Politika i Istina o Samanti--Protest...

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Posle dugo vrmena sam se ipak odlucila da se vratim na ovaj
Forum, kojijos uvek smatram ja!”!!! Da kazem nekako ljucki, ali posle tolioko dana osustvo sam mislila da se ovde na moj omiljén forum nesto promenulu, vidim da Iron Lord i dalje pokusava da mene provucira, JA kao mlada osobo 19 godine, se izvinjavam da sam ne pismenea i direktno kazem sta mislim, vidim u zemlju Nemacku kao demokratju kao ok.
Sad neka pravila ne razumem zasto meni Iron Lord ovde postavlja ____Kao Chat....Kurvu.
Ja se licno sa nikim nisam u pp i ovde obracala na nacin Chat ili slicno da gospodin Iron meni Posle toliko dugo vremena osustvo ovde pravi i dalje losu, ugrozava na los nacin, radi njegov privatni kompleks o 130km sto ima.

Ja sam jedna vema ozbiljna osoba koja ima veliku torenciju u ljucke problm veoma bi mi bilo drago ( ako Iron ima neki psihicki problrm da mogu ja da mu pomognem i ako sam mladja od njega verujem u dobroto Srpskoga<<<<<<<<<<<<<<<<<<Duha......
Iron Lord:
Poštovani,

Napravili ste prekršaj na forumu!

Razlog: Banalna komunikacija (chat)---***** svabska
-------
Nemojte skretati sa teme
-------

Ovaj prekršaj, vredan 1 poen(a), može rezultovati ograničenjem pristupa sve dok ne istekne. Ozbiljni prekršaji nikada ne ističu.

Problematičan tekst:
[post]5986317[/post]
Nema veze ko... Ceka nas opet ova...

Timoshenko_Olbreit.gif


Forum Krstarice



QUOTE=Iron Lord]Poštovani,

Dobili ste upozorenje.

Razlog: Besmislen tekst
-------
Možete li mi reći kakve veze nečija privatna slika ima sa celom polemikom?
-------

Tekst originala:
[post]5986344[/post]
Voja... hahahah Levo...

get_img

Upozorenje je izrečeno da bi Vas podsetilo na Pravilnik foruma. Od Vas očekujemo da ga prihvatite i poštujete.

Forum Krstarice[/QUOTE]


E sad ovo su samo moji licni komentari a ne neki Chat komentari Kao sto je Iron meni uputio.
 
Sad tje da te banuje jer si objavila privatnu prepisku.
Ne vredi,jednostavno kada su mogli da ga vrate posle onih ispada histerije i depresije kada je proshli put smaknut sa mesta moda,nema shanse da ga ikad ponovo skinu.Bruka ali tako je.Ovde su dva najgora mogutja moderatora na celom 4umu,shto je veeoma teshko postitji a mozda tako i treba..jer ovo je najgori podforum.
Zeljno ischekujem baba zivana i deda milojku...da doprinesu svojim umetnichkim dozivljajem.
 
Sad tje da te banuje jer si objavila privatnu prepisku.
Ne vredi,jednostavno kada su mogli da ga vrate posle onih ispada histerije i depresije kada je proshli put smaknut sa mesta moda,nema shanse da ga ikad ponovo skinu.Bruka ali tako je.Ovde su dva najgora mogutja moderatora na celom 4umu,shto je veeoma teshko postitji a mozda tako i treba..jer ovo je najgori podforum.
Zeljno ischekujem baba zivana i deda milojku...da doprinesu svojim umetnichkim dozivljajem.

Bilo je i vreme ja kazem da se ovaj pdf uredi. Strasno je bilo citati uvrede patriJota uglavnom. Sada, sto nekima red smeta je njihov problem. Medjutim, ja sam protiv da se Samanta u ovom slucaju kazni za ovaj protest posto ne postoji koliko ja znam posebno mesto za zalbu na odluke moderatora. A da odluka moderatora bude konacna je lose jer se greske mogu lako desiti.
 
Cekaj, prvi link je do "Obame". Ne vidim tvoj post tamo.

Ako je ovo necija demok´raija onda neka me banuje radi mrznje....



Znam da me osoba Iron ne podnosi zato sto sam vise obrazovana od njega.


Ali ok... Lako je biti pismene ali tesko NE pismen koji kaze sta misli....
Bravo Kristarico bravo Demoni na demonsku demokratiju. Zabole me p... za ban...
Ja sam uvek100% za SBIJU posle 1000ban ja sam Velika SRPSKA dus´ha koja voli Srbijun nema veze LDP ili DS ili DSS ili OVCA ili SRS menei su Srbi bitni... a ne Prodate duse.....Zivela Srbija.
 
Ako je ovo necija demok´raija onda neka me banuje radi mrznje....



Znam da me osoba Iron ne podnosi zato sto sam vise obrazovana od njega.


