Pokolj srna u Lukavcu

Ovakve generalizacije su uvod u fašizam.

Pre će biti da su takve etikete uvod u fašizam.
A činjenica je da ovi koji se bez obzira na sva dešavanja (napadi lutalica na decu, ljude, druge domaće životinje, pa i divljač) zalažu isključivo za prava pasa, a svi ostali i ljudi i druge životinje im nisu uopšte bitni i kao neminovnost shvataju teror svojih omiljenih životinja nad svima ostalima. Patnje drugih životinja kad ih napadne čopor pasa i raskomada su za njih irelevantne.
 
Pa ja ne mogu da verujem. Tvoje rešenje je ograditi lovište. :hahaha: Izvini, jesi li ti nekad izašao van grada, video kako to izgleda u stvarnom životu? Lovište - velik prostor, jako velik, mnogo veći nego dvorište tvojih rođaka sa sela. Ma još veći. S kraja na kraj da se dobro umoriš. Samo žicom da ga ograđuješ (a pas to potkopa za par sati) trebalo bi ti cca 10ak km žice. A i to ne pali, pa bi morao da ozidaš sve lepo zidom od cigle. Znači, uračunaj 10km temlja, pa cigle, pa sve to visoko jedno 2,5 metra. Otprilike bi te koštalo ko kuća na Dedinju, možda malo jače - što će reći piši propalo. Ma šta i da ogradiš čak. Šta misliš, da će kuce reći "Uuuuu, vidi ograđeno, ajde da postanemo vegeterijanci"... Jok, naći će nekog drugog jadnika da mu pokolju ovce, kokoške ili neke drrugu pernatu živinu.

Drugo o kakvom biznisu ti pričaš? Ljudi su lovci, gaje te životinje kao članovi lovačkog društva, iz zadovoljstva, a ne da bi trpali pare u džakove kako neki zamišljaju.

Izgleda da nismo čitali isti članak? Ja sam pisao o odgajivačnici i štalama u istoj.
Ja sam mislio da je lov biznis... izgleda da oni ne uzimaju pare za tu uslugu.
 
Тако је, то је увод и фашизам и етничко чишћење паса (не знам како би се назвала основа, верска није, расна није, национална није).

po vrstnoj osnovi :lol:

Reefer ti spomenu pusku... sta mislis kako bi reagovali ovdasnji kuceljubci na vest da je neko ucmekao dzukca koji se prisunjao da mu pojede zeca?
pa coveka bi nabili na kolac
 
po vrstnoj osnovi :lol:

Reefer ti spomenu pusku... sta mislis kako bi reagovali ovdasnji kuceljubci na vest da je neko ucmekao dzukca koji se prisunjao da mu pojede zeca?
pa coveka bi nabili na kolac

Neka probaju. Ja imam psa i jesam ljubitelj životinja, ali zna se gde je granica. Budale su oni koji hrane ulične pse i tako umnožavaju problem. Nisu psi krivi za to.
 

Back
Top