Quantcast

Politizovan Oskar: Kako je ceo Holivud isprozivao Donalda Trampa

електрика

Zaslužan član
Poruka
103.004
Пристојном и културном свету изгледа не смета тамањење муслимана по свадбама, дроновима или тамањење Ирачана, Авганистанаца и Либијаца.

Или смета?
Видиш да не смета. Оно мало савести оперу дајући Оскаре неким гараганима и то би било то.

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
36.308
Mani me s njegovim obecanjima. Pao si na klasican populizam kao i oni koji su poverovali da ce on kao biti srpski prijatelj. Bice albanski, odnosno vec jeste. Njemu recimo uopste nije zao sto je izvrsena intervencija u Iraku nego sto im nisu pokupili svu naftu. Hoce sve muslimane da protera iz Amerike, a kad bi oni hteli da Amerika makne sape s njihove nafte poslao bi im bombardere.
мало си противуречан. тј. мало више.

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.592
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=...2cmfRay_OV40GFKRTBQ9Hw&bvm=bv.148073327,d.ZGg

Dakle Trampa vole ustaše i Voja Šešelj , a ne vole drogirani i pijani holivudski glumci . Težak je izbor kom se carstvu prikloniti ?:think:
Nije tezak. Izmedju narkomana/pijandura s jedne i Seselja i ustasa s druge strane uvek ce mi biti drazi oni prvi. Bar ne kolju, ako nista drugo.

- - - - - - - - - -

Nekako mi se javlja da se ti ne bi javljao u slučaju da je pobedila ogavna Hilari...
To moze samo da ti se javlja. Ne sumnjam da bi ovde bila gomila tema o njoj i ucestvovao bih na njima.

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.592
мало си противуречан. тј. мало више.
Uopste nisam. Samo pominjem cinjenice. Da li je Tramp cestitao Taciju drzavnost i njihovog predsednika skupstine primio i slikao sa s njim? Jeste. Da li je pricao o tome da svi muslimani treba da odu iz Amerike? Jeste i to. Ne svidjaju ti se cinjenice? Zalim slucaj. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Naravno, ali sudim samo prema tvojim prethodnim aktivnostima, tako da ne sumnjam da bi učestvovao na takvim temama. Ali da je braniš.
Zasto bih je branio? Mislim, to je ta vasa iskljucivost, ako ne volim Trampa, onda moram da volim Klintonku. Zasto bilo koga od njih dvoje moram da volim? Gde je moje pravo da mi se tu niko ne svidja?

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Zasto bih je branio? Mislim, to je ta vasa iskljucivost, ako ne volim Trampa, onda moram da volim Klintonku. Zasto bilo koga od njih dvoje moram da volim. Gde je moje pravo da mi se tu niko ne svidja?
Samo što svi ovde znamo kako ko razmišlja, nema tu nekih iznenađenja. Ti ne moraš ništa, slobodan si čovek, ja ti pričam o tome šta zapravo hoćeš, a ne šta moraš...

zemunski kej

Elita
Poruka
16.691
Dosta je cudno to sto se dogodilo prilikom proglasenja pobednika za film ,Data je pogresna koverta Vorenu Bitiju,koverta koja je vec bila u upotrebi te veceri.za dobitnicu Oskara Emu Stoun,znaci neko je vratio verovatno Di Kaprio kovertu organizatorima a ovi je ponovo uputili na binu. Niko nije znao dobitnike sem par ljudi, Da li je slucajnost ,tesko proba se po 20 puta pre ceremonije,verovatno namestaljka . Holivud se izblamirao. Tramp je imao priliku da likuje.

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
....

Zasto bih je branio? Mislim, to je ta vasa iskljucivost, ako ne volim Trampa, onda moram da volim Klintonku. Zasto bilo koga od njih dvoje moram da volim? Gde je moje pravo da mi se tu niko ne svidja?
Ne, nego imaš pravo da kažeš ko je manje zlo!

A da ni ne pričamo o tome koliko je u Ameriki nemoguće da neko normalan našto i napravi na njinim izborima...

Aj na ovim našim bi možda nešto i moglo se napravi:roll:

...onaj koji dominira :nosijelku:

Mortimer

Veoma poznat
Poruka
11.367
Tja, morate se pomiriti s cinjenicom da je napolju pristojan i kulturan svet uglavnom protiv Trampa. :mrgreen:
Taj tvoj fini i kuturan svet iz Holivuda najcesce umire od predoziranja!

