Пољска најавила излазак из ЕУ

Samareli

Aktivan član
Poruka
1.043
Пољска може да напусти ЕУ због плана владајуц́их националиста да дозволе да судије буду отпуштене ако доводе у питање легитимитет владиних правосудних реформи, саопштио је Врховни суд те земље.

https://srbin.info/svet/poljska-naj...bog-ugrozavanja-pravosudja-od-strane-brisela/

Sta se desava ui Evropi?
Svi zele da napuste EU.
 
Пољска може да напусти ЕУ због плана владајуц́их националиста да дозволе да судије буду отпуштене ако доводе у питање легитимитет владиних правосудних реформи, саопштио је Врховни суд те земље.

https://srbin.info/svet/poljska-naj...bog-ugrozavanja-pravosudja-od-strane-brisela/

Sta se desava ui Evropi?
Svi zele da napuste EU.

Неко свесно дестабилизује еуропски континент.
 
Пољска може да напусти ЕУ због плана владајуц́их националиста да дозволе да судије буду отпуштене ако доводе у питање легитимитет владиних правосудних реформи, саопштио је Врховни суд те земље.

https://srbin.info/svet/poljska-naj...bog-ugrozavanja-pravosudja-od-strane-brisela/

Sta se desava ui Evropi?
Svi zele da napuste EU.
Nije Poljska najavila izlazak, nego govore da razlike u regulativi mogu jednog dana dovesti do izlaska.

Ovo je ocekivano, istocni deo Evrope je bio u losem ekonomskom stanju i prakticno bez prava glasa u EU, sada kada su te zemlje ojacale zele da se cuje njihov glas.
Zavisno kako se proces bude odvijao, to moze dovesti do podele istok-zapad u EU ili cepanja EU po tim linijama.
 
Sledeca ce (eventualno) biti Nemacka koja izlazi, a sa njom i Holandija, Finska, Skandinavija, Belgija.
Ostace ove divne postkomunisticke drzave same u EU, nece s njima ni Italija ni Spanija, mozda Grcka:D

Онда долазимо до следећег закључка. Срби су визионари јер не желе у еу. Логично, из наше перспективе јер када нисмо дошли на свадбу не треба ни на сарану да идемо.
 
Онда долазимо до следећег закључка. Срби су визионари јер не желе у еу. Логично, из наше перспективе јер када нисмо дошли на свадбу не треба ни на сарану да идемо.

EU ce se raspasti ukoliko Boris Johnson bude ipak u pravu, ali to ce se znati za 2-3godine,
svakako ne zbog ovih neto primaoca silnih milijardi tipa Poljska nego bas zbog drzava koje sam navela
u gornjem postu.
 
Verovatnija je dublja integracija drzava koje su prihvatile evro i udaljavanje drzava koje nisu.

Zahvaljujuci americkom prezidentu stvari polako dolaze na svoje mesto. Jutros je glavna vest
( u Nemackoj) vest u kojoj americki ambasador ( taj je sada nekakav moy i za Balkan = Grenel)
kaze da su mu silne diplomate cestitale na americkoj odluci za ovaj Severni tok i za sankcije.
To su diplomate bas iz ovih neto primaoca para tipa Balticke zemlje, Poljska, ali sigurno i
Madjarska, Rumunija, Bugarska koje se besomucno uvlace da ne kazem gde Amerikancima,
ali milijarde dobijaju iz BrisEla.
 
Neoliberalistička doktrina je otišla predaleko.

Dakle:
Zapalio LGBT zastavu, osuđen na 15 godina
Adolfo Martinez proglašen je krivim i osuđen na 15 godina jer je što srušio i zapalio LGBT zastavu koja je u junu bila na Ujedinjenoj Hristovoj crkvi u Amesu.

Iako je Ames u SAD to je manje više ista kuhinja kao i evorounijska.

Iskreno se nadam da u narednim godinama neću morati da siđem sa trotoara kad naiđe pozitivno diskriminisani pripadnik LGBT nacije.

Ovakve drakonske kazne su samo pokazatelj da su neoliberalna EU i SAD na izmaku jer su vrednosti koje je nametala tokom trodecenijskog unipolarnog divljanja zapadnjačke elite masovno odbačene.

Apsolutni sam protivnik bilo kakvog vida diskriminacije ali nabiti čoveka ma koliko on glup bio u zatvor na 15 godina zato što je zapalio zastavu je zverstvo.
 
Пољска може да напусти ЕУ због плана владајуц́их националиста да дозволе да судије буду отпуштене ако доводе у питање легитимитет владиних правосудних реформи, саопштио је Врховни суд те земље.

https://srbin.info/svet/poljska-naj...bog-ugrozavanja-pravosudja-od-strane-brisela/

Sta se desava ui Evropi?
Svi zele da napuste EU.

Следећа вест.

- Србија најавила улазак у ЕУ.
 
Neoliberalistička doktrina je otišla predaleko.

Dakle:


Iako je Ames u SAD to je manje više ista kuhinja kao i evorounijska.

