Политичари зрели за пензију...ако треба и присилно

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Када ће коначно неки политички диносауруси отићи у пензију и ослободити место за млађе? Када ће се одрећи привилегија , службемних путовања и апанажа којима нас исцрпљују а више нису у стању да усправно седе у столици?
Када ће Мићун, Пешићка, Шами, Чолаковић, Кркобабић, Мрка .............отићи у законом одређену старосну пензију пошто више (евидентно) нису у стању да се баве политиком а коштају нас као светог Петра кајгана.............

Докле више ти фосили а се питају за будућност младих, да се куну у идеале младих а земља нам под њима пропада...додуше њихову "младу" децу су углавном удомили на државним јаслама?

докле са тим маторим лезилебовићима и покварењацима?
 
Када ће коначно неки политички диносауруси отићи у пензију и ослободити место за млађе? Када ће се одрећи привилегија , службемних путовања и апанажа којима нас исцрпљују а више нису у стању да усправно седе у столици?
Када ће Мићун, Пешићка, Шами, Чолаковић, Кркобабић, Мрка .............отићи у законом одређену старосну пензију пошто више (евидентно) нису у стању да се баве политиком а коштају нас као светог Петра кајгана.............

Докле више ти фосили а се питају за будућност младих, да се куну у идеале младих а земља нам под њима пропада...додуше њихову "младу" децу су углавном удомили на државним јаслама?

докле са тим маторим лезилебовићима и покварењацима?

Sad će zemljače, samo da popiju čašu vode.
 

Back
Top