politi9chke emisije...

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
da li kod nas postoji pojam "kvalitetna politicka emisija"?
ochigledno da ne...

evo na primer zamka, ponedeljkom oko deset na pinku, - to je po meni najgora politicka emisija ikada...

em je ocigledna kopija KLOPKE, a em ona voditeljka je u svakoj emisiji suvishna... oni gosti se svadjaju, caskaju, a ona svakih pola sata progovori cisto da pomene sponzore emisije...

imate li vi neshto da kazete?
 
Pa već smo pričali na ovu temu. Ima stvarno puno tih političkih TV pričaonica,
jer je to za televizije najlakše i najjeftinije.
Izdvojila bih PROFIL Milomira Marića, koji zna da odabere zanimljivog sagovornika
i zna šta treba da ga pita, a pri tom nije dosadan i nametljiv.
Zatim KLOPKA Olivere Kovačević je dobro koncipirana emisija, koju Olivera veoma
vešto i stručno vodi, pri tom dajući gostima dovoljno prostora da iskažu svoje stavove.
Ta njena emisija je i tematski aktuelna.
PIRAMIDA, inače licencna emisija, ima dobru koncepciju, živa je i dinamična, a pruža
i gledaocima mogućnost da glasaju za najubedljivijeg gosta. Ponekad gledam na HTV-u
njihovu PIRAMIDU i za nijansu mi se njihova voditeljka više dopada, neposrednija je od
Branke Nevistić.
 
Ma ja sam tu Piramidu jednom pogledao krajickom oka. Srranje! Bas ovo sto kaze absonic.
Inace ne znam sta ce u politickoj emisiji "navijaci"...a to se praktikuje poslednjih godina. Ono na Pinku je zesca smarachina,posebno zbog poruka koje idu dole. Uvek sam se pitao koji su ovo kreteni koji potrose 20-30 dinara na poruku za politicku emisiju. Budale !
Onda sam shvatio da su to pripadnici odredjenih stranaka koji poruke salju po direktivi. Kao ono kada je Vucic imao da plati telefonski racun od oko 100 000 dinara jer je celu emisiju zvao 041 broj i glasao da vlada treba da padne...:lol: :lol: :lol: ...pa mu posle stranka izmirila racun za telefon.:lol:
I ono na BK sa Oliverom Kovacevic je manje vise srranje.
Utisak nedelje bi bila dobra emisija da nije one "izdrkane Beckovicke" :lol:
Onaj lik na Politici sto vodi emisiju petkom uvece zna da dovede jako zanimljive goste. Ili onaj na Studiju B...sto ima onu najavu snimljenu pored garaza u blokovima na NBG :lol: Zna i on da odradi dobru emisiju.
Ubedljivo najlosija i najsmesnija poiticka emisija i voditelj je onaj smoreni lik na Kosavi. Ne znam kada mu ide emisija,ali mu je totalno nezanimljiva.A on deluje kao jedva zainteresovan i nikako pripremljen.
Gledam i onaj Poligraf...to mi se uklapa u termin. Pocnem da gledam redom vesti po ovim jacim kanalima...pa mi Poligraf popunjava prazninu. A i dobro je sto se ne bavi samo politikom...nego aktuelnim stvarima uopste.
I ja tako gledam,gledam...i zaspim. :lol:
Samo da dodam da volim da slusam Milana St Protica.
 
Kod nas su te politicke emisiji smesne, sve se svodi na pljuvanje i ono, ti si ukrao vise, ne ti si vise :-D
Jedino sto bar malo vredi je "Klopka" na BK, najvise zbog voditeljke koja zna da vodi emisiju, i zna da izabere i "spoji" goste, a i cini mi se da ima najvisi stepen neutralnosti. A da, nije losa i ona na Politici, zaboravio sam kako se zove, vodi je onaj dugonja :D , i ima po 3-4 gosta, sve drugo gledam uglavnom u nedostatku kvalitetnih komedija na TV-u :p
 
Strela:
Zatim KLOPKA Olivere Kovačević je dobro koncipirana emisija, koju Olivera veoma
vešto i stručno vodi, pri tom dajući gostima dovoljno prostora da iskažu svoje stavove.
Pokušavala sam da pratim tu emisiju jer je jedno vreme bila prilično jedinstvena, ili je, bar, delovala kvalitetnije.
Nisam izdržala zbog užasne voditeljke koja je svoju pristrasnost, aroganciju, brbljivost, nametljivost i nevaspitanost učinila obaveznim sastavnim delom svake emisije.
Ne znam da li su me više čudili gosti koji su njeno ponašanje tolerisali bez pogovora, ili ona sama koja sebi tako nešto daje za pravo.
Neverovatan način komunikacije.
 
gigule:
ne razumem kako neko ko je ozbiljan političar, obrazovan i vaspitan može da učestvuje u tim emisijama?

