POKS raskida koaliciju sa DSS: Srećan put, pijatelju

Koju opciju podržavate?

• Žikin POKS

glasova: 1 11,1%
  • Vojin POKS i DSS

glasova: 8 88,9%

• Ukupno glasova
    9

Tyler_durrrden

Početnik
Poruka
27
„Bez teških reči, kako to gospoda rade, imamo samo jednu kratku poruku za gospodina Jovanovića – „Srećan put prijatelju“ „, naveli su u saopštenju.

Prema objašnjenju POKS-a, raskid koalicije je usledio nakon što je DSS „stao na stranu pučista“.

„Svim srcem podržali smo Jovanovića kao predsedničkog kandidata i napravili koaliciju sa DSS. Nakon nemilih događaja i pokušaja pučista da preuzmu i rasture POKS, odbranili smo stranku i nismo želeli da gospodina Jovanovića na bilo koji način dovodimo u neprijatnu situaciju da mora da bira. Mi smo POKS odbranili i sačuvali. Čuvali smo i koaliciju NADA, a DSS se otvoreno stavio na stranu pučista. U takvoj situaciji, došlo je do gubitka poverenja i raskid koalicije logična je posledica. Zahvaljujemo se na dosadašnjoj više nego korektnoj saradnji. Bez teških reči, dalje idemo sami“, saopštio je POKS.

Pozvali su sve monarhiste da zemlji vrate ime Kraljevina Srbija.

„Istina je da NADA poslednja umire, ali dosta su se građani Srbije nadali i zato, potpuno sigurni u svoja uverenja i snagu, pozivamo sve monarhiste da zajednički našoj zemlji vratimo njeno kršteno ime Kraljevina Srbija! Gradili smo ovu stranku više od četiri godine, izgradili moćnu infrastrukturu koja je postala treća politička snaga u zemlji. Sa puno entuzijazma i vere idemo u odbranu ustava a potom i na izbore“, istakli su oni.

POKS je naglasio da je Žika Gojković jedini pravni zastupnik i predsednik POKS i da svako lažno predstavljanje i zloupotreba simbola i imena stranke od strane novosadskih pučista nosi i krivičnu odgovornost i toga mora biti svestan i DSS.

https://www.danas.rs/vesti/politika/poks-raskida-koaliciju-sa-dss-srecan-put-pijatelju/
Poruka je automatski spojena:

Zanimaju me vasi komentari

Tyler_durrrden

Početnik
Poruka
27
Ja lično mislim da je ovo dobro, jer to znaci da kada bi prosli cenzus ovako sa Milošem Jovanovićem ovo je znak da bi njega bilo briga da uopste krene sa pitanjem monarhije u Srbiji. A i bolje je da se pre izbora raskine nesto sto nije dobro i izvorni POKS ocisti od laznih monarhista, koji su i doveli u zabludu narod da je POKS vuletov. Ovo je dokaz da je POKS-U ISTINA VAZNIJA OD ULASKA U VLAST!

stugots

Čovek
Poruka
33.096
IMG_20220115_191612.jpg

filmskinachin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.440
koliko je opozicija puna narcisa i egoista

pa oni ne mogu da se sloze toliko da se podrzavaju 3 meseca, da naprave frontic

bar da udju u skupstinu pa da se posle svadjaju

mada mozda i bolje da ne udju , imamo privid da bi nesto radili, ulaskom bi to opovrgli
Ako ti je neka uteha POKS nije opozicija

Oni su agenti radikala *vas*

udarnicki

Primećen član
Poruka
953
Ja lično mislim da je ovo dobro, jer to znaci da kada bi prosli cenzus ovako sa Milošem Jovanovićem ovo je znak da bi njega bilo briga da uopste krene sa pitanjem monarhije u Srbiji. A i bolje je da se pre izbora raskine nesto sto nije dobro i izvorni POKS ocisti od laznih monarhista, koji su i doveli u zabludu narod da je POKS vuletov. Ovo je dokaz da je POKS-U ISTINA VAZNIJA OD ULASKA U VLAST!

POKS i jeste kreacija Aleksandra Vučića.Sada je to sasvim izvesno čim je Žika Gojković pobedio u unutar-stranačkoj borbi.

stugots

Čovek
Poruka
33.096

Aha, da, ovo su rezultati sa prošlih nelegitimnih izbora.

Nisam siguran da li Djilas stoji iza ovog razvoda.

Možda ih Vučić razbio jer su planirali neki dil sa Šolakom.

SNS Žika, čovek koji se otcepio od Draškovića jer se ovaj nije dovoljno uvlačio u bulju Vučiću, planirao dil sa Šolakom?

Teško mi je u to da poverujem.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.