POLJUBAC

Mislio sam da je fotomontaza zabranjena, mogao sam onda i ja da napravim nesto da sam znao, lijepo pise, 4. Nisu dozvoljene fotomontaze
Sto po meni nije fer.....
vidi stvarno,ja tek sada procitah pravila.ok,stvarno nije fer.pretpostavljam da je to pravilo moralo biti prekrseno zbog manjka fotografija.
sto rece @goscica,ipak je sve ovo igra.:)
 
opušteno ljudi...vidim da je bilo par komentara dok me nije bilo...
u pravu ste za fotomontaže, lepo piše...ali sam u žurbi propusti to pravilo i postavio sve fotografije...ali vi ste primetili, pa će tako i fotografije fotomontaže proći...
a što se tiče mog glasanja, bez obzira što znam čije su fotografije, nikad nisam obraćao pažnju na autora nego glasao za fotografije, a svaki glas i poen mogu na kraju da prokomentarišem, a u pravilim ništa nismo pisali o tome...ako mislite da to može da utiče na krajnje rezultate, lako ćemo izbrisati moje glasove...
 
Ja nemam ništa protiv da Đole glasa. Jeste da je do sad bila praksa da taj ko kači ne glasa, al meni je to bezveze. Mislim da to što on zna čije su fotografije ne može da utiče na pobednika. :D

bug.gif
 
Posle dugotrajnog i mukotrpnog takmičenja, evo dođosmo do kraja, napokon...Nadam se da više neću postavljati teme...bilo je malo nepravilnosti mojom greškom...ali se to nije odrazilo na krajne rezultate...hvala još jednom svima koji su učestvovali...

1. fotografija br.8 autorke GOSCICA - 28 poena

06-1.jpg


2. fotografija br.11 autora djole_u2 - 17 poena
3. fotografija br. 7 autora djole_u2 - 13 poena
4. fotografija br. 4 autorke alal - 12 poena
5. fotografija br.13 autorke bird - 8 poena
6. fotografija br. 5 autorke xiaoyu - 7 poena

ČESTITAM Goscice...zasluženo

izvinjavam se drogoplasiranom i trećeplasiranom što nisam postavio i te fotografije...nisam imao vremena...a anaboj, zbog fotomontaže koje prema članu 4 pravilnika o takmičenju na podforumu fotografije na forumu krstarice (objavljenog 24.12.2007. u službenom listu SRS; normalno tog člana tamo nema ali je u ispravci od 10.02.2008. postavljen) koje ovde nisu dozvoljene, glasovi koje si dobio nisu uzeti u konačan ishod...
 
HVALA na cestitkama, ljudi moji, a i svima koji su za moju fotku glasali! Moram priznati da me je fotka od Bird bas iznenadila - odavno nisam videla toliko emocija na jednoj fotki, tj. na necijem licu.Dobar kadar, falilo joj je ostrine i kontrasta.Djoletu nisam dala poene jer mislim da je fotku br 11 vec kacio na forumu, mozda u cb varijanti.Xi i Alal su imale dobre fotke.Uskoro kachim novu temu, nadam se iskreno da ce vam se svideti i da ce puno vas ucestvovati! :)
 

Back
Top