Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Da izbace napolje maturante, studente, roditelje i ostale građane koji su došli da ometaju nastavu.Zbog čega?
car je go, uzviknu jedno deteNemamo drugih kriminalaca sem dece i to onih koji nisu caciji, zlatna zemlja.
sta ih ucite, da kradu i gaze ljude, izdaju zemlju zlocincima bleru i klintonu?truju za gazdu solca? da lazu i izopacuju?Da izbace napolje maturante, studente, roditelje i ostale građane koji su došli da ometaju nastavu.
Pored onolikog Kosova i zuluma kosovske policije nad Srbima, naša policija pokazuje mišiće na srpskim gimnazijalcima.
Sve i jedan heroj nam se u grobu okreće.
aljek siftar se samo oblizuje dokle je doveo srbiju, zvaljoPored onolikog Kosova i zuluma kosovske policije nad Srbima, naša policija pokazuje mišiće na srpskim gimnazijalcima.
Sve i jedan heroj nam se u grobu okreće.
I da proslavljaju postavljanje novog ministra prosvete sa sve prstom u nosu, baš su zli i opaki ovi protestanti, ne daju ljudima da lepo kradu i ubijaju i dalje, sramotaDa izbace napolje maturante, studente, roditelje i ostale građane koji su došli da ometaju nastavu
Znači kordon je sprečio da počene nastava?Како јављају медији, матуранти су ушли у хол своје школе да би спречили да данас почне настава, али им се на том путу испречио кордон полиције. „Пумпај, пумпај“, узвикивали су средњошколци.
Slučajno su i u Beograd ulazili 12. aprila.U kragujevacke skole su oruzane snage zadnji put boravile 1941. da ubijaju djecu.
Sada Hulja iz Cipuljica tamo salje policiju, i sve mislim da to namjerno i simbolicki radi.
Fasista i nacista, on je skroz poludeo.
Zbog čega?