Quantcast

Policija otkrila šta ljudi rade kako bi izbegli plaćanje putarina

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.948
Priča koja ovde kruži je da smo mi majstori u izbegavanju zakona dok se u zapadnim zemljama poštuje red. Aha, kako da ne:

Američka policija objavila je snimke i pokazala javnosti kakvim se besramnim trikovima ljudi koriste kako bi izbegli plaćanje na naplatnim kućicama.
Iako tu ima zaista bizarnih primera koji su zapravo vrlo efikasni, policija je upozorila ljude da ovo ne rade ako ne žele da zauvek ostanu bez vozačke dozvole.
Pogledajte njihove inventivne, ali i neke potpuno neverovatne načine prevare.
https://www.krstarica.com/vesti/sve...rade-kako-bi-izbegli-placanje-putarina-video/

Dobro, kod nas se putarina ne plaća na taj način, ali već vidim kako neki Beograđani koriste slične štosove kako bi prevarili oko sokolovo. Ono sa sajlom mi deluje najinventivnije, pogledajte video. Nego me zanima da li kod nas neki izbegavaju plaćanje putarine i kako im uspeva? :think:

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.948
Imas bezbroj divljih puteva tipa 10 km pred naplatnom rampom, a to oko sokolovo je tolika glupost jer ni do sad nisi imao gde da stanes ili tek da se parkiras i umesto da nam obezbede jos parking mesta oni smislili nacin da uzmu pare
Da, parkiranje je u većim gradovima strahoviti problem, a za novu igračku mislim da se neko žestoko ugradio jer niko nije ni do sada sprečavao brojne saobraćajce sa fotoaparatima da pišu kazne.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.