Quantcast

Poljubac je susret najlepši na svetu

Krigla82

Obećava
Banovan
Poruka
57
Pa ono kad ti stane neko otpozadi u pedesetici punoj i trlja ti se o dupe. Tebi to ne rade?
Skoro sam imao neku situaciju u autobusu gde je jedan stariji muskarac pipkao neku mladu devojku,ali nije znao da je u autobusu njen brat.Ona je nako krijuci nesto bratu sapnula,njen brat je odma reagovo tako sto je uhvatio tog muskarca za vrat i rekao mu da oni izlaze na istu stanicu,tako je i bilo.Sta se kasnije desilo ne znam,ali mozemo da pretpostavimo.

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.095
Ova tema je očigledno reakcionarna, jer sam besna što se propagira neistina, očigledno aktivizam neko romantičnog lobija

A pošto ovde nema mesta za romantiku, nego samo seks i rokenrol, pozivam vas drugovi i drugarice, da sastavite listu koji erotični susret je lepši od poljupca kao susreta

Meni je npr stotinak puta lepši dodir šake i svežnja novčanica kad ih bankomat izbaci

Dalje
Godine su bile pune muka, ginulo se za slobodu njemo,,,,i pjesme umesto jauka, druze Tito, mi ti se kunemo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.