Полетео кинески ловац пете генерације

Да се не лажемо, Кина је била Кина и пре 5000 година. Кина је највећа светска сила. Кина има флоту ових авиона и флоту авиона које не можемо ни да замислимо. Са чуварем највеће планетарне залихе енергије Русијом, створили су савез на који се чекало вековима. Америка и цео капиталистички запад иду низ воду.

Зато је Гејтс ишао у Кину, да пољуби кинеског цара у дупе.
 
Poslednja izmena:

Кина јесте озбиљна будућа сила, али све то нема везе с Русијом која не би могла ни с Бразилом да се изнесе на пољу привреде.

Садa пошто смо апсолвирали чињеницу да је Кина сила а Русија није, објасните сад какве везе ми имамо с Кином.
Као, Кинезима је животна опсесија да освете Шешеља, и збаце актуелни режим СПС-а и Душана Бајатовића?

Не.
 

Кина јесте озбиљна будућа сила, али све то нема везе с Русијом која не би могла ни с Бразилом да се изнесе на пољу привреде.

Садa пошто смо апсолвирали чињеницу да је Кина сила а Русија није, објасните сад какве везе ми имамо с Кином.
Као, Кинезима је животна опсесија да освете Шешеља, и збаце актуелни режим СПС-а и Душана Бајатовића?

Не.

07_fail.jpg
 

Кина јесте озбиљна будућа сила, али све то нема везе с Русијом која не би могла ни с Бразилом да се изнесе на пољу привреде.

Садa пошто смо апсолвирали чињеницу да је Кина сила а Русија није, објасните сад какве везе ми имамо с Кином.
Као, Кинезима је животна опсесија да освете Шешеља, и збаце актуелни режим СПС-а и Душана Бајатовића?

Не.

kakve veze ima sa Rusijom? zar treba da se objasnjava kineska potreba za prirodnim resursima i rusko imanje istog u mamutskim kolicinama? ili zavisnost kine od ruske vojne tehnologije?
kako ce uspon kine da koristi srbiji? pa isto kao i rusiji, hrana, metali je ono za sta je kina gladna, a usput, uspon kine znaci pad amerike, pad amerike znaci nase konacno ujedinjenje i dugorocno blagostanje
 
u jednoj prosecnoj kuci nalazi se $3-4000 vrednosti u bakru (cefke i te yebade).
zamisli da kinezi krenu da konzumiraju to sto proizvode, odu iz akumulirajuceg moda u potrosacki mod, sto ce se desiti uskoro. pa tu nezajazljivu potrebu za sirovinama ce moci da zadovolji jedino geografski bliska rusija, potom australija, afrika pa onda tek kanada.
rusi sede na nepreyebivom bogatstvu, chak i ne znaju sta imaju. svake godine objavljuju da su im rezerve nafte vece i vece, plus tehnologija ekstrakcije nafte i metala je napredovala toliko da se otvaraju stari rudnici i naftna polja svugde redom, a cene sirovina tek opravdavaju i 1% bakra po toni zemlje/rude.
ruse cheka lep period.
 
Poslednja izmena:
u jednoj prosecnoj kuci nalazi se $3-4000 vrednosti u bakru (cefke i te yebade).
zamisli da kinezi krenu da konzumiraju to sto proizvode, odu iz akumulirajuceg moda u potrosacki mod, sto ce se desiti uskoro. pa tu nezajazljivu potrebu za sirovinama ce moci da zadovolji jedino geografski bliska rusija, potom australija, afrika pa onda tek kanada.
rusi sede na nepreyebivom bogatstvu, chak i ne znaju sta imaju. svake godine objavljuju da su im rezerve nafte vece i vece, plus tehnologija ekstrakcije nafte i metala je napredovala toliko da se otvaraju stari rudnici i naftna polja svugde redom, a cene sirovina tek opravdavaju i 1% bakra po toni zemlje/rude.
ruse cheka lep period.

Можда сад идем далеко, али *******. Ти ресурси су довољни за целу планету у наредних више хиљада година и чувају се за период после слома економије која се заснива на монетама. Сва ова турбуленција у свету данас је процес преласка на економију базирану на ресурсима.
 
Можда сад идем далеко, али *******. Ти ресурси су довољни за целу планету у наредних више хиљада година и чувају се за период после слома економије која се заснива на монетама. Сва ова турбуленција у свету данас је процес преласка на економију базирану на ресурсима.

o da, slom zapadne trange frange dafina/jezda ekonomije bazirane na finansijama i uslugama je neminovan.
prosle i pretprosle godine jedino su proizvodne ekonomije zabelezile znacajan privredni rast, i to je tek u zacetku.
svaka piramidalna prevara dodje do sloma, pa tako i ova rosava anglosakskonska.
mi imamo itekako sanse tu, bogati smo rudama i plodnom zemljom, sve sto smeta tu je proamericka marioneta u beogradu. ali ona ce otici kad i euleks sa kosova, ista su sranja.
 
o da, slom zapadne trange frange dafina/jezda ekonomije bazirane na finansijama i uslugama je neminovan.
prosle i pretprosle godine jedino su proizvodne ekonomije zabelezile znacajan privredni rast, i to je tek u zacetku.
svaka piramidalna prevara dodje do sloma, pa tako i ova rosava anglosakskonska.
mi imamo itekako sanse tu, bogati smo rudama i plodnom zemljom, sve sto smeta tu je proamericka marioneta u beogradu. ali ona ce otici kad i euleks sa kosova, ista su sranja.

