Politicke televizije N1 i RTS, ima li razlike???

N1 je privatna televizija.
RTS je servis građana koji plaćaju isti.

Ne može to nikako biti isto
N1,Pink,Happy.... mogu slobodno da vode kampanju za koga žele ili ko ih plati. RTS mora biti neutralan i dostupan svima
REM NE radi svoj posao.
Ne može sve ni na Pinku niti treba tako da bude...
To što im je data nacionalna frekvencija to može i da se oduzme, da imamo pravnu državu pink i njemu slicni bili bi na kablu samo.
 
REM NE radi svoj posao.
Ne može sve ni na Pinku niti treba tako da bude...
To što im je data nacionalna frekvencija to može i da se oduzme, da imamo pravnu državu pink i njemu slicni bili bi na kablu samo.
Evo nešto su kao počeli. :mrgreen:

Osnovno tužilaštvo u Rumi, kojem zbog mesne nadležnosti, a u vezi sa krivičnim delima počinjenim na teritoriji Šimanovaca, pripada slučaj Kristijana Golubovića koji je nedavno javno u programu pretio smrću Staniji Dobrojević, potvrdilo je za Nova.rs da je osuđivani kriminalac pozvan na saslušanje u svojstvu osumnjičenog.

https://nova.rs/posts/tuzilastvo-kristijan-zbog-pretnji-smrcu-mora-na-saslusanje
 
Sve bi ja to poapsio!
Ćosića, Marića, Bujoševića, kojekakvi peconiji, mitrovići, bebe popovići ... sve bi to bilo po rudnicima i kamenolomima širom naše lepe otadžbine.
Ukinuo bi demokraciju i jedina partija bi bila KPS.
Ona bi vladala Srbijom a na njenom čelu bi bio JA :D

Ne bi bilo gej parada, istopolnih brakova, rodne polne i kojekakve ostale ravnopravnosti, ali bi žene išle u pemziju sa 35g radnog staža i 55g starosti :rtfm:

Radnici bi radili 8h dnevno, 5 dana u nedelji, i imali bi vikend kada bi išli u prirodu, roštiljali i pevali pesme o MENI :D

Zdravstvo bi bilo besplatno, maske se ne bi nosile a na državnu himnu bi svi stajali mirno!

Kapitalisti bi morali da plaćaju radnike i doprinose, a za vreme državnih praznika ključ na vratima pogona i državna zastava da se vijori.
Ko ne poštuje ovu odluku MOJA UDB-a bi mu odvalila bubrege. ...
 
NEMA RAZLIKE!!!

Politicka televizija (nije tipa filmska ili nacionalna geografija) N1 je okupatorska satanisticka TV koja zeli zlo srbiji bas kao i politicka TV kao sto je RTS. N1 radi za iste za koje radi i vucic. Samo to je igra dobrog i loseg policajca kako ne bi doso na vlast neko stvarno ko zeli dobro Srbiji kao recimo sto je doktorka Jovana Stojkovic. DA LI JE SAD JASNO?

Znaci izmedju RTS-a i N1 nema razlike gazda im je isti samo sto zele da pokriju i vucica i laznu opozuiciju pa je RTS za Vucica a N1 za laznu opoziciju a u stvari su i jadni i drugi na istoj strani. A ta strana je okupatorska, ona koja je porobila srbiju, to je prokleti soros.

Dokaz tome je da sad kad je bio protest doktorke Jovane o kradji beba iz porodilista i zbog otimanja dece od roditelja zbog siromastva N1 je izvestio da je protest pazi sad o NAVODNO otetim bebama. Dakle oni kazu NAVODNO!!! A zasto to nije "navodno" kad je i zakon donet u skupstini vezano za kradju beba. Jeste da je nakaradan zakon koji nista ne sprecava i resava ali opet dovoljno da je i donet jer je to direktno priznanje da postoji kradja beba u Srbiji.