Mnogo fin i kulturan svet!

A ovamo ti prodaju moodea za bubrege!

To bi bilo isto kada bih sada ja rekao da bih bio bolji kosarkaski trener od Saleta Djordjevica!

I majmuni se naple!

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.592
Taj tvoj fini i kuturan svet iz Holivuda najcesce umire od predoziranja!

Mnogo fin i kulturan svet!

A ovamo ti prodaju moodea za bubrege!

To bi bilo isto kada bih sada ja rekao da bih bio bolji kosarkaski trener od Saleta Djordjevica!

I majmuni se naple!
Sasa Djordjevic nije rasista i nije primao donacije od Kju Kluks Klana, i drugih rasistickih organizacija, a Tramp jeste. Za normalnog coveka tu se prica o mogucnosti da pruzi podrsku Trampu zavrsava. Na to sam mislio i mogu 100 puta neki koji ga kritikuju biti skloni narkomaniji, to je tako.

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.592
Ne, nego imaš pravo da kažeš ko je manje zlo!

A da ni ne pričamo o tome koliko je u Ameriki nemoguće da neko normalan našto i napravi na njinim izborima...

Aj na ovim našim bi možda nešto i moglo se napravi:roll:

...onaj koji dominira :nosijelku:
U redu, imam pravo da kazem ko je manje zlo - oni od kojih su neki skloni pijanstvu i narkomaniji su manje zlo od rasista. Jasno?

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
U redu, imam pravo da kazem ko je manje zlo - oni od kojih su neki skloni pijanstvu i narkomaniji su manje zlo od rasista. Jasno?
A oni što su skloni trećem svetskom ratu, kako na njih gledaš¡¿

Jedva da će čovek da zaustavi treći svetski, i još rizikuje da će da završi u zatvoru...

...onaj što nauku može da zastupa u njenom punom sjaju :nosijelku:

Тихи

Zaslužan član
Poruka
116.502
Sasa Djordjevic nije rasista i nije primao donacije od Kju Kluks Klana, i drugih rasistickih organizacija, a Tramp jeste. Za normalnog coveka tu se prica o mogucnosti da pruzi podrsku Trampu zavrsava. Na to sam mislio i mogu 100 puta neki koji ga kritikuju biti skloni narkomaniji, to je tako.
vi neoliberalni fasisti ste izgubili vlast u americi i vreme je da se sa tim pomirite da je americkom narodu pun murac vaseg lopovluka korupcije kriminala i ubistava

Hilari Klinton i Bil Klinton koje ti podrzavas su masovne ubice

Zlikovci

Fasisti

I rasisti

Tramp nije idealan izbor ali makar nije zapoceo treci svetski rat, sto je Hilari Klinton obecavala u kampanji da ce napasti i isterati Ruse iz Sirije - a to bi , sto je i sam Tramp primetio dovelo do treceg svetskog rata....

Samim tim , svi vi sto ste podrzavali Hilari Klinton ste jednako bolesni koliko i ona jer zelite unistenje ljudske civilizacije u nuklearnom holokaustu

Da bi svet bio harmonicno mesto za zivot neophodno je da pre svega najvece sile sveta donose odluke zajedno, da postuju jedni druge i tudje interese, a ne da Amerika namece svoju volju i interese svima ostalima kroz teror, bombardovanje, genocid, puceve.... To vodi svet u haos i kolaps. To je haos i kolaps koji ti kao podrzavalac Hilari Klinton zelis.

Ja sam podrzao Trampa ne zato sto mislim da ce bog zna sta da uradi za nas Srbe, nece, vec samo zato da fasisticka opcija koja ceo svet vodi u nestanak kroz nuklearni rat - bude porazena i razvlascena.

Poslednja izmena:

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.592
A oni što su skloni trećem svetskom ratu, kako na njih gledaš¡¿

Jedva da će čovek da zaustavi treći svetski, i još rizikuje da će da završi u zatvoru...

...onaj što nauku može da zastupa u njenom punom sjaju :nosijelku:
Ajd ne lupetaj, kakav treci svetski rat? Tema je o negativnom odnosu filmskih radnika prema Trampu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.