U pitanju je čist egzibicionizam.
Evo na primer Vladan Batić, ne skida se sa televizija i uopšte svih medija.
Onako ružan sa kreštavim glasom i budalaštinama koje priča, ima neodoljivu
potrebu za pojavljivanjem u medijima.
Možda i psihijatre treba pitati, zašto to radi!?
 
hahaha alo gospodo zasto se toliko glodjete medjusobno
ustvari svi ste u pravu ali prevideli ste jednu bitnu
stvarcicu kotizacija ili chip za sudelovanje u
ovim spektaklima nizeg intenziteta su
toliko mizerne da su jedino primerene
i dostupne njuskama sa obodnih
zatvorenih marvenih pijaca tako
se chip krece od besplatnog
chorbastog pasuljcheta
petkom u nekom korneru
do € crkavice sta zvecka
ustvari za neko nad i oblajavanje
od sat dva i nije neka tarifa zar ne
ok prihvatam reakciju da ima i
onih suptilnijih polit emisija koje
nisu namenjene srbima jer za
autore tih nadpolitickih emisija
srbi ne postoje oni ce imati naj
gledanost kad izvrse zamenu
srba sa zombijima :idea:
 
ja gledam Utisak Nedelje, mada sve redje jer imam neka posla nedeljom uvece, pa ako navatam reprizu...
Klopku isto...iz Strelinih razloga...

kao negativne bih pomenuo Zamku i Problem...Sarapa veze...ali VEZE...nema sa vodjenjem emisije...

e i jos volim da pratim onog na Studiu B...celavi sa naocarima i bradicom...yebiga, ne znam kako se zove...i takodje na Studiu B gledam Oko sveta, kad u'vatim...
i...to je to...mislim...
 
Ne gledam nikad političku emisiju duže od pet minuta, TV Pink uopšte ne gledam... i ne poznajem njihov program. Sećam se da je bila ona ženska koja se posle slikala za Plejboj i polako utonula u razvrat... šteta
Glupo je kada u javnosti pokušavaš da budeš žena seks simbol i žena ozbiljan novinar... to ne može. Mogla je u privatnom životu da bude žena, a javno ozbiljna javna ličnost.
Nebitno.... ona je potpuno nebitna... nego sećam se nje.

Ima i onaj utisak nedelje na B92, ljudi... jeziviji lik nisam nigde videla. Znači žena je katastrofa, toliko je nametljiva i arogantna i užasno je što pokušava da emisija bude o njoj zapravo. Mnogi to rade.... to je dosadno. A političke emisije su nam loše jer nemamo političku kulturu, a novinari su nam još gori... nemam reči, ... bolje da ćutim.
TV stanice su nam bruka... mi smo seljaci... tako nam i treba... otprilike.
fuy, ne gledam!
 
etotako:
Ne gledam nikad političku emisiju duže od pet minuta, TV Pink uopšte ne gledam... i ne poznajem njihov program. Sećam se da je bila ona ženska koja se posle slikala za Plejboj i polako utonula u razvrat... šteta
Glupo je kada u javnosti pokušavaš da budeš žena seks simbol i žena ozbiljan novinar... to ne može. Mogla je u privatnom životu da bude žena, a javno ozbiljna javna ličnost.
Nebitno.... ona je potpuno nebitna... nego sećam se nje.

Ima i onaj utisak nedelje na B92, ljudi... jeziviji lik nisam nigde videla. Znači žena je katastrofa, toliko je nametljiva i arogantna i užasno je što pokušava da emisija bude o njoj zapravo. Mnogi to rade.... to je dosadno. A političke emisije su nam loše jer nemamo političku kulturu, a novinari su nam još gori... nemam reči, ... bolje da ćutim.
TV stanice su nam bruka... mi smo seljaci... tako nam i treba... otprilike.
fuy, ne gledam!

Meni takodje nije jasno kako neko danas, ko sebe smatra intelektualcem, moze da gleda te bljuvotine. Mada ni situacija u svetu nije bas mnogo svetlija sto se tice emisija takvog tipa.
 

Back
Top