Poljoprivredni fakultet

Па зависи који смер бајо :) ...
Имаш и лакше и теже смерове.. Технологија је најтежа, прва година је чистилиште, има многооо хемије , ако је не волиш заобиђи овај смер (мој савет :D )
Професори су углавном ок :) ... Пусти ми пп за све што те интересује .. случајно сам се сетио да сам писао на овој теми па ти тек сад одговарам , *** :D

prodajem Praktikum iz analitičke hemije

Imam 2 takva. Jedan je orginalna knjiga, a drugi fotokopija.

Knjige su u skoro pa odličnom stanju.
Cena orginala je 450 din, a fotokopije 350 din.
Šaljem poštom. Naplaćuje se pouzećem.
Nema laži, nema prevare.

Javite mi se u inbox!

s4qg0i.jpg

2dl3mzs.jpg

3480u1k.jpg

2ymj68g.jpg

33ws2me.jpg

fotokopija praktikuma sa istim sadržajem kao prethodni je ispod

28btqir.jpg

Ja sam upisao prosle godine taj smer i nije lose. Ocekuj da ces zavrsiti prvu godinu ako budes ozbiljna, a pasces ako te fakultet ne bude zanimao ;)

Pitaj sve sto te zanima!

Trenutno ne planiram da padam ;)
Za sad deluje zanimljivo... :D upisala sam ono što volim, tako da se nadam da ću uspeti da održim korak sa svim problemima :rolleyes:

Zanima me šta je najteže?
Takođe ja sam za izborni blok I uzela informatiku- da li sam pogrešila? Pošto sam čula različite komentare vezano za izborne predmete...

Statistika je najteza i nju najozbiljnije shvati. Iza nje je matematika. Ostalo nista nije bauk, ali sve shvati ozbiljno.

Ako si odgovorna sa ostalim predmetima neces imati problema.

Sto se informatike tice polozices je, ali moraces da platis 4500 dinara za sedmicu ;)
Ako te prica oko informatike zanima, poslacu ti privatnu poruku.

Kao svrseni student poljoprivrednog fakulteta (smer zootehnika ili po starom programu stocarstvo), znam da ne postoji perspektivan smer. Odnosno, ceo fakultet nema perspektivu. Donekle je perspektivna prehrambena tehnologija ali mrka kapa generalno gledano. Jako veliki broj studenata upisuje poljoprivredni fax, mali broj zavrsava, a posla s tim fakultetom jednostavno nema. Prehrambena tehnologija za razliku od drugih smerova daje najsiri spektar mogucih zanimanja (industrija konditora, pekarska industrija, alkoholna, konzervacija voca i povrca, industrija u oblasti mleka, uopste sve u vezi sa proizvodnjom hrane).

Back