Quantcast

policijska akademija interventa

canavaro

Zainteresovan član
Poruka
162
dali neko zna da mi kaže koji papiri trebaju za interventnu policiju kakvi su testovi koliko treba kilaža da bude koje uslove kandidat mora da ispunjava i sta se sve radi molim vas ako neko zna da mi kaže hteo bi da to upisem
kakva crna akademija za interventnu!? :) prvo treba da postanes obican pandur/ker, da radis neko vreme na ulici, da se dokazes pa onda zavrsis kurs pa te prime u interventnu. u principu, sto manje mozga imas vece su ti sanse!

aleksandar vasev

Početnik
Poruka
3
kakva crna akademija za interventnu!? :) prvo treba da postanes obican pandur/ker, da radis neko vreme na ulici, da se dokazes pa onda zavrsis kurs pa te prime u interventnu. u principu, sto manje mozga imas vece su ti sanse!
dobro hvala ti al kako da stignem do običnog policajca sta mi sve treba

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.