POLJE DECE U NATALU

Prosli put mi niko nije odgovorio,naravno,pa da probam opet,mozda neko ko zna vidi i hoce da napise odgovor.Nemam konkretno pitanje,ali posto je tema Deca u natalu,i mene interesuje da li ce ih biti,a i ako hoce,ako se vidi,kada otprilike?
astro_2gw_02_j_v.50821.55239.jpg

Datum rodjenja 26.09.1990 ....
 
Zamolila bih vas za tumacenje moje natalne karte, vezano za potomstvo. Veoma bi mi znacilo vase tumacenje! Unapred hvala! http://imageshack.com/a/img911/4156/sOazzl.png

Ovde nije problem samo začeće, koje je moguće, nego proces da se trudnoća iznese tj da dete bude rođeno. Rizčnoo jej bilo između 2012-2014 (kao i od polovine juna do polovine septembra 2015), rizično u smislu iznenadne trudnoće, pobačaja, etc.
Obratiti pažnju na period prva polovina 2016.
Sa ovakvim aspektima,obično neplanski lakše dođe do začeća, nego planski... u principu obavezno održavanje trudnoće. Lekari, terapije, mirovanje, psihički mir....Srećno!!!! I držim fige!
 
I mene zanima da li cu imati dece i u kom periodu bi to bilo,posto pokusavamo od maja 2014god.i nista do sada,pa ako bi moga neko da pogleda kako stoje stvari. Ja 07.02.1985.god. u 02.20h u Nišu, suprug 24.05.1987.god. u 15.15h u Leskovcu. Hvala unapred
 
Mesec trigon Venera
Mesec trigon Neptun
Mars kvadrat Mars
Jupiter kvadrat Mesec
MC kvadrat Uran
Venera kvadrat Neptun
Uran trigon Jupiter
Merkur trigon Ascedent
Neptun opozicija Mars

Svi problemi vezani za Uran. Dobra je kombinacija na ljubanom planu, drustveni ljudi, seks je malcice problematicniji. Treba neko da odradi dobre dane za decu. Nije nista strasno.
 
Pozdrav,

Da li cu imati dece?

Evo moje natalne karte :
Timezone 1.00 ST 12.23 Lat 43.14 Long -21.36

Zodiac : Tropical Placidus Orb : 0
Sun Virgo 12°36' Ascendant Sagittarius 14°16'
Moon Aries 6°20' II Capricorn 19°25'
Mercury Libra 9°34' III Pisces 0°09'
Venus Leo 27°03' IV Aries 6°24'
Mars Scorpio 20°17' V Taurus 4°00'
Jupiter Scorpio 6°53' VI Taurus 25°33'
Saturn Libra 20°09' VII Gemini 14°16'
Uranus Sagittarius 0°54' VIII Cancer 19°25'
Neptune Sagittarius 24°17' IX Virgo 0°09'
Pluto Libra 25°12' Midheaven Libra 6°24'
Lilith Capricorn 8°30' XI Scorpio 4°00'
Asc node Cancer 11°16' XII Scorpio 25°33'

Sun in IX
Moon in III
Mercury in Midheaven
Venus in VIII
Mars in XI
Jupiter in XI
Saturn in Midheaven
Uranus in XII
Neptune in Ascendant
Pluto in Midheaven
Lilith in Ascendant
Asc node in VII

Hvala unapred :)
 

Predugo čekanje na drugo dete može da dovede do komplikacija zbog 5 i 6 kuće, odnosno aspekata koje prave planete ka Mesecu. Možete nepovratno promeniti izgled nakon drugog porođaja. Moguće je drugo dete, ali moraće da se malo sačeka na njega. Dete može imati problem sa nasledstvom od jednog od roditelja ili od babe/dede. Dete mora ostati uz majku.
Saturn takođe ukazuje na pomanjkanje materijalnih uslova i za drugo dete tako da je to otežavajući faktor u celoj priči.
 
Evo otvaram direktnu temu koja bi , po mojoj zamisli, trebala da sadrzi sledece...

U njoj cemo ubacivati natalne karte i analizirati polje dece, mogucnosti za godine u kojima stoje aspekti za trudnoce ili godine u kojima muski clanovi mogu da se nadaju prosirenju porodice, pa da trazimo najpovoljnije momente za one koji planiraju decu ili da trazimo uzroke i nalazimo objasnjenja i resenja za one koji nikako da dobiju decu...
Osnova ce biti ovo, i ovde nece spadati analiza natala za decu koja vec postoje, nego samo za mogucnosti oko dobijanja buduce dece...

Za pocetak toliko, pa cu prebaciti neku kartu malo kasnije..

mrsko mi karte da ubacujem sad,ali uglavnom..za trudnocu u solaru asc u 1/5/8
aktivirane ugaone kuce,aktivirani mesec i venera,narocito od jupitera (uvecanje,sreca- ili ne,kako kome)
jak ceres,u nekim od ovih polja,najjaci je u konj.sa licnim planetama,narocito sa mo,ve,so

planete u sol.5 ili upadaju u nat 5 ,u dosta primera tu je bio mars
 
Ovdje možeš dobiti "dijagnozu", eventualno ti može bit karta tragikomično pročitana....

Pogledaj što su meni pisali i jasno će ti bit zašto ovo kažem...

