Politički profil biračkog tela Krstarice

koja vam je partija najbliža ?

  • LDP (Čedomir Jovanović)

  • LSV (Nenad Čanak)

  • G17+ (Mlađan Dinkić)

  • DS (Boris Tadić)

  • PUPS (Krkobabić)

  • SPS (Dačić)

  • SPO (Vuk Drašković)

  • Jedinstvena Srbija (Palma)

  • Nova Srbija (Velimir Ilić)

  • SNS (Nikolić)

  • DSS (Koštunica)

  • SRS (Šešelj)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
I inace vidim da se prema nama Srbima-Crnogorcima stalno seje neka mrznja od dijela forumasa. Vise nas mrzite nego sto mrzite ustase, balije i baliste, koliko ja vidim... :(

То није истина. То је баш у малом проценту као што је и обратно. Неки црногорци би пре били шиптари него Срби.
 
I inace vidim da se prema nama Srbima-Crnogorcima stalno seje neka mrznja od dijela forumasa. Vise nas mrzite nego sto mrzite ustase, balije i baliste, koliko ja vidim... :(

Ne Shommy, to mozda od nekih nedobronamernih.

Procitala sam dosta postova o Srbima u Crnoj Gori i golgoti koju prolaze samo zato sto su Srbi...diskriminacija svake vrste. Nije danas lako biti Srbin u Crnoj Gori, a vi Srbi koji ste poreklom iz Crne Gore,imate svoj krst koji morate da nosite. Uvek ce biti neko ko ce da provocira, ali to je tako..
 
Али, Чеда "електроника" :lol: ...А не верујем да Коштуница слуша народњаке, не иде гарант у оперу, али се не љуби ни са Карлеушом..

Cedine pristalice iskljucivo techno ili psychedelic trance , a da bi razumeli vodju moraju da budu na mari, hashu, koki ... dopu...whatever
 
I ja manje-vise slicno, DSS+SNS, rane dvadesete, visoko obrazovan, srednji stalez, slusam stranu muziku (hip hop, r&b, pop)... jedino sto nisam Crnogorac z:lol:

Uglavnom sve suprotno od onog u uvodnom postu

pa nigde nisam napisao da su svi takvi..al eto po nekom mom viđenju da je veći procenat otprilike po šabloni iz uvodnog posta


barem sam ja tako stekao utisak svih ovih godina praćenja srpske politike i ovog foruma :idea:
 
SRS (Šešelj)
-28 godina, nacionalista, Beograd, eurofob, rusofil, magistar ekonomije, ne slušam turbofolk, zaposlena, udata, jedno dete, tolerantna prema LGBT, volim životinje i sve što vole mladi, skupljam sličice i značke :mrgreen:


:hahaha:

to znamo, značke, amblemi, majice...
:arrow:


images
 

Back
Top