Наравно. Ближи се мај, а то је леп месец за преврат.

Еулекс нема капацитете да сачува ни нацртану овцу, а камо ли мир на Балкану. Ускоро ће морати да интервенишу по својим земљама. А американци да имају довољно лове да финансирају своје капацитете не би регрутовали јадне мексиканце у замену за шаку долара и зелену карту.
 
Наравно. Ближи се мај, а то је леп месец за преврат.

Еулекс нема капацитете да сачува ни нацртану овцу, а камо ли мир на Балкану. Ускоро ће морати да интервенишу по својим земљама. А американци да имају довољно лове да финансирају своје капацитете не би регрутовали јадне мексиканце у замену за шаку долара и зелену карту.

o da, em sto su u dugu do guse, kamerun ukida svaku socijalu.
shvabe su pak enigma, zadnja odbrana proamerickog EU sna.
a nesto su besni sto moraju da vade grke iz govana :)
 
o da, em sto su u dugu do guse, kamerun ukida svaku socijalu.
shvabe su pak enigma, zadnja odbrana proamerickog EU sna.
a nesto su besni sto moraju da vade grke iz govana :)

Тај Камерон је монголоид, и то се види из авиона. Банкари су им заврнули славину и сад морају да опљачкају народ. Само су се зајебали јер су енглези врло незгодни и чувени по скидању глава својим вођама. Исто важи и за ирце, што ћемо ускоро да видимо на делу.

Шваба је вредан и мудар. И стрпљив. Ово је за њих остварење сна. Дочекали су да Британија дође на ивицу колапса и да покупују боранију по Европи. Имају сигурну будућност уз Кину и Русију, јер је сад скоро пао договор са кинезима о трансферу високе технологије у Кину, али и о увозу кинеске робе у Немачку. Немачка може да откупи цео европски дуг. Цео! А то ће и да ураде.
 
Тај Камерон је монголоид, и то се види из авиона. Банкари су им заврнули славину и сад морају да опљачкају народ. Само су се зајебали јер су енглези врло незгодни и чувени по скидању глава својим вођама. Исто важи и за ирце, што ћемо ускоро да видимо на делу.

Шваба је вредан и мудар. И стрпљив. Ово је за њих остварење сна. Дочекали су да Британија дође на ивицу колапса и да покупују боранију по Европи. Имају сигурну будућност уз Кину и Русију, јер је сад скоро пао договор са кинезима о трансферу високе технологије у Кину, али и о увозу кинеске робе у Немачку. Немачка може да откупи цео европски дуг. Цео! А то ће и да ураде.

x2...
samo shvabe cheka kolaps evrozone, i tu ce da nametnu svoju volju svima u EU
 
zaboravili ste jednu stvar drugari

a to je da je Kina vec kupila Grcki dug i Spanski

Bojim se da je Nemacka jaka samo na papiru,a u reali nista,sto uostalom i govori standard gradjana koji je sve nizi i nizi (manje vise) Kinezi su im uleteli kapitalom u Cesku i Slovacku,te ih izbacili i odande,fabriku volkswagena u Kini,kupili su neki likovi iz Sangaja,znaci vise nije Nemacka vec godinama

Bojim se da su u igri Kinezi i Rusi.......Nemci su propali,svrstavajuci se uz Anglo-amere
 
zaboravili ste jednu stvar drugari

a to je da je Kina vec kupila Grcki dug i Spanski

Bojim se da je Nemacka jaka samo na papiru,a u reali nista,sto uostalom i govori standard gradjana koji je sve nizi i nizi (manje vise) Kinezi su im uleteli kapitalom u Cesku i Slovacku,te ih izbacili i odande,fabriku volkswagena u Kini,kupili su neki likovi iz Sangaja,znaci vise nije Nemacka vec godinama

Bojim se da su u igri Kinezi i Rusi.......Nemci su propali,svrstavajuci se uz Anglo-amere

kako ja znam kina je samo ponudila, nema samsone da je kupila spanski mamutski dug koji ne moze da pokrije ni ceo EU emergency fund.
Kina sigurno zeli da svoje uskoro bezvredne zelembace baci u EU u zamenu za EU dug, i sto se toga tice, tek ima EU da se premislja
 
kako ja znam kina je samo ponudila, nema samsone da je kupila spanski mamutski dug koji ne moze da pokrije ni ceo EU emergency fund.
Kina sigurno zeli da svoje uskoro bezvredne zelembace baci u EU u zamenu za EU dug, i sto se toga tice, tek ima EU da se premislja

