Pol Makartni kaže da su Bitlsi bili bolji od Stounsa, Mik Džeger mu se smeje, a vi?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.192
Dugogodišnji sukob između Bitlsa i Rolingstonsa nastavlja da izaziva debate u krugovima obožavatelja rokenrola. Debitujući u razmaku od samo nekoliko godina tokom Svinging šezdesetih, oba benda su ostavila trajan otisak na muzičku industriju.

Oni su bili zvučni zapis za živote mnogih. Međutim, tema o tome koji je bend bio najbolji i posle svih ovih godina i dalje je diskutabilna.

Kojem ste se priklonili carstvu?

1696962131111.png

Lično i jedne i druge poštujem... ne merim ko je bio bolji ili veći, mada se da to izmeriti po raznim skalama-nisam volela predmet statistika tokom školovanja, ali dobijam "glimps" tj. neke brze slike.
Više pesama napamet od reči do reči znam od Beatles-a.
Uz više pesama Rolling Stones-a sam se osećala kao svoj na svome... :D
Kako to izmeriti i izvagati? Mrtva trka!
Glavno pitanje je kakve pikanterije iz sveta muzike nas tek očekuju.

vecita dilema Bitlsi ili Stounsi. Bitlsi su ranije krenuli i nizali uspehe tako da dok su se preklapali u vremenu mislim da su Bitlsi bili uspesniji ali kad su se raspali Stounsi nisu stali i danas su zive legende.
Nikad nisu Beatles-i zaboravljeni jer su kraće trajali, to je smešno. Živi fama Beatles-a i dan danas.
Ok... I think I need to turn to Robert Plant right now! Excuse me!

Nikad nisu Beatles-i zaboravljeni jer su kraće trajali, to je smešno. Živi fama Beatles-a i dan danas.
Ok... I think I need to turn to Robert Plant right now! Excuse me!
to nisam ni rekao .Bitlsi su jednostavno prvi Svetski poznat bend sa mega uspesnim svetsklim turnejama..Pa kad smo bili klinci ako se ne osisas na vreme deda te pita "jel oces da budes Bitles?" za Stunse me nikad nisu pitali :D

to nisam ni rekao .Bitlsi su jednostavno prvi Svetski poznat bend sa mega uspesnim svetsklim turnejama..Pa kad smo bili klinci ako se ne osisas na vreme deda te pita "jel oces da budes Bitles?" za Stunse me nikad nisu pitali :D
Nisam ciljala na vas, a verovatno niste ni vi ciljali na mene.
Ja volim da slušam KPOP.
:zcepanje:

Back