ПОЛИЦИЈА упала у стан др Јоване Стојковић: Хоће да је приведу! Приведена на саслушање у СБПОК

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.103

РАНО УЈУТРО ОКО 6 ЧАСОВА ПОЛИЦИЈА ЈЕ ДОШЛА ПО НАЛОГУ ТУЖИЛАШТВА ДА ПРЕТРЕСА СТАН И УРУЧИ ПОЗИВ ЗА ОРГАНИЗОВАНИ КРИМИНАЛ ДР ЈОВАНИ СТОЈКОВИЋ???

Подсетимо, др Јована Стојковић се истакла као борац за права детета и породице. Због својих ставова је често на мети прорежимских медија и многих неистомишљеника.


**********************************
Ово већ није добро. А зашто? Па, нека се мало замисле актери овакве диктатуре!
 
Po detalju sa snimka.Da tebi upadne policija u kuću ti bi,bio normalan?
Ne na njoj nego jednom detalju iz stana ali nema veze :zloca:

Proci ce i ovo pa cemo se jednog dana smejati neki ce crveneti zbog svojih postupaka isto kao kada SNS padne.
 
ko da gleda 3 sata ?

sta ima da pretresaju , jasno je da kod nje nece naci nista , ona samo iznosi svoje misljenje.
Pretnja zlostavljanje maltretiranje.Sad će da se aktivira i čuveni Centar za socijalni rad,verovatno.Pratimo situaciju.
 
Jovana"živim za vakcinu"se druži sa Levijatanom,dakle ona nije obična doktorka prešla je u taj mulj i to da je ona sad žrtva režima to može nekom drugom meni jok ona je iz te družine ovo su neki njihovi cimovi u vezi
A nigde Paje Dudlača i toplih drugara da brane nabildovanim telima dr Jovanu i dr Vladu . :(
 
Jovana"živim za vakcinu"se druži sa Levijatanom,dakle ona nije obična doktorka prešla je u taj mulj i to da je ona sad žrtva režima to može nekom drugom meni jok ona je iz te družine ovo su neki njihovi cimovi u vezi

И активни Паја је део режима.
 
Kom detalju? Ima 2 sata snimka.....ne mogu da gledam
Svi ti sto kace zastave po stanovima, ukratko sobama nisu u vinklu. Neki su ili fanatici ili malo pobrkani u glavu.

Mi imamo zastavu na vikendici na Dunavu, onako napolju da visi, kacio sam slike ali odrasla osoba da na zidu kaci tekstilnu zastavu, to je pokazatelj tih malo pobrkanih ljudi koji su umislili da su nesto, samo tacno ne znam sta?
Ako si vec patriota, uz to odrasla osoba, onda ces lepo da izradis sliku grba Srbije ili zastavu i stavis u lep ram i okacis u dnevnu sobu kao sto ja npr. imam Vilerov goblen Tajna vecera koji je moja majka uradila.
Da je tinejdzer pa da razumem posteri, slike, zastave, majice... ali odrasla osoba, znaci

vinkla_univerzalna_du_ina_500_mm_wolfcraft_3_.jpg
 
Svi ti sto kace zastave po stanovima, ukratko sobama nisu u vinklu. Neki su ili fanatici ili malo pobrkani u glavu.

Mi imamo zastavu na vikendici na Dunavu, onako napolju da visi, kacio sam slike ali odrasla osoba da na zidu kaci tekstilnu zastavu, to je pokazatelj tih malo pobrkanih ljudi koji su umislili da su nesto, samo tacno ne znam sta?
Ako si vec patriota, uz to odrasla osoba, onda ces lepo da izradis sliku grba Srbije ili zastavu i stavis u lep ram i okacis u dnevnu sobu kao sto ja npr. imam Vilerov goblen Tajna vecera koji je moja majka uradila.
Da je tinejdzer pa da razumem posteri, slike, zastave, majice... ali odrasla osoba, znaci

Можда је Јованки и мужу то фетиш неки, па зато стављају заставе по соби.

Онда је оправдано.
 
Oa šta bi ti uradio?

Ја бих их пустио унутра, скувао кафицу, али бих сво време снимао. Без јадиковања "шта очекујете да нађете".

Претресање не функционише тако што полиција нешто очекује па то тражи. Него прегледају, а ако има нешто за налажење то може или да буде нешто неочекивано, или нешто очекивано или ништа а онда се у записник ставља ништа. овим полицајцима све једно да ли ће нешто наћи или не и они не очекују да нешто нађу, него да изврше претрес без обзира нашли нешто или не.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top