Političko licemerje oko Srebrenice, naspram Dobrovoljacke ulice u Sarajevu i Tuzle

koliko hoces...nema smisla da navodim...ali, ajd za pocetak, sto su muslimani unistavali srpska sela oko Srebrenice, a onda bezali u ,,demilitarizovanu zonu"
Ja sam pisao u Prijedoru, odakle i dolazim i gdje je moje prezime nestalo u Srpskim logorima a u tom kraju tj cijeloj istočnoj Bosni su Arkanovci počeli sa ubijanjem, nisu trebali dirati ta sela ali ništa ne mjenja činjenicu da vrh RSa stoji iza genocida u Srebrenici.

https://www.frontal.ba/blogovi/blog/60306/zasto-se-manipulise-srpskim-zrtvama-u-regionu-srebrenice
 
Poslednja izmena:
Ja sam pisao u Prijedoru, odakle i dolazim i gdje je moje prezime nestalo u Srpskim logorima a u tom kraju tj cijeloj istočnoj Bosni su Arkanovci počeli sa ubijanjem, nisu trebali dirati ta sela ali ništa ne mjenja činjenicu da vrh RSa stoji iza genocida u Srebrenici.

https://www.frontal.ba/blogovi/blog/60306/zasto-se-manipulise-srpskim-zrtvama-u-regionu-srebrenice
kako nestalo kad si ti ziv?????

dakle niej nestalo i prestani da prduckas nestalo pa nestalo a ti ziv!


dosta tih laprdanja muslimanskih i lazi.

a ko stoji iza pobijenih 3000 srba oko srebrenice? u pitanju su uglavnom nejac, zene starci DJECA , trudnice koje su rasporene...

ko stoji iza toga?

pojela ih maca jel de

PA VIDIS, znas ti ko stoji, stoje oni koji sada leze u potocarima.

i neka leze.
zasluzili su.
 
pase i ustase imaju obicaj da PRESKACU UZROK i krecu uvjek od EPILOGA

TAKO IMAMO SREBRENICU TJ POTOCARE, I OVCARU

to se dogodilo eto tako, palo sa neba, dosli ti omrznuti i mracni cetnici s bradama macetama puskama i pobili sve!

iz cista mira!!!

a ubijanja zlikovaca mercepovih u vukovaru prije otvorenog sukoba sa jna koji se deseio pocetkom devetog mjeseca 1991, ustase su pobili oko 200 srba tokom sestog i sedmog mjeseca u rano ljeto 91, u jos uvjek postojecoj jugi...

ko je kriv za taj teror?

pojela maca jel de?

e onda dodje naplata na ovcari

ko je pobio 3000 nejacisrpske oko srebrenice, ko je kriv za kravice i ostala mesta?

pojela maca jel...

e onda dodje 95ta jul, i naplata u potocarima.


sve ima svoj uzrok, A TO STO GA ONI PRESKACU A ZABOLE NAS
 
Kakav nacin razmisljanaja, četnici ujutro u 5 opkolili sela i poubijali nas da su bar metcima nego mrcvarili u logorima, niko ni pistolja nije imao, kopletno prezime nestalo?
pa kud te bas ne ubise sunac im blesavi!

stalno prdis kako te ubijali kako tvog prezimena nema , a i dalje prduckas tu ziv i zdrav...
 
turcine , UPAMTI DOBRO

kada ti iduci put padne na um da pucas na sajkacu kao sto si pucao na titovku, kada ti padne na um da ubijes i jednog srbina, bicemo jos gori. upotrebicemo sve sto imamo taman i specijalno oruzje supersonicno ako budemo imali

na sve tvoje bolnice vrtice skoletine pa kukaj do mile volje.

nemoj ubijati srbe, i ziveces.

krenes li, ziveti neces a videces sam uzas i pakao.

nema vise klanja srba kao 41ve...
 
pa kud te bas ne ubise sunac im blesavi!

stalno prdis kako te ubijali kako tvog prezimena nema , a i dalje prduckas tu ziv i zdrav...
Pa hteo je da kaže kako tog prezimena nema u njegovom kraju.
Zato ga ima koliko nećeš po Kanadi i Zapadnoj Evropi.
Njihov direktor memorijalnog centra iskopo svog babu iz njegove vukojebine, dovuko ga u Potočare i sahranio tamo kao žrtvu.
1/2 tamo sahranjenih su poginuli u proboju.
1/4 je naknadno dovučena.
1/5 uopšte nije tamo sahranjena, smrduckaju živi i zdravi na Zapadu ili još uvek glasaju iz Pederacije...
 
Pa hteo je da kaže kako tog prezimena nema u njegovom kraju.
Zato ga ima koliko nećeš po Kanadi i Zapadnoj Evropi.
Njihov direktor memorijalnog centra iskopo svog babu iz njegove vukojebine, dovuko ga u Potočare i sahranio tamo kao žrtvu.
1/2 tamo sahranjenih su poginuli u proboju.
1/4 je naknadno dovučena.
1/5 uopšte nije tamo sahranjena, smrduckaju živi i zdravi na Zapadu, još uvek glasaju iz Pederacije...
oni su poceli sa 1500 zrtava

petostruko su to povecali

samo dovlace...

ziv smet im se smeje
 
oni su poceli sa 1500 zrtava
petostruko su to povecali
samo dovlace...
Vidi, ja ne znam koliko je muslija streljano tamo, ali činjenica je da je većina tamo sahranjenih poginula u proboju i da je broj
višestruko naduvan.
Nijedna žena, nijedno dete, nijedan starac nije tamo streljan.
To je istina, saznaće se kad tad...

ziv smet im se smeje
Balije jednostavno nisu normalne u svom izmetbegovićkom ludilu.
Pazi samo jednu stvar:
Ceo muslimanski svet podržava Ruse u ovom sukobu u Ukrajini.
Osim muslija iz Pederacije.

Pa ko je tu lud, odnosno glup?
 
Vidi, ja ne znam koliko je muslija streljano tamo, ali činjenica je da je većina tamo sahranjenih poginula u proboju i da je broj
višestruko naduvan.
Nijedna žena, nijedno dete, nijedan starac nije tamo streljan.
To je istina, saznaće se kad tad...


Balije jednostavno nisu normalne u svom izmetbegovićkom ludilu.
Pazi samo jednu stvar:
Ceo muslimanski svet podržava Ruse u ovom sukobu u Ukrajini.
Osim muslija iz Pederacije.

Pa ko je tu lud, odnosno glup?
Muslimanski svet podržava ruse.

Turski otpad tj poturice mrze ruse jer mrze srbe.
Daleko su oni od SVJETA.

Predstavljaju gorući problem za mir u bosni.

Dokurcice oni jednom svima a onda...
 

Back
Top