poljubac

MV, hoću ja i s tobom, u duhu teme...
27_smiley-ipb-456.gif

:zaljubljena: kako je ovo lepa tema...:heart:
Secam se poljupca koji trajao citavu vecnost...a mozda je to bilo i krace, mnogo krace...ali efekat vecan...i bio je poslednji te iste veceri kada se desio prvi poljubac...Prsti su mi cak trnuli od miline...i tihe strasti...

...tvoje usne na samo santimetar od mojih, u poluosmehu, dodiruju me samo izazovom...citav jedan beskonacni minut cekanja....i onda dodir jezikom po donjoj usni, ovlash i blagi ugriz gornje, ovlash i onda mi sapuces "necu te poljubiti sve dok mi ne kazes da....."
Jaooo... što sam bezobrazan, svašta mi pada na pamet :rumenko:
Otkud ti znaš na koji sam ja film mislila ;)

Pa ono jeste, setio se ja posle toga. Ima raznih žanrova :cool:

...secam se onog prvog, januarskog, na pestanskoj ulici, po izlasku iz restorana, nespretnog i neocekivanog, samo usnama, bez ukusa, gotovo polu-poljupca, ali od koga sam se najezila i zadrhtala, jer sam znala da ga nikada necu zaboraviti
i
onog poslednjeg, na brzinu, u liftu lisabonskog hotela, koji je pekao poput vatre, ne zato sto sam ja znala da je poslednji, vec zato sto TI nisi znao to....

...sve izmedju ta dva je bilo jedno duboko, mutno uzivanje koga ne zelim da se secam....

Drhtim i duva prolecni vetar te veceri u i ja u tom zagrljaju..nesigurnom, neizvesnom..Crne oci koje sijaju sve blize mojim...Dobro poznati ironicni poluosmeh koji se priblizava moijm usnama vec zeljnih poljubaca...i cmok u obraz.. a zatim dugo ocekivani momenat gde mi se tvoje usne potpuno priblizavaju .. i pece jer tvojim usnama nije mesto na mojim, one su tudje.. i ja ti sva pripadam u toj igri jezika koji pisu svoju pricu u uglovima usana..

i kasnije jedan mekan, nezan poljubac vec uigranih i pomalo izmorenih usana koje su se zasitile jedne drugih... i njegove najsocnije usne na svetu koje ne znaju da moje u mislima i dalje ljube crne oci i jedan ironicni poluosmeh.. koji zna da sam njegova .. i dalje...

"....ne volim kad poljupci muskarca padaju po meni poput letnje kise: vlazno, mlako, nasumicno i bez cilja...ja sam zena za jedan poljubac, onaj od koga mi sa usana i srca potece crveno, onaj od koga se mogu najesti soli sopstvene krvi i napiti sopstvenih suza, a koji me ipak pomiluje najljubavnije..."

Zatvorite ochi, pustite masti na volju i secanjima "na izvolte" i opisite svoj najlepsi, svoj idealan poljubac.....

Meni je sa jednom svaki bio odlican, a ostale su se sve lose ljubile, neke manje neke vise, a meni su sve govorile kako se super ljubim.

U to doba kad sam to sve isprobavao, nisam se mogao nacuditi da ima toliki broj zena koje se lose ljube, jer sam mislio kako su zene neznije a onda bi se trebale i bolje ljubiti.:)

"....ne volim kad poljupci muskarca padaju po meni poput letnje kise: vlazno, mlako, nasumicno i bez cilja...ja sam zena za jedan poljubac, onaj od koga mi sa usana i srca potece crveno, onaj od koga se mogu najesti soli sopstvene krvi i napiti sopstvenih suza, a koji me ipak pomiluje najljubavnije..."

Zatvorite ochi, pustite masti na volju i secanjima "na izvolte" i opisite svoj najlepsi, svoj idealan poljubac.....

Ја могу само да га демонстрирам... :)

Back