Quantcast

Poljubac sa pirsingom na jeziku

smaki*

Elita
Poruka
15.959
Danas sam probusxila pirsing na jeziku ... boli .. otice .. i swe sto ide uz to :) u duzxoj sam vezi i zanima me da li bi iko mogao da mi pomogne oko nekih stwari wezanih za poljupce sa pirsingom :) znacilo bi mi jako :) jer o tome nista ne znam :) ne znam kad sme kako ..... :) Hvala Unapred ♥
Pwobaj na tinejdžewima<3 Oni znaju.

cuca muca

Aktivan član
Poruka
1.265
Nema ljubljenja dva meseca, hrane dva meseca, od pića samo voda i alkohol takođe u trajanju od dva meseca, nema odnosa dva meseca....
BLa bLa Bla
Pa kako te nisu obavestili tamo gde si bušila o tim stvarima...
Ja u Sinđelu uvek dobijem papirić sa uputstvom za odgajanje pirsa

gost 149401

Domaćin
Poruka
3.536
Ју што је мени то бљааааак јој фуј. :lol:
Пирсинг на језику, чему то?
Која је сврха, не разумем?

Свако ради са својим телом шта му је воља, али бих волела да ми неко објасни мотиве за један тако насилан чин према себи и свом језику.

Angel4U

Buduća legenda
Banovan
Poruka
36.701
Ју што је мени то бљааааак јој фуј. :lol:
Пирсинг на језику, чему то?
Која је сврха, не разумем?

Свако ради са својим телом шта му је воља, али бих волела да ми неко објасни мотиве за један тако насилан чин према себи и свом језику.
Motiv je samopovredjivanje da bi se ugodilo Ebacu :mrgreen:

..koga boli kita sto ona sada pati sa jezikom ko zaba :lol:

Lajterka

Poznat
Poruka
9.289
Danas sam probusxila pirsing na jeziku ... boli .. otice .. i swe sto ide uz to :) u duzxoj sam vezi i zanima me da li bi iko mogao da mi pomogne oko nekih stwari wezanih za poljupce sa pirsingom :) znacilo bi mi jako :) jer o tome nista ne znam :) ne znam kad sme kako ..... :) Hvala Unapred ♥
oooo yebemti....gluplje pitanje odavno ne procitah...

cestitam i to je neshto..ko god da si...

Poruka
4.848
pa pwobaj da se bubis,mozda mu se swidi,ipak ste u duzxoj vezi...ne daj mu da se oxladi...pa moras da jedes belog luka kako bi mogla da se bubis sa pirsingom jer je beli luk zdrav,pa ce da pomogne... ♥

BILI DOUP

Elita
Poruka
22.439
draga Niki,

ja sam dobro. kako si ti? evo vec neko vreme se nosim mislju da ti napisem rec, dve, pa ovu sitnu knjigu u pero diktiram Jagodi...
i ona je dobro. pozdravlja te. o pirsingu nemam kad da pricam s tobom, imam nekih preferencija...
cuvaj se dusmana!

BILI

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.