Tako da sorosevci provaljeni ste. Narod vas je provalio maske su pale !!!!!!!!!!!!!!

'Политичка'?!

Зашто политичк акада је реч о ЕКОНОМСКОЈ ревизији

Да ли је 'нормално'да квадрат 'старе градње'у 'изворном стању'на НБГД кошта 1200 евра

а квадрат ПОСЛОВНОГА простора исто 'стара градња'исто 'у изворном тсању'кошта 270 евра

...

Ко ту отећује гражанке и гражанке београда за 930 евра по квадрату?!

колико обданишта старалих домова .. је могуже РЕНОВИРАТИ бар за те паре

Док се фокус пребацује на 'политику'реч је о грабежу ЈАВНЕ ЗАЈЕДНИЧКЕ ДРУШТВЕНЕ имовине
 
Sve bi ja to poapsio!
Ćosića, Marića, Bujoševića, kojekakvi peconiji, mitrovići, bebe popovići ... sve bi to bilo po rudnicima i kamenolomima širom naše lepe otadžbine.
Ukinuo bi demokraciju i jedina partija bi bila KPS.
Ona bi vladala Srbijom a na njenom čelu bi bio JA :D

Ne bi bilo gej parada, istopolnih brakova, rodne polne i kojekakve ostale ravnopravnosti, ali bi žene išle u pemziju sa 35g radnog staža i 55g starosti :rtfm:

Radnici bi radili 8h dnevno, 5 dana u nedelji, i imali bi vikend kada bi išli u prirodu, roštiljali i pevali pesme o MENI :D

Zdravstvo bi bilo besplatno, maske se ne bi nosile a na državnu himnu bi svi stajali mirno!

Kapitalisti bi morali da plaćaju radnike i doprinose, a za vreme državnih praznika ključ na vratima pogona i državna zastava da se vijori.
Ko ne poštuje ovu odluku MOJA UDB-a bi mu odvalila bubrege. ...
slažem se...prvi glas je od mene
 
Кад променимо газдиног намесника у Србији, променићемо и РТС!


68487785_3521454747880765_4789934346691674112_o-1.jpg
.
Punctum saliens :-I

.
 
Sve bi ja to poapsio!
Ćosića, Marića, Bujoševića, kojekakvi peconiji, mitrovići, bebe popovići ... sve bi to bilo po rudnicima i kamenolomima širom naše lepe otadžbine.
Ukinuo bi demokraciju i jedina partija bi bila KPS.
Ona bi vladala Srbijom a na njenom čelu bi bio JA :D

Ne bi bilo gej parada, istopolnih brakova, rodne polne i kojekakve ostale ravnopravnosti, ali bi žene išle u pemziju sa 35g radnog staža i 55g starosti :rtfm:

Radnici bi radili 8h dnevno, 5 dana u nedelji, i imali bi vikend kada bi išli u prirodu, roštiljali i pevali pesme o MENI :D

Zdravstvo bi bilo besplatno, maske se ne bi nosile a na državnu himnu bi svi stajali mirno!

Kapitalisti bi morali da plaćaju radnike i doprinose, a za vreme državnih praznika ključ na vratima pogona i državna zastava da se vijori.
Ko ne poštuje ovu odluku MOJA UDB-a bi mu odvalila bubrege. ...
 
N1 kao kablovski informativni kanal nikako nije isto što i opštedostupni RTS , Pink ili nešto treće. Ali, na N1 rade ljudi koji misle svojom glavom, i gde se istina ceni mnogo. Onaj ko vređa Ćosića verovatno je zaboravio da je isti gotovo svima valjao na B92? Vi ste onda ludi majke mi..

No, režim je uzeo i UNS i sahranio ga. Sada optužuju N1 i Novu da krše novinarski kodeks. Bože spašavaj. Sreća ima ko da se oglasi, i da ih pita za zdravlje i "kompas".

 

Back
Top