Semberac
Aktivan član
- Poruka
- 1.051
Ипак има нормалних и међу жандарима!Свака част за овог полицајца који је спасио живот овог дјетета од ових монструма у униформи!
Сада ће га Дачић сигурно суспендовати...
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.




spasao je i kolegu od prekomerne upotrebe sile.
Stoka...A ostala ekipa ga umlatila![]()
Stoka...
Управо тако ... Много је ту било камера тада и очију

a ne bi tukli, da nisu počeli kreteni da izazivaju muriju
a ne bi tukli, da nisu počeli kreteni da izazivaju muriju
Не би омладина изазивала мурију да је мурија тог дана била рецимо на Космету и бранила србски народ доле...a ne bi tukli, da nisu počeli kreteni da izazivaju muriju
Ипак има нормалних и међу жандарима!Свака част за овог полицајца који је спасио живот овог дјетета од ових монструма у униформи!
Сада ће га Дачић сигурно суспендовати...
Одличан видео који показује буквално СВЕ!
Која је то банда...али ето, има и међу њима нормалних.
БИЋЕ ОТПУШТАЊА у полицији кад се смени окупациони режим. А, не би било лоше лустрирати ДС и СПС.
Не би омладина изазивала мурију да је мурија тог дана била рецимо на Космету и бранила србски народ доле...
ИДИ ТЕ НА КОСОВО...то је порука србске омладине жандармерији. Тад ћемо је цјенити и поносити се њоме, а до тада је жандармерија НЕПРИЈАТЕЉ на сваком протесту!
Неће ... Свакој власти су потребни овакви полицајци
Неће ... Свакој власти су потребни овакви полицајци
Izazivaju i na drugim mestima pa panduri ne reaguju...
U Novom Pazaru,recimo.
90-ih je dobar deo policije iznosio teret na KiM,ovi danas se useru kad odu u Novi Pazar i Presevo...
prebijali su i tamo, ima snimka na youtubu
Не би омладина изазивала мурију да је мурија тог дана била рецимо на Космету и бранила србски народ доле...
ИДИ ТЕ НА КОСОВО...то је порука србске омладине жандармерији. Тад ћемо је цјенити и поносити се њоме, а до тада је жандармерија НЕПРИЈАТЕЉ на сваком протесту!
Неће ... Свакој власти су потребни овакви полицајци
Кога су тукли?
prebijali su i tamo, ima snimka na youtubu