Politicke, medijske i druge reakcije javnosti na slucajeve nasilja Srbiji

Da li je Beograd grad zalosti ?

  • Beograd grad zalosti, grad koji unistava srpski narod i drzavu.

  • Beograd, srpske prestonica koja radi u najboljem interesu naroda i drzave.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne znam cemu drugom tenkovi sluze,nego da branis svoj teritorijalni suverenitet. Oni od 1973 vice ''kosovo republika'' a vecina su, kada su vikali,niko ih dirao nije,kada su krenuli da ubijaju policajce, srbe,i albance koji ih ne podrzavaju,onda su dosli tenkovi da ih zastite.
''nismo smeli'' znaci,da smo mi tada , u rambujeu,potpisali i dali pravo kosovu kao suverenoj pokrajini da sama odluci na referendumu koji ce njen status biti (rezultat svi znamo), sad bi sito imali i na severu vojvodine,i u bujanovcu,presevu,medvedji, i u novom pazaru,sjenici ,tutinu... drugim recima, srbija bi prestala da postoji. A jadan je narod koji svoje zemlje nema,jer ''cija suza majke nema'' tog bolje da nije.Pitaj kurde koje ubijau po ulici ko pse,pitaj palestince,rome, sta to znaci nemati svoju drzavu.


Najbolje da pricamo o tome kada se sretnemo na nekoj temi koja je vezana za to...Ja se npr. ne slazem sa nijednom recenicom koju si napisao u ovom postu,i smatram da je to trebalo resiti pre Rambujea.Jedino sto se slazem je da je u Rambujeu vec bilo kasno...
 
Stvarno je vreme za novi 5 oktobar ovo je prekardašilo dara meru da ceo Beograd žali zbog smrti nekog francuza kojeg ne poznajemo :dash: Da li je nekad neki Srbin ubijen u Parizu pa je Pariz proglasio dan žalosti zbog njega nije naravno! :dash: :rtfm:

Ubice koje su ga ubile trebaju da se uhapse a ne da se zbog smrti jednog francuza pravi haos u Beogradu i da se proglašava dan žalosti u šta se pretvara ova Srbija!

Znači sad za svakog stranog državljana koga neko ubije mora da se proglašava dan žalosti za njega :dash:

zalimo sebe sto medju nama imamo takve divljake i ubice, koje setaju ovim gradom

i ne radi se samo o Francuzu nego o nasilju koje se desava i podrzava prema svima koji ne misle kao primitivci...
 
Poslednja izmena:
Brice je bio navijac Tuluza.
Nosio je majcu nakojoj je pisalo: indians toulouse.
Dosao je da bodri svoj tim.
Navijaci Partizana su pretukli Tatona i njegove drugove.
Navijaci su demolirali kafic u kom su bili Taton i ostali.
Partizanovih navijaca je bilo vise od francuza.
Sipke,pepeljare,sutiranje i brutalno premlacivanje, dovelo je do teskog ranjavanja i ,na kraju, do smrti Tatona.

Kada se iznesu cinjenice,lakse je sagledati istinu:

Jedan strani drzavljanin je izgubio zivot jer kod nas ima pojedinaca koji misle da mogu da rade sve sto im padne na pamet, pa i da pretuku nekoga , a da to nece imati nikakve posledice.

Nasa drzava je osramocena. Proglasavanje dana zalosti je logican korak vlasti u pokusaju da se osvetla obraz. Isto kao sto ce kazne za huligane biti drakonske, da bi se pokazalo kako ne zelimo da setamo ulicom i da prelazimo na drugu stranu kad god vidimo navijacke grupe koje nam idu u susret.

Svoje zrtve treba pamtiti, ali ne treba ici toliko daleko ,pa ih zloupotrebljavati kako bi se opravdao gnusan cin grupe koja nije imala iste zrtve na umu kada su se SPREMALI da prebiju Tatona i ostale.

Sada je kasno da se bilo sta kaze jer je kamencic, koji je pokrenuo lavinu, bacen.

Ubicama treba suditi za ubistvo sa predumisljajem.
Partizan bi trebalo da se povuce iz evropskog takmicenja.
Treba organizovati protestnu setnju.
Treba pojacati mere represije prema huliganizmu.

Dan zalosti, je i nebitan, ali porodici Tatona je uteha, a svetu poruka da se Srbi posipaju pepelom.Civilizacijski opravdan cin, ali nebitan ,jer oni koji ce zaliti Tatona, zalice ga svejedno.Neozbiljne bi bile procene da ce o Srbima sada suditi kao o divljacima sa Balkana, jer sve drzave na svetu imaju huligane i smrtne slucajeve proistekle iz divljanja istih.Ovo je ozbiljan slucaj, i nema veze sa iznudjenom odlukom saveta bezbednosti '99,da se Srbija bombarduje. Ako se dozvoli opravdanje tipa: i oni su nas bombardovali... onda se daje za pravo da ljudski zivot moze biti unisten zbog bilo cega sto se dogodilo u proslosti.
Civilizovano drustvo je takvo da postuje zakone bez strasti i ne iz osvete, vec radi prevencije i dalje zastite drustva.

