Pokloni,pokloni,pokloniiiiiii...

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Shinoda:
Sta planirate da kupite ili ste mozda vec kupili svojim prijateljima,porodici i ostalima za Novu?Ne trazim nikakve predloge, samo me zanima...
Takodje nakon sto prodju praznici zeleo bih da napisete sta ste VI dobili! :wink:

Ma nekako parfemi dominiraju. Kad ne znas sta da kupis, kupis parfem :lol: Najboljoj prijateljici sam kupila parfem, tetki parfem i srebrni kompletic u sastavu mindjusa, lancica i rucnog sata, kevi parfeme, bluzicu
i elektricni vok, caletu (naravno) parfem, momku novi iPod, dzemper i ogromnu kutiju belgijskih pralina.
Od momka sam vec dobila novu Nokiu n70 i parfem Armani mania a od keve pantalone, shal i kapicu. :-P

Selena

Ističe se
Poruka
2.682
I ove godine ću sama sebe ponoviti za Novu Godinu...............klasika je parfem,a šmeknula sam mobilni telefon(što je za mene veliko čudo) i jedne lepe naušnice.................i onu plastičnu piramidu sa Mocart kuglama........:-D; ništa bez slatkog,da mi proradi hormon sreće:-D:-D:-D
Za moje ukućane će biti svašta nešto..............
Bratu sat, baki maramu,pošto ih naprosto obožava, tati košulju, a mami najviše:neki odevni predmet,knjigu za razbibrigu, noćnu lampu..................:-D

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
bigsister:
u jeeee.... :shock: ima se moze se!!!
ja listu 'prijatelja vrednih poklona' svakim danom sve vishe smanjujem... a ni onima koji su ostali nisam planirala da kupim neshto toliko 'teshko'... chestitam na dobrom radnom mestu o_o

Hvala, mada ako si primetila navedoh samo jednu prijateljicu :razz: Ostalo je sve porodica. Porodica mi je uvek vredna dobrih poklona. Naravno da sve to ipak zavisi od standarda.

C

CaLiMeRo

Gost
Neću da ti odgovorim na pitanja, nego hoću da kažem šta bih ja volela da mi poklone.
1. rukavice, angorske, crne ili žućkasto braon, I need them desperately.
2. providnu plastičnu fasciklu sa onim drikerom za zatvaranje, komada dva. Treba mi za neke papire.
3. kutijicu kreme za ruke.

Eto, ja toliko.

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
bigsister:
ma dzabe... jedino mogu od mojih da uzmem kintu pa od toga da im kupim poklone :lol: ali shto reche kalimero shto mrzim kupovinu pa to je nevidjeno... ali je lepo kad nekog obradujesh... sretja pa moje prijetelje raduju sitnice... od srca srcu... ;)

Naravno, samo zavisi sta je za koga sitnica ;) Za nekog je i parfem sitnica, za nekog cak i kuca na moru :lol: A za nekog najobicniji cvet ubran iz vrta. Iz svega toga najbitnija je u stvari paznja. Kakav bi to prijatelj bio ako bi gledao vrednost poklona.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.