm" , senzualnih " na muško mi miriše" poljubaca ..

I jedan poseban jednog jutra posle kafe.. Kada je na izgled sve isto.. I to jutro, i taj ukus tog poljupca i okolnosti.. A u stvari nista nije ni priblizno isto .. I oboje to znamo.. Jer ovo bi trebalo da bude .. zauvek..

koga si citirala? fantasticno je.

a ja, hm...
pa kad najvise volim najbolji mi je poljubac. a verujem da takav isti poljubac bez emocija ne bi imao ni deo takvog efekta...
znaci, emocije.
tehnicki nemoguce opisati

Kad sam videla zvezde dok smo se ljubili:D.

nekome ce biti smijesno,ali najvise uzivam sa njom u francuskom poljupcu. tada sam na nebesima jer orgazam bude i prodje,a seks kao cin je cista mehanika naprijed-nazad,trenje,ni priblizno savrsenstvu pokreta i senzualnosti jezika.

Back