Zao mi je mladog zivota koji je ugasen.
Zao mi je i sto su ostale zrtve povredjene.
Zao mi je i sto su mladici (nijedan stariji od 27 god.) unistili svoje zivote.
Zao mi je, ali ce sunce sutra opet da izadje na istoku, i mi cemo se probuditi u istoj zemlji, i moramo se boriti da se jednog jutra probudimo u zemlji koja cuva sve svoje gradjane i goste, podjednako.
 
pa dobro je ako ovaj dogadjaj bude okidac da se obracunaju sa divljacima,
nebitno je sta je povod, da li Francuz ili bilo koji Srbin, ajde Konsi ne preteruj kad ne mislis tako
samo hoces da protivurecis svemu.

Zakon je odavno trebao da bude uveden gde ce huligani da robijaju u rudnicima dugogodisnje kazne, a zalosno je da ta slepacka drzava sprovodi zakone samo kad je tudjin u pitanju i jos proglasava dan zalosti u svojoj prestonici.
Amerikanci ne proglasavaju dan zalosti u Vasingtonu kad im vojnik pogine, a srpska fukara ne zna svoje zrtve da ceni, ali zato tudje oplakuje.
Smece od drzave :thumbdown:

p.s. naravno da mi je zao decka i da bi te maloumnike poslao na dugogodisnju robiju, ali ovo njesra od reakcije Srpske drzave je bedno i jadno do te mere da jos cekam Tadica da klekne i moli za oprost.
Slepci....gade mi se. :bljak:
 
Poslednja izmena:

Zakon je odavno trebao da bude uveden gde ce huligani da robijaju u rudnicima dugogodisnje kazne, a zalosno je da ta slepacka drzava sprovodi zakone samo kad je tudjin u pitanju i jos proglasava dan zalosti u svojoj prestonici.
Amerikanci ne proglasavaju dan zalosti u Vasingtonu kad im vojnik pogine, a srpska fukara ne zna svoje zrtve da ceni, ali zato tudje oplakuje.
Smece od drzave :thumbdown:

p.s. naravno da mi je zao decka i da bi te maloumnike poslao na dugogodisnju robiju, ali ovo njesra od reakcije Srpske drzave je bedno i jadno do te mere da jos cekam Tadica da klekne i moli za oprost.
Slepci....gade mi se. :bljak:

pa u pravu si i trebalo je ranije ali bolje i sad nego nikad...
 
zrtve-1.jpg
 
Da,treba da proglase dan zalosti. Vi svi koji sebe nazivate 'pravim srpskim domacinima' ,a protiv ste toga,prestanite da koristite onda te glupave floskule.Da ste vi pravi srpski domacini znali bi da je veca bruka da vam gost bude ubijen u vasoj kuci,nego da vam ukucanin bude ubijen u toj istoj kuci. Ukucanina cete privatno vise da zalite,ali prema javnosti je bitnije sledece-kada ti gost udje u kucu njegov integritet je svetinja,bitniji od zivota vase dece. K'o to ne misli,neka prestane da govori da je domacin,vec neka jednostavno kaze da su mu gosti do.krcili. Neka lepo kaze da mrzi goste,i da jedva ceka da odu onako pijani sa slave...


Potpisujem!
 
Dobro, ali valjda se i ti "huligani' ili kako god, nisu nadali da ce da umre. Jednostavno, tuca koja je imala ruzan epilog. Slucaj.
To je ubistvo iz nehata.

To nije tuca, ti zatucana osobo... To je kukavicko premlacivanje neduznog i slabijeg od sebe... A te p.icke koje su ga ubile sigurno ne bi smele ni mojoj babi da izadju na crtu sami...\

Nisu se nadali, cuj...
 
Stvarno je vreme za novi 5 oktobar ovo je prekardašilo dara meru da ceo Beograd žali zbog smrti nekog francuza kojeg ne poznajemo :dash: Da li je nekad neki Srbin ubijen u Parizu pa je Pariz proglasio dan žalosti zbog njega nije naravno! :dash: :rtfm:

Ubice koje su ga ubile trebaju da se uhapse a ne da se zbog smrti jednog francuza pravi haos u Beogradu i da se proglašava dan žalosti u šta se pretvara ova Srbija!

Znači sad za svakog stranog državljana koga neko ubije mora da se proglašava dan žalosti za njega :dash:
Кад нам убише краља у Марсељу, ником ништа, од Француза ни извињење због лошег чувања краља Александра.

Ово је најбољи показатељ колике смо марионете.
Конузину замерају што тражи називе за улице, на шта се реално има право, а западу се не замера ништа.
Паћеничка политика.
 
Mislim da je stoka trebala da zivi i radi u Pristini, pa bi je bolje odbranili a nebi je se tek tako ni odrekli; da ne spominjem kako bi Svet gledao na to da odcepljuje glavni grad jedne drzave od nje same :roll:

Znas sta bolje da su oni huligani otisli da se biju za Kosovo a verovatno su za vreme bombardovanja bili na mostovima bancili i pili dok su Kraguevcani<Kraljevcani<Nislije i drugi ginuli po Kosovu.Sad bi znali da cene ljudski zivot .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top