POLJUBAC

djole_u2

Aktivan član
Poruka
1.819
POLJUBAC, to uzvišeno pokazivanje osećanja prema drugim ljudima će biti naša sledeća takmičerska tema...kako bi temu na neki način olakašao nećemo se ograničiti samo na ljubavne poljupce, nego na sve moguće, između rodbine, prijatelja, dece, starih i mladih, čak i između čoveka i zamišljene osobe (ako znate na šta mislim)...ko budi kreativniji i ko bude napravio dobru fotografiju neka pobedi.

NAPOMENA: Poželjno je da se šalju nove fotke, tj. fotke koje do sada nisu postavljane na forumu, da bi sve do kraja bilo skroz anonimno i interesantnije.
Posebna napomena: ukoliko do isteka roka postavljanja fotografija ne budem dobio 10 fotografija, ima da vas mučim i tema će biti otvorana dok god ne dobijem najmanje 10 poljubaca, da vidim koliko me volite :kiss:.

PRAVILA:

1. Fotografije moraju biti lično delo autora koji ih postavlja
2. Svaki autor može postaviti max 2 fotografije
3. Veličina fotografije 640 po dužoj strani (640 x n)
4. Nisu dozvoljene fotomontaze
5. Pravo da glasaju imaju svi članovi foruma krstarice, koji su učlanjeni do početka otvaranja ove teme
6. Ne komentarisati fotografije dok se ne zavrsi glasanje
7. Redni broj fotografije za koju želite da glasate je br. posta u kome se fotografija nalazi
8. Svaki glasač daje ocene u vrednosti od 1, 2 i 3 poena za fotografije koje mu se najviše dopadaju tako što napiše redni br. posta fotografije i ocenu koju daje (Prilikom glasanja molim vas da stavite broj bodova koji dajete odredjenoj fotografiji da kasnije ne bi bilo nedoumica)
9. Autori ne mogu glasati za svoje fotografije
10. Jednom postavljena slika ne može da se zameni drugom.
11. Postavljanje fotografija je tajno, glasanje je javno
12. Fotografije šaljete MENI na pp

Fotografije šaljete do 18.02.2008. u 20:00;
Glasanje od 18.02 do 21.02.2008. u 20:00


Svim takmičarima, puno sreće i znanja….
 
Dobro ste pretpostavili...na brzinu sam otišao...nisam u srbiji...
kao što sam obećao dok ne dobijem 10 fotki neću kačiti slike...imam za sad 6 fotografija, te se ovim ljudima posebno zahvaljujem...
e sad, tema je otvorena do sutra u 20 h (produžavaću jedan po jedan dan), pa ćemo videti...
svi oni koji su poslali fotografije mogu da ih izbace ili promene...
pozdrav...dj.
 
01-1.jpg
 
Evo ljudi nakupili smo 11 fotografija, nekako...pa izvolte...glasanje može da počne i neka traje do 25.02. u 20h...
broj posta, pa udrite 1,2 ili 3 (ovde nema nula)...
zbog broja fotografija smanjili smo poene na 1,2 i 3
zahvaljujem se svima koji su poslali fotografije...srećno
 
#7...... 3
#8.......2
#13.......1

Mislio sam da je fotomontaza zabranjena, mogao sam onda i ja da napravim nesto da sam znao, lijepo pise, 4. Nisu dozvoljene fotomontaze
Sto po meni nije fer.....

Mala ispravka,
 
pa goscice ako je to igra, onda su mogli i ostali da se igraju i kace montaze, ipak nije u redu prema drugim clanovima, jer ako pojedinci ne postuju pravila, zasto bi i ostali, a mislim da nije ni fer od Djoleta sto ih je postavio, to je samo moje misljenje....
Djole bez uvrede....
 

Back
Top