Poljska se sprema za aneksiju zapadne Ukrajine

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
187.625
Ma to sam lupio 10 godina,ali je stvarno izazivao Putina sa bombardovanjem Donjecka i Luganska,gde zivi ruski narod.Putin ga je vise puta upozoravao da to ne radi,ali se ovaj nadao,da ce cela NATO alijans krenuti na Rusija,ali se prevario i sada ispasta.Zaboli me za njega zao mi je tog naroda.Secam se kako je nama bilo '99-e.
Ali stvarno u doba Zelenskog ništa u Donjecku nije bilo bombardovano, raspitaj se malo.
A inače da se ne lažemo, u Putinovoj glavi ne postoji Ukrajina kao država i Ukrajinci i to je tako nevezano za to ko joj je predsednik. Znači klasičan nacizam u najčistijem obliku.

jolemisa

Elita
Poruka
22.913
Ali stvarno u doba Zelenskog ništa u Donjecku nije bilo bombardovano, raspitaj se malo.
A inače da se ne lažemo, u Putinovoj glavi ne postoji Ukrajina kao država i Ukrajinci i to je tako nevezano za to ko joj je predsednik. Znači klasičan nacizam u najčistijem obliku.
jesam se i raspitao i pretrazio na netu.Jeste Zelenski provocirao Putina,ali to je sve na nagovor zapada i to mu zameram,jer njegov narod sada uveliko ispasta.Njemu je toplo i ima struju,kad god daje izjavu za javnost,retkokad ima dzemper na sebi,vec je u majici kratkih rukava,a kod njih je pocelo da bude hladno,jos u Oktobru.Muka mi je sto je to jedan narod,a dolazido okrsaja i nikome nije dobro.Obe strane ispastaju,a zapad se zajebava preko Ukrajine sa Putinom.