politika u sportu- izbor predsjednika TSS

....velika lova i kompleksi iz mladosti ..........

Ma, ok... Komplekse je ostvario uspehom svoga deteta, pa može da se šepuri kao paun, ako mu se tako sviđa, a oko love neka se dogovori sa sinom, koliko mu pripada, ali šta ima da se petlja u TSS. To bi bilo isto da ja, zbog toga što mi ćerka svira violinu, hoću da budem direktor filharmonije. Mislim, stvarno...
 
.sad mu se to ulozeno vraca i tu je tachka ,kao shto je i sam rekao u jednom intervjuu da je "...Nole porodichan biznis...",nemam neko preterano mishljenje ni o Bobi pajseru ali ovaj buzdovan neotesani je dno ...............
Не постоји већа гамад од Живојиновића и власт која само рекетира тенисере и нису створили ниједан тениски центар у Србији, само пљачкају. Срђан је био иницијатор са великим донацијама Србима на Косову и у Лозници, док крме Живојиновић уз помоћ власти само пљачка.

Итекако се зна за Срђанов велики патриотизам и симпатије према СРСу који је такођер Ноле показао и није трајало дуго уследиле су претње од мафијашке власти према Ђоковић породици.
 
Ma, ok... Komplekse je ostvario uspehom svoga deteta, pa može da se šepuri kao paun, ako mu se tako sviđa, a oko love neka se dogovori sa sinom, koliko mu pripada, ali šta ima da se petlja u TSS. To bi bilo isto da ja, zbog toga što mi ćerka svira violinu, hoću da budem direktor filharmonije. Mislim, stvarno...

.pa znash kako je to ,svi ga gledaju kroz sina sad bi on kao neshto da uradi i zbog vlastite sujete ,shto se tiche love oni su osigurali se do kraja zivota sad onaj drugi deo dolazi a to je moc koja je najveca droga na svetu .........
 
Svako ko misli da se Jelena, Ana i mali Đokica bore na teniskim terenima na Srbiju, taj ili je iz neke vukojebine, ili je strašno glup ili je stvarno neobavešten. Oni se isključivo bore za sebe i svoj novčanik, nitko od njih ne živi u Srbiji a svima su usta puna Srbije.

Ne zameram im na tome. Srbija im ništa nije dala, niti im je ičim pomogla. Setila se da su njeni tek kada su postali vrhunski poznati i priznati. Njihova je dobra volja koliko će igrati za Srbiju, a koliko za sebe, i hvala im na svakom učešću pod srpskom zastavom.
 
Ma, ok... Komplekse je ostvario uspehom svoga deteta, pa može da se šepuri kao paun, ako mu se tako sviđa, a oko love neka se dogovori sa sinom, koliko mu pripada, ali šta ima da se petlja u TSS. To bi bilo isto da ja, zbog toga što mi ćerka svira violinu, hoću da budem direktor filharmonije. Mislim, stvarno...

Ti probaj, sve je moguce u srbiji.
Ovaj Djokovic kako je poceo ispasce da je on izmislio tenis.
 
Не постоји већа гамад од Живојиновића и власт која само рекетира тенисере и нису створили ниједан тениски центар у Србији, само пљачкају. Срђан је био иницијатор са великим донацијама Србима на Косову и у Лозници, док крме Живојиновић уз помоћ власти само пљачка.

Итекако се зна за Срђанов велики патриотизам и симпатије према СРСу који је такођер Ноле показао и није трајало дуго уследиле су претње од мафијашке власти према Ђоковић породици.

.jel to onaj patriotizam kad je u torontu rekao da je isto srbin ili hrvat biti kad je spiker pogreshio ili to shto svake godine letuje u hrvatskoj i promoter je njihovog "opena ",a cale mu je bilde koji je uleteo da bije komentatora u koshutnjaku koji je komentarisao Noletovu loshu igru ...................
 
Не постоји већа гамад од Живојиновића и власт која само рекетира тенисере и нису створили ниједан тениски центар у Србији, само пљачкају. Срђан је био иницијатор са великим донацијама Србима на Косову и у Лозници, док крме Живојиновић уз помоћ власти само пљачка.

Итекако се зна за Срђанов велики патриотизам и симпатије према СРСу који је такођер Ноле показао и није трајало дуго уследиле су претње од мафијашке власти према Ђоковић породици.

:rotf: i onda je mrmot zamotao cokoldau u foliju :rotf:

inace, srki bi da na celo tss dovede toplicu spasojevica. za one koji ne poznaju lik i delo :

Toplica Spasojevic

Sinonim za prevaru i lopovluk.

