Poljoprivrednik (19) iz Silbaša uhapšen na povratku sa njive: "Nemamo vremena da slušamo sve vesti"

Tako isto i gluperde pandurske umesto da prave incident i zovu pojačenje , mogli su da otprate derana do kuće.

Ima i razumnih pandura. Mene presreli večeras kad sam se vraćao sa trčanja, ja im objasnio da trčim uveče umesto danju zato što tada nema nikog napolju te niti mogu koga da zarazim niti može ko da me zarazi, i oni me pustili.
 
Ima i razumnih pandura. Mene presreli večeras kad sam se vraćao sa trčanja, ja im objasnio da trčim uveče umesto danju zato što tada nema nikog napolju te niti mogu koga da zarazim niti može ko da me zarazi, i oni me pustili.

Kod mene u selu ni juče ni danas nisam primetio policiju.

Valjda im naredili da smanje doživljaj.
 
Kod mene u selu ni juče ni danas nisam primetio policiju.

Valjda im naredili da smanje doživljaj.

Baš kažem ljudima s kojima se dopisujem - moguće je da su bili milostivi zato što im je pun kufer ovih što hrle na ulice čim prođe policijski čas, ovih što tehnički poštuju zakon ali ugrožavaju pritom javnu bezbednost, za razliku od mene koji tehnički kršim zakon ali ne ugrožavam pritom javnu bezbednost... a možda im se jednostavno nije radilo to veče. :lol:

Inače, mogao sam da im pobegnem bez problema, ne bi me nikada stigli, ali je meni ispod časti da bežim. (:
 

Back
Top