Quantcast

Politika .....my ass..:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Od danas pocinje predizborna kampanja, u potpuno nenormalnim okolnostima.......
Vladajuca koalicija se potpuno podelila po pitanju izbora, predsednik skupstine raspisuje izbore , bez dogovora sa glavnim koalicionim patrtnerom u vladi..........

Paralelno s tim , odvija se proces definitivnog resenja statusa kosova, a udarne teme na PDF :Politika, su :

FOTOGRAFIJE - kartonsko naselje ispod mosta Gazela Happy Valentine

"Da sam znao da ce me Seselj ovako ispitivati..." Max Hardcore

A sta ce biti kad se Turska raspadne?
JABUCHILO

Velja i Dragan Đilas digli kamen temeljac za raseljene sa kosova! [[Darko_91]] ,

Šta biste želeli od Deda Mraza koji ispunjava političke želje?
BettyBlue

zakletva crvenih beretki
Победоносцев

ШТЕТА ШТО ИХ НИСУ ПРЕБИЛИ! k. eremita

Djindjicev prijatelj Sandulovic kaze... . GruberBG

Predlazem jominiju , da temu o predsednickim izborima postavi ispod teme o kosovu, kao lepljivu, jer su u ovom casu , obe presudne za dalji put Srbije......

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
A sto su izbori presudni?

I voleo bih da cujem koji to izbori kod nas nisu "presudni".

Kod nas je uvek biti il' ne biti, yebo ti nas.
Ovi su "presudniji " od "presudnih" , zato sto ce se u toku mandata , sledeceg predsednika, desiti ono sto ce se desiti sa kosovom.....ako se otcepi, na bilo koji nacin, srbija nije vise ista drzava, a predsednik ce morati da raspusti skupstinu, i u novim okolnostima raspise nove parlamentarne izbore.

Ako se kosovo otcepi, novi paralamentarni izbori ce biti najzesca borba za vlast , izmedju "domacina " i " izdajnika", a kako ce ovaj ili onaj rezultat odrediti sledecih bar petnaestak godina srpske buducnosti, mislim da nije potrebno detaljno objasnjavati.....

Dakle.........nikako nije svejedno !!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.