- Brate oces li da mi pozajmis GTA 4 za Playstation 3 kada ga predjes?
- Ocu, al da ti meni das NBA 2008.
- Obecavam, nema frke.
- Obecao si?
- Ma nisam ti ja Toplica Spasojevic. Ja kad nesto kazem, to i uradim
 
Не постоји већа гамад од Живојиновића и власт која само рекетира тенисере и нису створили ниједан тениски центар у Србији, само пљачкају. Срђан је био иницијатор са великим донацијама Србима на Косову и у Лозници, док крме Живојиновић уз помоћ власти само пљачка.

Итекако се зна за Срђанов велики патриотизам и симпатије према СРСу који је такођер Ноле показао и није трајало дуго уследиле су претње од мафијашке власти према Ђоковић породици.

A što si ti sad besna? :eek:
 
.jel to onaj patriotizam kad je u torontu rekao da je isto srbin ili hrvat biti kad je spiker pogreshio ili to shto svake godine letuje u hrvatskoj i promoter je njihovog "opena ",a cale mu je bilde koji je uleteo da bije komentatora u koshutnjaku koji je komentarisao Noletovu loshu igru ...................

ne to je onaj sto placa porez drugoj drzavi i hoce za dzabe plac kod hotela jugoslavija :)
 
Не постоји већа гамад од Живојиновића и власт која само рекетира тенисере и нису створили ниједан тениски центар у Србији, само пљачкају. Срђан је био иницијатор са великим донацијама Србима на Косову и у Лозници, док крме Живојиновић уз помоћ власти само пљачка.

Итекако се зна за Срђанов велики патриотизам и симпатије према СРСу који је такођер Ноле показао и није трајало дуго уследиле су претње од мафијашке власти према Ђоковић породици.

Ma, svaka njemu čast ako je pomagao Srbima na KiM, ali pomagali su i drugi pa ne traže funkcije. Pomaže se valjda iz saosećanja, a ne zbog kalkulacija.
 
.pa znash kako je to ,svi ga gledaju kroz sina sad bi on kao neshto da uradi i zbog vlastite sujete ,shto se tiche love oni su osigurali se do kraja zivota sad onaj drugi deo dolazi a to je moc koja je najveca droga na svetu .........

E, taj problem će već morati da reši na ležaljci kod nekog dobrog psihijatra, a ne u TSS.
 
Poslednja izmena:
:rotf: i onda je mrmot zamotao cokoldau u foliju :rotf:

inace, srki bi da na celo tss dovede toplicu spasojevica. za one koji ne poznaju lik i delo :
Само смрадовима као што је власт у Србији готиве мафијашког крмета Живојиновића који се напљачако и ништа није створио ниједан тениски центар у Србији.
 
Само смрадовима као што је власт у Србији готиве мафијашког крмета Живојиновића који се напљачако и ништа није створио ниједан тениски центар у Србији.

a koga je to boba opljackao? eto ziva nisam dok nam ne objasnis zasto ga smatras za mafijasa :ceka:
 
......i sportski centar srdjan gale mushkatirovic na dorcolu ,tj. njegove terene .........:)

el to ovaj?
Srđan Đoković

Otac Novaka Đokovića. Čovek koji je od prodavca sa Kopaonika toliko uznapredovao da sad preti najboljim sportskim komentatorima i šetka od jednog do drugog političara. Doživeo da mu sin pred punim tribinama dodeli jedno gromoglasno IZAĐI ******, pa se pokunjeno maknuo sa Noletovog meča u Beogradu
 
Само смрадовима као што је власт у Србији готиве мафијашког крмета Живојиновића који се напљачако и ништа није створио ниједан тениски центар у Србији.

Ama, Teodosije, ko ti kaže da neko tu gotivi Živojinovića, ali on je barem teniser.
 
.jel to onaj patriotizam kad je u torontu rekao da je isto srbin ili hrvat biti kad je spiker pogreshio ili to shto svake godine letuje u hrvatskoj i promoter je njihovog "opena ",a cale mu je bilde koji je uleteo da bije komentatora u koshutnjaku koji je komentarisao Noletovu loshu igru ...................
Није лепо да лажеш. Рекао је да је грешка да је он Србин али да је то исто као и хрвати, па ништа није погрешно изјавио, покатоличени су били Срби па сад се праве да су већи католици од папе. Попиздели су покатоличени на његов коментар, као што је и мудро циљао, ко ти је крив кад ниси интелигентан.

Што се тиче пребијања коментатора који се кезио и подјбавао како игра Ноле, такав смрад је заслужио све најгоре. Док хрватски и потурички коментатори увек стоје уз своје спортисте ма колико лоше играли, гамад комуњарска у Србији која коментарише само чека прилику да једу гвна.

Ноле уопште не летује само код покатоличених, летује свако лето по многим местима.

Покатоличени платили да рекламира опена па шта, није као власт у Србији пустио да усраше купе скоро све у Војводини и да подјбавају Српске раднике. То захвали твојој власти која подржава мафијашког крмета Живојиновића.
 

Back
Top