Pokušaj linča Jovanovića

Poruka
8.488
Liberalno demokratska partija (LDP) je saopštila da je policija sprečila napadače da uđu u zgradu u kojoj živi predsednik LDP Čedomir Jovanović sa porodicom i da je u tom sukobu policije i huligana izgorelo jedno policijsko vozilo.

Pre tog sukoba u kasnim večernjim satima, huligani su u nedelju napali kancelarije Predsedništva LDP i Centralnu kancelariju stranke koja se nalazi na drugoj adresi.

U napadu kancelarije LDP-a su demolirane, a policija je sprečlila veći incident.

U neredima u Beogradu koji su se dogodili u nedelju povređeno je više desetina policajaca i izgrednika.

Могли су ови полицајци мало и да зажмуре... па нико им не би замерио осим НВО бабетина!
 
Ивица Дачић:

"Ne mogu da se otmem utisku da su oni koji su 2000. godine rušili skupštinu tada bili borci za demokratiju, a sada su huligani jer napadaju ambasade zemalja koje su nam otele Kosovo", rekao je Dačić.

Dačić je osudio napade na policiju, ali je pozvao policiju da ne štiti više ambasade zemalja koje su Srbiji "otele Kosovo" od sopstvenih građana.

"Mi treba da štitimo diplomatska predstavništva, ali i te zemlje bi trebalo da vode računa o svojim stavovima. Oteli su nam 15 odsto teritorije. Šta je trebalo, aplauz? Glavna vest na medijima bila je da je obijen kiosk. Kiosci se obijaju svaki dan, a Kosovo se otima samo jednom", rekao je Dačić.

Dačić je ocenio da je u nedelju na ulicama Beograda trebalo da bude 100.000 ljudi, a ne 1.000, upitavši "kako su se provele ambasade"
Srbije kada su Albanci demonstrirali u "Londonu, Švajcarskoj, Francuskoj i sve ostalo".

Цела вест на:

http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=87279
 
KOliko god da ne volim Cedu i koliko bi ga rado u zatvoru video, ne podrzavam nikakvo nasilje prema politickim neistomisljenicima ali mogu da razumem nezadovoljstvo tih demonstranata koji su to urdili.

A? a? A? kako sam politicki korektan i demokratski nastorjen :twisted:

p.s. e sto volim da ih cackam njihovim forama... pa milina Bozija :lol:
 
Sa'ce opet da mu podmetnu petardu pod dzip pa ce nama da se bavi Human Rights Watch.

KOliko god da ne volim Cedu i koliko bi ga rado u zatvoru video, ne podrzavam nikakvo nasilje prema politickim neistomisljenicima ali mogu da razumem nezadovoljstvo tih demonstranata koji su to urdili.

A? a? A? kako sam politicki korektan i demokratski nastorjen :twisted:

p.s. e sto volim da ih cackam njihovim forama... pa milina Bozija :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:;););)
 
Nokri ti si verovatno sledetji.
Nemoj pogreshno da me razumesh da ti pretim ili tako neshto,daleko bilo ja nisam za nasline metode ali chm su nashli Chedu i ostali kratkih rukava,mora nechim da se zadovolje a vecina ih ovde postuje kao shto si i sam dubokoumno deduktovao,tako da....chuvaj se.
 
Nokri ti si verovatno sledetji.
Nemoj pogreshno da me razumesh da ti pretim ili tako neshto,daleko bilo ja nisam za nasline metode ali chm su nashli Chedu i ostali kratkih rukava,mora nechim da se zadovolje a vecina ih ovde postuje kao shto si i sam dubokoumno deduktovao,tako da....chuvaj se.

Ispod kaputa drzim shotgun i rado cu je upotrebiti na svakog fasistu koji napadne :lol:


Ajde vi na Kosovo bolje pa pucajte.
 
Ma takvi vise ne bi trebalo ni da provire iz svojih kuca, a kamoli da nesto kazu!
Neka pokriju lice da se ne vidi njihov sram, ako ga imaju...

nisi ti politicki neistomisljenik. ti si izdajnik.

a izdajnik si ne zato sto mislis drugacije nego zato sto podrzavas i zalazes se za razbijanje sopstvene zemlje.

zato si izdajnik i treba da odgovaras zbog te izdaje.

Kako ne kontate da je vasa politika izgubila Kosovo. Jedino vojskom mozete pokusati, ali tu je NATO. Ne kontam vas.
 

Back
Top