politika u sportu- izbor predsjednika TSS

jomini®

Elita
Poruka
16.801
Ovog puta politika je, ne prvi put, ušla u sport.

Ne znam da li ste gledali izveštaj sa skupštine Teniskog saveza Srbije, ali ono je gori čemer nego Skupština Srbije. Ne verujete? Pa pogledajte vesti...

Svega je bilo. Od ličnih pretnji, teških reči, dernjanja, klevetanja, psovki, ma čuda!!! Pominjalo se i Kosovo, žalio se neki lik da se diskriminišu klubovi sa Kosova...
Grejanje je otkazalo i svi su sedeli u zimskim jaknama dok im je para izlazila iz usta.

Ja nemam reči.

Ovaj narod je totalno blesav.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Trpao se i pravio pametan Srđan Đoković, čija jedina veza sa tenisom je činjenica da mu je sin najbolji naš teniser. Kvalifikovan je za sve u vezi tenisa, automatski.

Kasnije je njegova struja (ili stranka) i napustila salu...

Struje okupljene oko vrha TSS i Srđana Đokovića od početka su se raspravljale oko svake rečenice, predloga i stava.

Nakon što su se delegati prepucavali oko verifikacione komisije za utvrđivanje kvoruma, konačno se zatvorilo i to poglavlje i počele su da se realizuju prve tri tačke dnevnog reda.

U jednom trenutku reč je dobio i Srđan Đoković koji je pritom iskritikovao rad TSS i njenih članova.


Zanimljivo je i da je Srđan Đoković pokušao da izbegne pretres obezbeđenja na ulazu ali je na kraju dozvolio da oni obave svoj posao. Takođe je jedini bio i bez neophodne akreditacije za boravak na sednici.
 
Trpao se i pravio pametan Srđan Đoković, čija jedina veza sa tenisom je činjenica da mu je sin najbolji naš teniser. Kvalifikovan je za sve u vezi tenisa, automatski.

Kasnije je njegova struja (ili stranka) i napustila salu...
Крме Живојиновић ништа није урадио за Србију, напротив само је крао док је Срђан свог сина одгајио у једног од најбољих тенисера на свету и пуно помагао Србима на Косову и у Лозници са великим донацијама.

Власт подржава крмета корумпираног мафијаша Живојиновића и неће да пристане да дође човек који није корумпиран на чело тениског савеза Србије. Срђан је јасно рекао да се постави човек који жели добро Србији и тениском савезу а не корумпирани смрад кога мафијашка власт подржава.
 
Ovog puta politika je, ne prvi put, ušla u sport.

Ne znam da li ste gledali izveštaj sa skupštine Teniskog saveza Srbije, ali ono je gori čemer nego Skupština Srbije. Ne verujete? Pa pogledajte vesti...

Svega je bilo. Od ličnih pretnji, teških reči, dernjanja, klevetanja, psovki, ma čuda!!! Pominjalo se i Kosovo, žalio se neki lik da se diskriminišu klubovi sa Kosova...
Grejanje je otkazalo i svi su sedeli u zimskim jaknama dok im je para izlazila iz usta.

Ja nemam reči.

Ovaj narod je totalno blesav.

.sve je to velika lova ................
 
Колико са читао струја коју предводи Ђоковић изјавила је да неће присуствовати Скупштини уз образложење да је нелегална иако је она сазвана у складу са статутом Савеза.Друго.Иста струја колико сам чуо није избацила свог кандидата за место председника савеза па није баш најјасније шта они у ствари желе.Мени изгледа да господин Ђоковић очекује да га саборци предложе за противкандидата Живојиновићу али проблем лежи у томе што нема довољан број гласача.
 
Крме Живојиновић ништа није урадио за Србију, напротив само је крао док је Срђан свог сина одгајио у једног од најбољих тенисера на свету и пуно помагао Србима на Косову и у Лозници са великим донацијама.

Власт подржава крмета корумпираног мафијаша Живојиновића и неће да пристане да дође човек који није корумпиран на чело тениског савеза Србије. Срђан је јасно рекао да се постави човек који жели добро Србији и тениском савезу а не корумпирани смрад кога мафијашка власт подржава.

.sad mu se to ulozeno vraca i tu je tachka ,kao shto je i sam rekao u jednom intervjuu da je "...Nole porodichan biznis...",nemam neko preterano mishljenje ni o Bobi pajseru ali ovaj buzdovan neotesani je dno ...............
 
Trpao se i pravio pametan Srđan Đoković, čija jedina veza sa tenisom je činjenica da mu je sin najbolji naš teniser. Kvalifikovan je za sve u vezi tenisa, automatski.

Kasnije je njegova struja (ili stranka) i napustila salu...

E, taj lik me strašno nervira. **** te, ponaša se kao da je on pokupio trofeje na svim gren slemovima, ma kao da je on izmislio tenis, u najmanju ruku. Koliko god mi je Nole simpatičan dečko, smuči mi se svaki njegov meč, kada vidim tog divljaka, njegovog ćaleta, u publici.

