Полицајац удара полицајца да би спасио дјете!

Semberac

Aktivan član
Poruka
1.051

Ипак има нормалних и међу жандарима!Свака част за овог полицајца који је спасио живот овог дјетета од ових монструма у униформи!

Сада ће га Дачић сигурно суспендовати...
 
a ne bi tukli, da nisu počeli kreteni da izazivaju muriju
Не би омладина изазивала мурију да је мурија тог дана била рецимо на Космету и бранила србски народ доле...
ИДИ ТЕ НА КОСОВО...то је порука србске омладине жандармерији. Тад ћемо је цјенити и поносити се њоме, а до тада је жандармерија НЕПРИЈАТЕЉ на сваком протесту!
 

Ипак има нормалних и међу жандарима!Свака част за овог полицајца који је спасио живот овог дјетета од ових монструма у униформи!

Сада ће га Дачић сигурно суспендовати...

Одличан видео који показује буквално СВЕ!
Која је то банда...али ето, има и међу њима нормалних.

БИЋЕ ОТПУШТАЊА у полицији кад се смени окупациони режим. А, не би било лоше лустрирати ДС и СПС.
 
Одличан видео који показује буквално СВЕ!
Која је то банда...али ето, има и међу њима нормалних.

БИЋЕ ОТПУШТАЊА у полицији кад се смени окупациони режим. А, не би било лоше лустрирати ДС и СПС.

Неће ... Свакој власти су потребни овакви полицајци
 
Не би омладина изазивала мурију да је мурија тог дана била рецимо на Космету и бранила србски народ доле...
ИДИ ТЕ НА КОСОВО...то је порука србске омладине жандармерији. Тад ћемо је цјенити и поносити се њоме, а до тада је жандармерија НЕПРИЈАТЕЉ на сваком протесту!

A što ne bi ti otišao na Kosovo s tim svim što ste vikali, pa da branite Srbe, u ratu nema : jao, pa ja sam maloletan...svako ko može pušku da nosi, može da ide i u rat
Tako i vi, sledeći put kad se okupite, krenite na Kosovo
 
Не би омладина изазивала мурију да је мурија тог дана била рецимо на Космету и бранила србски народ доле...
ИДИ ТЕ НА КОСОВО...то је порука србске омладине жандармерији. Тад ћемо је цјенити и поносити се њоме, а до тада је жандармерија НЕПРИЈАТЕЉ на сваком протесту!

Dopuna : Cenite kada drugi ginu ? Zato je Kosovo i nezavisno.
 

Back
Top