Pokloni se i počni

Не започињем. Ма како старомодно звучало за мене је ловац мушког рода, а како се још увек осећам као жена очекујем да друга страна прва иступи.
Бити одбијен није ништа страшно, ако је на културан начин. Исмевају јадни и искомплексирани, па је то њихов проблем а не оних који су одбијени. Ови други су се спасли беде.
 
Не започињем. Ма како старомодно звучало за мене је ловац мушког рода, а како се још увек осећам као жена очекујем да друга страна прва иступи.
Бити одбијен није ништа страшно, ако је на културан начин. Исмевају јадни и искомплексирани, па је то њихов проблем а не оних који су одбијени. Ови други су се спасли беде.
Ali lavice love, u grupama, lavovi leškare u hladu i vole ih posle, maze ih, ljube i slično
 
Kako znas da ti se neko svidja? Fizicki izgled? Pa sitno uhodjenje nivo osnovna skola? Trema, leptirici u stomaku, simpatija i te price...

Bezvezna prica da se priblizi saznanju da li ti se bas svidja.

Ima li stalan posao, je li joj IQ veci od 50, je li kuráva i slicno.
 
Kako znas da ti se neko svidja? Fizicki izgled? Pa sitno uhodjenje nivo osnovna skola? Trema, leptirici u stomaku, simpatija i te price...

Bezvezna prica da se priblizi saznanju da li ti se bas svidja.

Ima li stalan posao, je li joj IQ veci od 50, je li kuráva i slicno.
Sviđa mi se njegov duh, fizički plus gde živi, šta radi, koliko je uspešan i slično.
 
Nema mnogo price.

Cao. Pije mi se kafa, kakvu ti pijes? Idemo pravis mi drustvo.

Nema tu sta da se prica.
5, 10 min od prvog kontakta vec se grlite, dodirujete, poljubio si je u obraz, vrat, 15 minuta od prvog kontakta vec se ljubite.

Nemam strah od odbijanja, izgledam bolje 10x od svakog mangupa koji joj se tajno svidja, zaradjujem koliko njena 3,4 bivsa zajedno. Kakvo crno odbijanje nije luda.
 
Sviđa mi se njegov duh, fizički plus gde živi, šta radi, koliko je uspešan i slično.
Aaaa to je vec drugo, jer ga lovis zato sto ti se svidja njegov stan, auto, posao...izmedju ostalog izgled itd. pa ga na neki nacin uhodis kako bi nesto bilo izmedju vas.

Mora biti cudnog osjecaja jer nije prirodno, kako neko vec rece, valjda su muskarci lovci a zenske plijen.

Mora ti biti cudno i 'los osjecaj' cim ides protiv prirode, sta god da uradis.
 
Aaaa to je vec drugo, jer ga lovis zato sto ti se svidja njegov stan, auto, posao...izmedju ostalog izgled itd. pa ga na neki nacin uhodis kako bi nesto bilo izmedju vas.

Mora biti cudnog osjecaja jer nije prirodno, kako neko vec rece, valjda su muskarci lovci a zenske plijen.

Mora ti biti cudno i 'los osjecaj' cim ides protiv prirode, sta god da uradis.
A prirodno je voleti klošare?
 

Back
Top