Ali ok... Lako je biti pismene ali tesko NE pismen koji kaze sta misli....
Bravo Kristarico bravo Demoni na demonsku demokratiju. Zabole me p... za ban...
Ja sam uvek100% za SBIJU posle 1000ban ja sam Velika SRPSKA dus´ha koja voli Srbijun nema veze LDP ili DS ili DSS ili OVCA ili SRS menei su Srbi bitni... a ne Prodate duse.....Zivela Srbija.

joj bre
i NEpismen se pise zajedno
 
Zao mi je za neke osobe suze mi tecu ali ok.. to je moj problem...
Mama mi uvek pricala digni ruke od nas narod nisam htela da joj verujem. imala je 100% pravo, mi smompogani i to sta nam ide uz sudbinu smo sami krivi...


Ziveli moji dragi SRBI.... Nosim vas u Dusu.... Pozdrav Volim vas zato sto sam ponosn ada sam SRPKINJA.... A sad nea me Iron ***** BANUJE dozivotno ...

Volim vas Sviju i jel mismo tvrdoglavi.... SRBI;-) :lol:


A sad neka kaze neko da nisam u pravo..... Zivela Srbia.....:Da Ja sam PONOSNA i ako imam jos 2 godine Nemacki Pasos. Ali cu biti Ponosna da sam Srpkinja sa Srpskim Passosom uskoro...AKO BOGA DA.....;-);-);-)
 
dapaTche.

p.s. vidis, tako i ona zna srpski odlicno, sve si razumeo.

Vidis, u tome je problem. U primitivizmu, vredjanju. Nije u tvom preteranom nacionalizmu, sovinizmu cak.

I za tebe vazi. Ja svakodnevno komuniciram na Engleskom preko tastature doduse. Tako da ti poredjenje ne pije vodu. Ali i sam kazem, nije toliko bitna gramatika. Bitno je ono boldovano.
 
Znas do skoro smo se vredjali radi ko je bolji ko je u prvo.... Sad ja kao mlada osoba ok

Koja zivi u BRD jel ti decko... Sta mislis jel sam toliko pogana sa 19 godine da mislim lose nasoj Zemlji??? Izvini jeste da sam mlad ali nisam glupa sta se tice EU...

Ok. Razumeo sam nesto. Ne mislim ja da ti mislis lose svojoj zemlji direktno, ali indirektno da. Pricas isto ono sto smo svi slusali 90-ih. To nije dobro za Srbiju. Ali to je druga prica. I mislim da treba osetiti Srbiju na svojoj kozi.
 
Ok. Razumeo sam nesto. Ne mislim ja da ti mislis lose svojoj zemlji direktno, ali indirektno da. Pricas isto ono sto smo svi slusali 90-ih. To nije dobro za Srbiju. Ali to je druga prica. I mislim da treba osetiti Srbiju na svojoj kozi.

Pazi 90 godina... Stani izvini Moja mama je nekoliko mil... dala pomoc..... DM ili EVRA nema veze... Pare ´nisu bit´ne bino je pomos na svoju naciju.. Jeste Vaspitana sam kao sto sam Velika usta..Kako bi svabe rekli ali Cenim Dedi Tau Mamu i najvise SRBIJU...

Misli ti taj osecaj ne´ce nkad da imas.... Znas sta so mi deca van Srbije???
 
Pazi 90 godina... Stani izvini Moja mama je nekoliko mil... dala pomoc..... DM ili EVRA nema veze... Pare ´nisu bit´ne bino je pomos na svoju naciju.. Jeste Vaspitana sam kao sto sam Velika usta..Kako bi svabe rekli ali Cenim Dedi Tau Mamu i najvise SRBIJU...

Misli ti taj osecaj ne´ce nkad da imas.... Znas sta so mi deca van Srbije???

Pa ja koji sam se rodio u Srbiji i ovde proveo ceo zivot volim stvari i ljude oko sebe. Ti mozes da volis samo neke imaginarne idole o kojima slusas price. Lako je odande pametovati, izz demokratske Evrope. A ustvari pojma nemas sta znaci ziveti ovde.
 
Pa ja koji sam se rodio u Srbiji i ovde proveo ceo zivot volim stvari i ljude oko sebe. Ti mozes da volis samo neke imaginarne idole o kojima slusas price. Lako je odande pametovati, izz demokratske Evrope. A ustvari pojma nemas sta znaci ziveti ovde.

Pa vidis gresis i ja sam rodjena u NS ali ipak sam ponosna da sam Srpkinja....
Veruj mi da znam vise nego sto mislis..... Otac mi mlad umro majka mi tesko bolesa.
Vidis Bogdai smo ali sta to znaci..????.. naucila sam da je bogastvo kad odes u poljcki wc izvini da se na prirodan nacib iseres... ZDRAVIJE nego kad si BOGAD i u zlatnu sholju dobijes udar.....:cry:
 

Back
Top