Ух како бих то волео да видим. Да се погуше у сопственим говнима. Иначе, и Руси ја и Кина тренутно имају вишак долара.
 
kako ja znam kina je samo ponudila, nema samsone da je kupila spanski mamutski dug koji ne moze da pokrije ni ceo EU emergency fund.
Kina sigurno zeli da svoje uskoro bezvredne zelembace baci u EU u zamenu za EU dug, i sto se toga tice, tek ima EU da se premislja

koliko sam cuo,predsednik Spanije im se do neba zahvaljivao,a ovde sam na vestima cuo da su kupili mnoogoo,mozda ne ceo,ali su kupili,izhebali su Evropu vec:)
Kina ima para,koliko 10 euro fondova,veruj mi,ako oduzmes francusku i nemacku,ovo sve ostalo sto je u evropi,nema para koliko jedna provincija u kini
 
koliko sam cuo,predsednik Spanije im se do neba zahvaljivao,a ovde sam na vestima cuo da su kupili mnoogoo,mozda ne ceo,ali su kupili,izhebali su Evropu vec:)
Kina ima para,koliko 10 euro fondova,veruj mi,ako oduzmes francusku i nemacku,ovo sve ostalo sto je u evropi,nema para koliko jedna provincija u kini
Ima preko 2000 milijardi američkih dolara.Sve je to ogromna crna rupa.
 
izgleda da se desava, mamba potvrdio

After his visit to Spain, Mr. Li will travel to Germany from Jan. 6 to 9 and the U.K. from Jan. 9 to 12.

Са немцима су завршили посао. Шта су урадили британци?

Такође, баците поглед на коментаре текста који је линковао Омладинац, да видите како европљани урнишу американца.
 
Poslednja izmena:
Nije mi jasno zasto svi porede sada Cengdua sa Raptorom i ostalim fajter dzetovima. Pa dzaba tim amerima Raptor kad ih imaju malo. Osim toga Gejts se ukakio zbog jacanja kineske vojske pa namerava da poveca broj Raptora, ali su ove godine za silne milijarde smanjili vojni budzet Ameri, tako da mu to nece proci.

Osim toga ovi fajteri pete generacije su brate svi slicni, neki imaju malo prednosti, neki nemaju. U principu nisu to neke prednosti koje garantuju nadmoc u vazduhu Raptora ili Suhoja 27 tj nove njegove varijante.

Kina ima stealth i ima petu generaciju.
To je kljucno.

I ima resurse i jaku ekonomiju.

A podrzavam gore omladinac, van zem sve sto su rekli. Kriminalni monetarni sistem, masonski itd ima da rokne. :D
 
Boško treba da shvatiš da će nama biti isto ko god nama vladao. bili to Kinezi, Rusi, Ameri, nemci ili Turci. Nas niko ne voli jer nismo ni potpuno pravoslavni, što se pravoslavlja tiče Rusi će pre da stanu uz Bugare, niti smo zapadnjaci, katolici ni protestanti. Mi smo skroz između ta dva sveta.

Ono što je loše u tom položaju .. to se vidi sada. Ono što je dobro videlo se tokom Titove vladavine, a verujem za dvadesetak godina ponovo. Tako je to sa trusnim područjima... sile malo rokaju tu pare, pa bombe, pa pare...

Kinezi su svetska sila i tu nema dvojbe. Ono što je nama problem je što navijamo za svetske sile kao da gledamo fudbalsku utakmicu. Ali posle tekme odeš kući i doviđenja, a kada se sukobljavaju sile slede sankcije, ratovi, glad. jer sile se bore preko malih naroda. De će jedna na drugu da udari, pa nuklearke bi razorile celu planetu. Zato one vole tako male narode da se preko njih prepucavaju. Koreja, Vijetnam, Avganistan, Iran, Srbija... I tovare tamo oružje i prave biznis tamo. I jaka draka što su Ameri skiknuli 200 000 ljudi u VIjetnamu recimo, kad su napravili biznis što je njima bitno. A kome to? Pa tim vojnim magnatima koji organizuju sve shitove na planeti zajedno sa rotšild i ostalim bankarima... BIZNIS!!!!

I kad smo im srušili nevidljivog oni su i tada napravili biznis. I kada su im srušene bliznakinje i tada su napravili biznis. I to ti je cela istina.

Dakle Čendu je ekstra stvar... ali ako takve stvari.. mislim na geopolitičke događaje, mi kao Srbi nismo u stanju da iskoristimo u svoje svrhe, onda Čendu može da se penje i na Mesec.. džaba nam.
 

Back
Top