Ja stvarno ne znam koji je ****** roditeljima tenisera. Kakav klik se desi u njihovoj glavi kada im deca uspeju?
Shvatam ja da su se oni itekako žrtvovali i ulagali i živaca i sredstava u tu svoju decu, ali to ih ne čini teniskim stručnjacima. Eno, i onaj ćale Jelene Dokić je umislio da on može da joj bude trener, i da je ona njegovo vlasništvo, pa joj je shebao karijeru.
 
Власт у Србији је подржала Живојиновића који ништа није урадио за Српски тенис а камоли дао огромне донације Србима на Косову и Лозници. Живојиновић није направио никакве локале за тениски савез Србије, међутим радо је узимао паре које су тенисери Србије зарадили.

Да ли ви подржавате да сви тенисери који су јасно рекли не Живојиновићу да буде председник тениског савеза Србије, сви освајачи дејвис купа да бојкутују да играју за репрезентацију Србије док Живојиновић буде председник тениског савеза Србије? Коректно гледано одавно бих требали сви врхунски тенисери да бојкутују играње за мафијаше из тениског савеза Србије и власт која подржава рекетирање тенисера а није саградила ниједан тениски центар.
 
Крме Живојиновић ништа није урадио за Србију, напротив само је крао док је Срђан свог сина одгајио у једног од најбољих тенисера на свету и пуно помагао Србима на Косову и у Лозници са великим донацијама.

Власт подржава крмета корумпираног мафијаша Живојиновића и неће да пристане да дође човек који није корумпиран на чело тениског савеза Србије. Срђан је јасно рекао да се постави човек који жели добро Србији и тениском савезу а не корумпирани смрад кога мафијашка власт подржава.

Ali, koje on teniske kvalifikacije ima, sem što je tata vrhunskog tenisera?
 
E
Shvatam ja da su se oni itekako žrtvovali i ulagali i živaca i sredstava u tu svoju decu, ali to ih ne čini teniskim stručnjacima. Eno, i onaj ćale Jelene Dokić je umislio da on može da joj bude trener, i da je ona njegovo vlasništvo, pa joj je shebao karijeru.
Baš tako. Ne znam što se trpa... Ali da vidiš i ostale likove šta su radili i kako su se ponašali... Ono je blamaža kakvu nam ni političari ne kuvaju.
 
E, taj lik me strašno nervira. **** te, ponaša se kao da je on pokupio trofeje na svim gren slemovima, ma kao da je on izmislio tenis, u najmanju ruku. Koliko god mi je Nole simpatičan dečko, smuči mi se svaki njegov meč, kada vidim tog divljaka, njegovog ćaleta, u publici.

Ja stvarno ne znam koji je ****** roditeljima tenisera. Kakav klik se desi u njihovoj glavi kada im deca uspeju?
Shvatam ja da su se oni itekako žrtvovali i ulagali i živaca i sredstava u tu svoju decu, ali to ih ne čini teniskim stručnjacima. Eno, i onaj ćale Jelene Dokić je umislio da on može da joj bude trener, i da je ona njegovo vlasništvo, pa joj je shebao karijeru.

....velika lova i kompleksi iz mladosti ..........
 
Власт у Србији је подржала Живојиновића који ништа није урадио за Српски тенис а камоли дао огромне донације Србима на Косову и Лозници. Живојиновић није направио никакве локале за тениски савез Србије, међутим радо је узимао паре које су тенисери Србије зарадили.

Да ли ви подржавате да сви тенисери који су јасно рекли не Живојиновићу да буде председник тениског савеза Србије, сви освајачи дејвис купа да бојкутују да играју за репрезентацију Србије док Живојиновић буде председник тениског савеза Србије? Коректно гледано одавно бих требали сви врхунски тенисери да бојкутују играње за мафијаше из тениског савеза Србије и власт која подржава рекетирање тенисера а није саградила ниједан тениски центар.

ma daj bre covece ne lupetaj. boba je za tenis ucinio mnogo vise nego gosn srdjan koji porez ne placa u srbiji, nego moz misliti u monte karlu.
kome je boba uzeo pare? djokovicu? pa pre bi uzeo lovu od najveceg pirocanca nego od srki boja. taj je gladan. toliko da noletove majice prodaje po ceni kao da ih je koko sanel rucno sila.
korektno gledano, ko nece u reprezentaciju - ne mora. koga nema bez njega se moze.
jos korektnije, ne razmum koje silne pare za pobedu u fed kupu teniseri traze? malo im je sto zgrcu milione po svetu? ko je davao pare kosarkasima, vaterpolistima? i zasto bi im davali milione? pa za svoju zemlju se valjda igra iz ljubavi a ne zbog dolara.
 

Back
Top