Pola Srbije će uskoro živeti u šumi ili šatoru ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Plenidba u Čačku zbog dugova
Ubiću se ako mi oduzmu stan!



ČAČAk - Viši sud u Čačku potvrdio je rešenje Osnovnog suda u ovom gradu da se dvojici Čačana, zbog pojedinačnog duga za grejanje od preko 600.000 dinara, zaplene i prodaju stanovi. Ovom pravosnažnom presudom, Čačak je postao prvi grad u Srbiji u kom se potraživanja jednog lokalnog javnog preduzeća naplaćuju na ovaj način.

Izvesni gradjanin Tadić zajedno sa snahom, sinom i unucima živi od 18.000 dinara penzije i hoće da se ubije ako mu uzmu stan zbog duga za grejanje od 6000 evra.>>> Stanite bre ljudi, kako je moguće da traže od čoveka da plati nešto što nema...što nije u mogućnosti, jer sa tim gore primanjima nije moguće jesti svaki dan, a ne platiti tolike dadzbine!?
Sećate se na kom talasu, valu, obećanju je ova vlada sastavljena i šta su govorili ti? Mi ćemo biti socijalno odgovorna vlada !!! Gde, kod koga se ta socijalna odgovornost desila?
Po ovom kriteriju, uskoro u Srbiji će biti oduzeti bar 100 hiljada stanova.Znate zašto se ovo dešava, zato što vlada i resor socijalne politike nije predložio zakon o socijanoj karti svih gradjana Srbije, gde bi se znalo ko šta, koliko može da plati.
Ovoj familiji treba sistemski država da plaća dadzbine, a uzgred da refundira primanja do dela koji znači sa tim primanjima može bar da se hrani. Ko to iz vlasti nije sposoban da uradi, treba ga oterati iz ministarstva, vlade, kabineta i predsedništva Srbije.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...-Cacak-Zbog-duga-za-grejanje-ostaju-bez-stana
 
Poslednja izmena od moderatora:
Деда издржава сина, снају и њихову децу са 18.000 дин.
Феномен, то само у Србији може.
Физичка лица, социјални случајеви посебно, треба да стигну на утужење после великих дужника.
Уосталом, суд и не разматра увек те случајеве мале вредности баш брзо, али пошто држава штити велике дужнике, наводна се правда "ломи" на сиротињи.
Ни ја не подржавам да се троши оно што се нема, али у оваквој држави треба прво да се наплати од повлашћених дужника који дугују милионе.
 
Na čistom vazduhu uz roštilj...
barbecue-9.jpg
Ne plaćaš više struju vodu rts...
 
Plenidba u Čačku zbog dugova
Ubiću se ako mi oduzmu stan!



ČAČAk - Viši sud u Čačku potvrdio je rešenje Osnovnog suda u ovom gradu da se dvojici Čačana, zbog pojedinačnog duga za grejanje od preko 600.000 dinara, zaplene i prodaju stanovi. Ovom pravosnažnom presudom, Čačak je postao prvi grad u Srbiji u kom se potraživanja jednog lokalnog javnog preduzeća naplaćuju na ovaj način.

Izvesni gradjanin Tadić zajedno sa snahom, sinom i unucima živi od 18.000 dinara penzije i hoće da se ubije ako mu uzmu stan zbog duga za grejanje od 6000 evra.>>> Stanite bre ljudi, kako je moguće da traže od čoveka da plati nešto što nema...što nije u mogućnosti, jer sa tim gore primanjima nije moguće jesti svaki dan, a ne platiti tolike dadzbine!?
Sećate se na kom talasu, valu, obećanju je ova vlada sastavljena i šta su govorili ti? Mi ćemo biti socijalno odgovorna vlada !!! Gde, kod koga se ta socijalna odgovornost desila?
Po ovom kriteriju, uskoro u Srbiji će biti oduzeti bar 100 hiljada stanova.Znate zašto se ovo dešava, zato što vlada i resor socijalne politike nije predložio zakon o socijanoj karti svih gradjana Srbije, gde bi se znalo ko šta, koliko može da plati.
Ovoj familiji treba sistemski država da plaća dadzbine, a uzgred da refundira primanja do dela koji znači sa tim primanjima može bar da se hrani. Ko to iz vlasti nije sposoban da uradi, treba ga oterati iz ministarstva, vlade, kabineta i predsedništva Srbije.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...-Cacak-Zbog-duga-za-grejanje-ostaju-bez-stana

Samo neka Tadic oduzima.Treba da oduzme sve onima koji su ga doveli na vlast!!!:super::super::super:
 

Back
Top