Iskreno se nadam da u narednim godinama neću morati da siđem sa trotoara kad naiđe pozitivno diskriminisani pripadnik LGBT nacije.

Ovakve drakonske kazne su samo pokazatelj da su neoliberalna EU i SAD na izmaku jer su vrednosti koje je nametala tokom trodecenijskog unipolarnog divljanja zapadnjačke elite masovno odbačene.

Apsolutni sam protivnik bilo kakvog vida diskriminacije ali nabiti čoveka ma koliko on glup bio u zatvor na 15 godina zato što je zapalio zastavu je zverstvo.
fejk
 
Neoliberalistička doktrina je otišla predaleko.

Dakle:


Iako je Ames u SAD to je manje više ista kuhinja kao i evorounijska.

Iskreno se nadam da u narednim godinama neću morati da siđem sa trotoara kad naiđe pozitivno diskriminisani pripadnik LGBT nacije.

Ovakve drakonske kazne su samo pokazatelj da su neoliberalna EU i SAD na izmaku jer su vrednosti koje je nametala tokom trodecenijskog unipolarnog divljanja zapadnjačke elite masovno odbačene.

Apsolutni sam protivnik bilo kakvog vida diskriminacije ali nabiti čoveka ma koliko on glup bio u zatvor na 15 godina zato što je zapalio zastavu je zverstvo.

Само ми објасни да ли ти верујеш новинском чланку који пише да је неко због паљења заставе у Ајови осуђен на 15 година затвора или можда у неком делу твог мозга постоји идеја да је у питању нешто више од пуког паљења заставе?


Мада, како сви ви волите да будете жртве, сигуран сам да ти искрено верујеш да је он осуђен на 15 година због паљења ЛГБТ заставе.
 
Пољска може да напусти ЕУ због плана владајуц́их националиста да дозволе да судије буду отпуштене ако доводе у питање легитимитет владиних правосудних реформи, саопштио је Врховни суд те земље.

https://srbin.info/svet/poljska-naj...bog-ugrozavanja-pravosudja-od-strane-brisela/

Sta se desava ui Evropi?
Svi zele da napuste EU.
Čitate li vi vest do kraja?
 
Čitate li vi vest do kraja?

Не. Ми *******и читамо само наслове који нам се свиђају.

Највише волимо оне наслове о трећем свецком рату.

Мада, Борис Грушенко ипак више воли наслове у којима га садистички малтретирају ЛГБТ одреди.
 
Само ми објасни да ли ти верујеш новинском чланку који пише да је неко због паљења заставе у Ајови осуђен на 15 година затвора или можда у неком делу твог мозга постоји идеја да је у питању нешто више од пуког паљења заставе?


Мада, како сви ви волите да будете жртве, сигуран сам да ти искрено верујеш да је он осуђен на 15 година због паљења ЛГБТ заставе.
Fifteen years in Iowa jail for burning pride flag

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-50861259
 
Ako EU birokratija nastavi sa globalizmu,LGBT privilegije i uvoz migrantima jeste.
Srbija nema problem sa migrantima, cak su i pozeljni po recima naseg milog nam i dragog prezidenta:

Негде 2028-2030 направити нулти миграциони салдо. Једнак број емиграната и имиграната. После 2030 имаћемо већи број имиграната него емиграната, што је једна од ствари која може да помогне у опстанку Србије."
 
Srbija nema problem sa migrantima, cak su i pozeljni po recima naseg milog nam i dragog prezidenta:

Негде 2028-2030 направити нулти миграциони салдо. Једнак број емиграната и имиграната. После 2030 имаћемо већи број имиграната него емиграната, што је једна од ствари која може да помогне у опстанку Србије."
Ako napisem da je vas predsednik moron,da li ce me kaznis?
 

А читаш ли ти Ацо тај текст или си само гуглао?

Он је вишеструки повратник а добар део америчких држава има оштре законске казне за вишеструке повратнике, без обзира да ли је трећи или четврти и у тим случајевима се без обзира на само дело досуђује изузетно строга казна. Не због самог дела, већ због повратка.

Јасан је мотив законодавца. Ако неко стално чини кривична дела, он ће наставити то да ради ако се кажњава благо и зато је треће кршење закона за прилично строгу казну. ДАкле, он није осуђен на 15 година јер је палио заставу, већ је осуђен на 15 година јер је вишеструки повратник.

Поред тога, он није само палио заставу, већ је то радио испред неког стриптиз клуба у коме је већ био, а заставу је узео са неке цркве па се вратио у клуб и палио заставу на месту где је могао да иизазове пожар, вероватно и са немером да запали сам клуб.

Све ово нам говори да би Борис Глупенко волео да га садистички малтретирају ЛБГТ одреди и зато машта о оваквом кривичном делу, а истина је да америчко правосуђе не досуђује овакве нити сличне казне за пуко паљење ЛГБТ заставе. Нпр. да је он отишао у пустињу, где не може да изиазове пожар, па ту палио заставу и све то снимао, онда би вероватно био осуђен на неку казну у новцу, под условом да није повратник.
 

Back
Top