Ipak, normalna je Vip čija je ovo tema, hvala bogu...

Ovim putem joj šaljem poljubac i nisam joj rodjendan čestitala kada je bilo vrijeme :)
 
Evo otvaram direktnu temu koja bi , po mojoj zamisli, trebala da sadrzi sledece...

U njoj cemo ubacivati natalne karte i analizirati polje dece, mogucnosti za godine u kojima stoje aspekti za trudnoce ili godine u kojima muski clanovi mogu da se nadaju prosirenju porodice, pa da trazimo najpovoljnije momente za one koji planiraju decu ili da trazimo uzroke i nalazimo objasnjenja i resenja za one koji nikako da dobiju decu...
Osnova ce biti ovo, i ovde nece spadati analiza natala za decu koja vec postoje, nego samo za mogucnosti oko dobijanja buduce dece...

Za pocetak toliko, pa cu prebaciti neku kartu malo kasnije..

Odlična tema, samo što fali Vip kao znalac ....

- - - - - - - - - -

I ovde da iznesem neko uvodno misljenje sa svoje strane..nije u prvom postu moglo ali ,tu je :

DECA se gledaju prvenstveno kroz 5 polje, znak u 5 polju, vladare 5 polja gde su otisli i kakve aspekte grade ,a paralelno sa tim poljem, kao njegov polaritet se uzima i 11 polje koje nekada dopunjuje sliku osnovnog u vezi dece u zivotu natusa, isto sa sve vladara i gde se nalaze.

Onda se gleda derivatno, polazeci iz 5 polja koje je ujedno i PRVO dete, 7 polje koje bi bilo drugo dete , 9 polje je trece dete itd u krug..Nekada ovo moze da se primeni i na trudnoce, posebno ako postoje sklonosti u horoskopu ka problemima oko ostajanja u drugom stanju i iznosenju trudnoca i sl.

Ako nema planeta u polju - to ne znaci da nema dece konkretno - jer polje ima vladara i taj vladar je negde otisao i gradi aspekte sa drugim planetama, to je vec poznato, i tako se i gleda...

Ako ima mnogo planeta u polju, to ne znaci mnogo dece, sem u slucaju da su jako pozitivni i jako ostvarljivi aspekti pa ostatak horoskopa potvrdjuje npr.kosarkaski ili fudbalski tim u kuci..

Takodje jedna planeta ne znaci jedno dete, jer 5 polje gledamo kao odnos i stav osobe prema deci u globalu, a planete i vladare, njihove aspekte sa drugima kao mogucnosti koje mogu biti ostvarene i preneto na realni zivot osobe, koliko moze da ima dece (posebno kod zenskih horoskopa) i koliko dece moze realno da napravi osoba ( u muskim horoskopima).

Onda, negativni aspekti u polju odn planeta u polju ili vladara polja dece ukazuju na neke probleme koje moze osoba da ima , bilo pre dobijanja dece ili sa samom decom odn prvim,drugim i svakim sledecim, pa shodno tome ( i ostatku horoskopa) , primenjujemo da li je to pre njihovog radjanja, na radjanju, posle radjanja ili je problem, ako se poveze sa poljem zdravlja oko ostajanja u drugom stanju zeni ili oplodna moc muskarca u muskom horoskopu i negativni aspekti nikada NE ZNACE iskljucivo lose, samo je to nesto gde mozemo da zastanemo, imamo problem ili se namucimo malo da bi ostvarili cilj, kao i u drugim poljima zivota. Prvenstveno je tako.

Kad se javi osa cvorova u polju dece, obavezno treba znati da je u pitanju karmicka veza sa decom koja se dobijaju ili prave i iz iskustva znam da takve trudnoce nose rizik (ako je JMC u 5 polju), da su to specificna deca kad se rode ili da do odredjenih aspekata prema osi cvorova neki parovi ne mogu imati decu..

Pa za pocetak, neka ovo bude uvod i dosta , pa cemo kroz rad i analize da dodajemo i molim sve koji imaju vise iskustva sa posmatranjem ovih polja da mi se pridruze i ovo dopune..

Analize tipa uopstenog .. vodolija u 5 polju znaci..mars u 5 polju znaci...ako ima neko uopsteno, neka ubaci ali mislim da je to moralo vec da bude negde na forumu ili bar na temi osnove ili kako tumaciti natalnu kartu, pa mislim da je bolje kad se uci na primerima, uz objasnjenja kako se dolazi do zakljucaka i povezivanja...

Eto, pridruzite mi se i u ovome...

:) :) :)
 
pozdrav rejhana

- - - - - - - - - -

Ovdje možeš dobiti "dijagnozu", eventualno ti može bit karta tragikomično pročitana....

Pogledaj što su meni pisali i jasno će ti bit zašto ovo kažem...

Ipak, normalna je Vip čija je ovo tema, hvala bogu...

Ovim putem joj šaljem poljubac i nisam joj rodjendan čestitala kada je bilo vrijeme :)

Ljubim..i hvala!

- - - - - - - - - -

sta kaze moja natalna po pitanju dece? mnogo bi mi znacilo vase tumacenje, unapred hvala :)
Pogledajte prilog 407611

A STA, u stvari pitas vezano za polje dece!?
 

Back
Top