Poljoprivrednik (19) iz Silbaša uhapšen na povratku sa njive: "Nemamo vremena da slušamo sve vesti"

Poruka
24.413
Evo na kome država oštri ku.r.ac...:roll:


Poljoprivrednik (19) iz Silbaša uhapšen na povratku sa njive: "Nemamo vremena da slušamo sve vesti"
https://www.telegraf.rs/vesti/hroni...ovije&utm_campaign=timeline&utm_content=vesti


Sram ga bilo, kako nema vremena da 00-24h sluša gurua AV-a...


...

A na narko kartelima oštre kreditne kartice?
E PA OBRNUĆE SE TAJ OŠTRAČ VIDIM JA!!!!

https://www.bloomberg.com/news/arti...litary-forces-to-pressure-drug-cartels-maduro

Politics
Trump Deploying Military Forces to Pressure Drug Cartels, Maduro
By
Josh Wingrove
April 2, 2020, 12:56 AM GMT+2 Updated on April 2, 2020, 2:43 AM GMT+2
  • U.S. accuses cartels of trying to capitalize on virus crisis
  • Trump aide says operation would help ‘choke off’ Maduro regime
LISTEN TO ARTICLE
1:34
SHARE THIS ARTICLE

Share


Tweet


Post


Email
In this article
CL1
WTI Crude
26.34
USD/bbl.
-2.00-7.06%

President Donald Trump said he’s deploying more Navy vessels and Air Force planes in the Caribbean to ramp up pressure on drug cartels in a move that is also meant to put added strain on Venezuelan President Nicolas Maduro’s regime.


Trump said cartels from Latin America and the Caribbean are seeking to capitalize on the coronavirus crisis in the U.S. and that efforts need to be redoubled to stop them.


“We must not let the drug cartels exploit the pandemic,” Trump told reporters at the White House on Wednesday evening. “U.S. Southern Command will increase surveillance, disruption and seizures of drug shipments and provide additional support for eradication efforts.”


Citing statistics that illegal narcotics kill 70,000 Americans annually, senior military officials said the U.S. is “at war” with drug cartels. But the move also appeared targeted at Maduro, who the U.S. last month indicted on charges including drug trafficking while offering a $15 million reward for his arrest and conviction.


Read More: U.S. Calls on Maduro, Guaido to Step Aside in Venezuela Shift

The Trump administration has long been trying to oust Maduro.
National Security Advisor Robert O’Brien said the efforts would help “choke off” funding the Maduro government depends on after economic mismanagement, economic sanctions and crumbling oil prices hobbled a country that has one of the world’s biggest reserves of crude.
Jorge Rodriguez, Venezuela’s information minister, said on state television that the anti-drug operation was an attempt to divert attention from the American government’s “erratic handling of the coronavirus crisis.”
Rodriguez added, however, that “if it is a serious effort to stop drug trafficking, we are willing to collaborate.”
— With assistance by Alex Vasquez
(Updates with Venezuelan government official’s comments, in last two paragraphs.)
 
а пријавила га нека титоистичка шпијунска јајара и слуга режима
Misliš na nekog od ovih što danas na dan bombardovanja Beograda od strane nacističkih zlikovaca u čast podrške potomcima tih zlikovaca ofarbaše Beogradske mostove i fontane u boje nemačke zastave ?
 
Misliš na nekog od ovih što danas na dan bombardovanja Beograda od strane nacističkih zlikovaca u čast podrške potomcima tih zlikovaca ofarbaše Beogradske mostove i fontane u boje nemačke zastave ?

мислим на тзв грађане, малограђане и оне баш љаксее који су редовни подрепаши и робови, али ''домаћим'' опресорима, у овом случају

о типичним издајницима из твог поста, другом приликом
 
U čemu je problem? Nije zano za vanredno stanje? Mislio je da je bitniji od ostalih stanovnika?
Moja jedina zamerka je što ne hapse sve koji prekrše policijki čas i zabranu okupljanja.
Bitniji je.

Bitniji je svaki jedan stanovnik Srbije koji sedne u traktor i ode da priprema ili seje .

Onaj ko mu to ometa je neprijatelj .
 
Na pitanje da li je sin imao neophodnu dozvolu tačnije potvrdu da je poljoprivrednik, kaže da su u nekoliko navrata pokušavali da dođu do te dozvole koju elektronski izdaje Uprava za zaštitu bilja ali da je “jednom pao sajt, drugi put je pisalo da ima previše zahteva, treći put su zvali i javila se sekretarica koja nije upućena”, pritom ta dozvola kretanja važi samo za navedeni dan.


Ovo je bilo veceras isto videcu sta ce biti.

"ministar poljoprivrede Nedimović je lepo rekao da se ljudi u traktorima koji rade ne diraju do 20 časova i da za njih policijski čas ne važi. "
"Policija ga je zaustavila kao da je kriminalac i ubrzo su se stvorile tri patrole sa uključenim rotacijama. "

Siljenje kurzza

"nisu čak dozvolili ni da zaključa traktor koji smo jesenas kupili, ostali su i ključevi u njemu. "

Siljenje kurzza

"Ona je mogla da samo konstatuje zapisnik, pri tom se izvinjavajući što je uopšte morala da piše presudu. Verovatno je i ona uvidela svu nelogičnost i nepravdu - kaže majka poljoprivrednika koji je juče priveden za portal Luftika. "

Glas razuma
 
U selu 100 seljaka na traktorima, nije baš da su im njive u drugim selima.

Pa nemas bas pojma oko toga tako da ne znam zasto dajes takve komentare?

Ja nemam ali veci poljoprivrednici imaju po 20km od sela parcele koje rade. Video si slike gde se ja vozim bentom cak 20km od sela i to sve ispod su njive koje neko radi.
I zasto bi neko isao sa traktorom i prikljucnom masinom, trosio naftu eto cisto da bi se kurcio u vreme karantina sta?

I sta ce 3 patrole da privode nekoga iz traktora?
 
Pa nemas bas pojma oko toga tako da ne znam zasto dajes takve komentare?

Ja nemam ali veci poljoprivrednici imaju po 20km od sela parcele koje rade. Video si slike gde se ja vozim bentom cak 20km od sela i to sve ispod su njive koje neko radi.
I zasto bi neko isao sa traktorom i prikljucnom masinom, trosio naftu eto cisto da bi se kurcio u vreme karantina sta?

I sta ce 3 patrole da privode nekoga iz traktora?
A možda i imam? Ne pričam o većim ili manjim poljoprivrednicima, već o seljacima koji žive u nekom selu. I onda svi izađu na njive. Naravn od aće da da odđe do kontakta, jer su komšiije, rođaci ili prijatelji.
Ako je na snazi neki zakon, on važi za sve, a ne selektivno. Ovaj momak nije imao potrebne papire i zato je uhapšen, sviđalo se to tebi i meni ili ne.
 
I to je opasno?Dok nije opasno van policijskog časa jurcati po prenatrpanim marketima i kupovati grašak npr.?
Zavisi da li je nekoga sreo i stao da popričaju ili nije. Virus ne bira gde će da se nađe i na koga da pređe. A u prodavnicama svi imaju maske, kolica s enakon svake upotrebe dizinfikuju. I ono najbitniji, a to si omašio ovde, niko ne ide u prodavnicu za vreme policijskog časa. Nije on uhapšen zbog vožnje ili zato što je obrađivao zemlju, već zato što nije ispoštovao policijski čas. Možda je to glupo, ali ako njega puste, kako da objasne ostalim uhapšinima zašto njih ne puštaju.
 

Back
Top